Putin pali głupa...

/ 43 odpowiedzi
ogtw


" Putin robi to co zachód zrobił z Kosowem. Teraz to oglądamy na większą skalę i tyle. "
 
Ludzie zapomnieli co było z Kosowem. Serbia robiła z Kosowem to co Rosja robi z Ukrainą a NATO tym razem zaspało, (2015/02/10 16:45)

Bernard51


Putin pali Głupa .... wie belzebub co chce i pewnie postawi na swoje i zdestabilizuje Ukrainę całkowicie ekonomicznie, że ludność odwróci się w dużej części od dzisiejszej władzy, a on zagrabi bogate południe aby utworzyć swobodny korytarz do Krymu.
Unia Europejska jest w stanie "dryfu" od dłuższego czasu, biurokracja rozbudowana paraliżuje szybkie i docelowe decyzje, a Obama miękki człowiek będzie straszył jak Iran już 15 lat. (2015/02/11 20:06)

barrakuda81


Mój ulubiony prezydent USA George W. Bush pomimo swoich braków wiedzy geograficznej zrobiłby zapewne porządek z tym burdelem o wiele skuteczniej niż zachowawczy Obama:-)
Pozornie stanowczy lecz brak mu umiejętności i chęci do podjęcia ryzyka.Oby jego długofalowa taktyka osłabiła Rosję na tyle żeby skutecznie wybić jej rewizjonizm z głowy.Jutro być może poznamy szczegóły kolejnego mińskiego "układu". (2015/02/11 21:21)

berthold


no tośmy poznali ale własne dziadowstwo , normalnie wstyd mi za to że jestem członkiem UE takiej piz......y za przeproszeniem cip...ej  we łbie się nie mieści po co ta cała gospodarka zbrojenia gromadzenie bogactw niech od razu poddaję się ruskim i po sprawie mam na myśli tą durną UE , przypuszczam że jak by taka serbia zaczęła wojować to w ciągu tygodnia podbije całą europę  UE zanim te kacapy by się połapały potem 10 lat debaty ....żenada zwłaszcza niemcy i francuzi (2015/02/13 16:19)

ogtw


Wrogiem numer 1 jest USA, Rosjanie mają to w genach zapisane. Widząc murzynów i Polaków, którzy walczą po stronie faszystów Ukraińskich wzmacniają nienawiść do Polaków i Amerykanów po to żeby mogli nas mordować bez wyrzutów sumienia. Żeby Rosjanom żyło się lepiej jak Amerykanom jest tylko jeden sposób: zamiana Ameryki w radioaktywny popiół. (2015/02/19 14:25)

barrakuda81


Może będziemy mieli niebawem "nowego pana" bo "stary pan" już nie chce nas bronić i o nas nie dba:-(Ameryka stoczyła się już chyba na samo dno pod wodzą Obamy którego będą pamiętać jedynie jako "tego kolesia od "Obama care" i tego co się chwalił że zabił Bin Ladena. Jeb Bush pięknie to opisał na swoim wystąpieniu.Kiedy jego brat "W" był prezydentem Putin siedział cicho bo wiedział że kowboj z Teksasu najpierw strzela a potem rozmawia a Barack To piewca pokoju, gołąbek...Drżyj Władimir bo.... koszty będą rosły!!!:-))))))))))Za pare godzin znowu ten tekst podadzą w tv tylko że Wołodja już sobie to w Mariupolu obejrzy. I dziwią się Orbanowi?!!! Mogherini zagroziła "podjęciem kroków" - aż się zesrać można ze strachu... Bez defetyzmu - szczerze! Komu my zawierzyliśmy? Szkoda gadać niech ruskie robią co chcą! (2015/02/19 17:39)

ogtw


Putin zazdrości Hitlerowi, którego telewizja pokazuje niemal codziennie i też chce żeby go zapamiętano na zawsze.  (2015/02/20 17:40)

troc


Putin pali Głupa .... wie belzebub co chce i pewnie postawi na swoje i zdestabilizuje Ukrainę całkowicie ekonomicznie, że ludność odwróci się w dużej części od dzisiejszej władzy, a on zagrabi bogate południe aby utworzyć swobodny korytarz do Krymu.
Unia Europejska jest w stanie "dryfu" od dłuższego czasu, biurokracja rozbudowana paraliżuje szybkie i docelowe decyzje, a Obama miękki człowiek będzie straszył jak Iran już 15 lat.              Beniu, pewnie zdestabilizuje nie tylko Ukrainę ale i całą Europę a zgadnij kto dostanie najwięcej w dupę?- jak zawsze Polska. Czekali tylko na pretekst-  
w razie czego plany zakupu Tomahawków są właśnie wyśmienitą okazją, wręcz pretekstem. Korytarz Krymski- moim zdaniem wierutna bzdura. Dosyć wspomnieć co było pretekstem do rozpoczęcia II Wojny Światowej. Nie wspomnę, na czyją pomoc mogliśmy liczyć w razie konfliktu zbrojnego w roku 1939 a kto nas olał i robi to do tej pory
. Gdyby nie to, że Niemcy wcześniej rozpoczęli wojnę, nie wiadomo jak potoczyły by się losy Europy- Rosja "od zawsze" pamięta Polaków na Kremlu z 1612 roku.Że posłużę się blockquoteem z książki "Polacy na Kremlu. Moskwa 1612" autorstwa Tomasza BOHUNA:

         "Zajęcie Moskwy przez wojska polsko-litewskie w październiku 1612 r. było wynikiem układu hetmana koronnego Stanisława Żółkiewskiego z bojarami moskiewskimi, w myśl którego wszystkie stany Państwa Moskiewskiego obrały carem królewicza Władysława. Najważniejszym gwarantem wypełnienia postanowień umowy miały być oddziały Rzeczpospolitej stanowiące garnizon moskiewski".

         Może i demonizuję ale moim zdaniem konflikt Rosja- reszta Europy wszedł w fazę co najmniej niebezpieczną, samo zniknięcie Władimira Putina jest nie bez znaczenia- różnie można to interpretować- pucz, zamach stanu- politykę dezinformacji dawnej ZSRR znamy doskonale wszyscy- jest wręcz przysłowiowa. Można wspomnieć np. "Pomarańczową Rewolucję", można pokusić się o ocenę prezydentów Ukrainy pod względem ich "prorosyjkości" itp.
          Wnioski na pewno będą i są ciekawe, ale po chwili zastanowienia stwierdzamy, że Ukraina tak naprawdę to bardzo dziwny kraj, kraj który nie ma swojej tożsamości- rozdzielność oraz różnorodność  kulturowa powoduje zanik spójności narodowej, jest to jedna z rzeczy do której doprowadziła Konferencja Jałtańska-  w niektórych kręgach słusznie uznana jako 4 rozbiór polski, alianci potraktowali nas zgodnie z jedyną słuszną decyzją, decyzją Stalina, niestety...
          
(2015/03/14 01:24)

Bernard51


http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/402227,szokujaca-prawda-o-majatku-putina-palace-samoloty-jachty.html
Warto poczytać! (2015/04/14 11:03)

zbynio5o


I znowu mamy afere związaną z przejazdem grupy ruskich motocyklistów przez Polske.Kiedy to sie skończy ?
Wilki Putina robią rajd przez Polskę (2015/04/14 11:56)

ZanderHunter


I znowu mamy afere związaną z przejazdem grupy ruskich motocyklistów przez Polske.Kiedy to sie skończy ?
Wilki Putina robią rajd przez PolskęJak przejadą kolego to się skończy...ale jeszcze muszą wrócić i będzie nowy temat....:)))
(2015/04/14 16:18)

Bernard51


Nasi władcy z Wilkami dali D..y aż hej, kto nami rzadzi kto nas reprezentuję Pawlaki z Kargulami?? Wymachują szabelkami aby przypodobać się elektorowi Ojca dyrektora i PIS-u.
Kukiz ma rację tych "baronów" zasiedziałych w pseudo polityce bardziej przy korycie, trzeba od podstaw wymienić. (2015/04/29 12:38)

troc


(2015/05/19 14:58)

metelik


A ja sie chyba wybiore na ryby... (2015/05/23 14:54)

troc


(2015/05/26 21:42)

Wachta2Coś o tej herbatce Władka...
https://youtu.be/eXm7WatnljY (2015/05/26 22:19)