Pułapka na kłusownika ?

/ 31 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

dealer081

Witam mam staw nie jest on duży. W tym roku do zarybiłem. niestety staw znajduje się w polach gdzie obawiam się że przyjdzie jakiś kusownik (nie wiem jak to sie pisze) i pokradnie mi ryby.Proszę doradźcie mi o jakiś pułapkach czy coś w tym stylu. Myślałem na razie by po wbijać kołki na środku stawu. 
Proszę o pomoc! (przepraszam za to że nie wiem jak się pisze 'kusownik')

w moich okolicach sa stawy chodowlane,na tak zwanych zimochowach puzna jesienia lub wczesna wiosna klusole byli tam czestymi goscmi,na poczatku na grobli rosypywali jakis proszek ktury pod wplywem czerwonego swiatla mial barwe fioletu,tak wiec trafiali po sladach do klusoli z okolicnych wiosek,teraz to juz maja kamerki. (2012/04/17 20:29)

321maly

WITAM NIE ZAKŁADAJ DRUTU KOLCZASTEGO, BO POKALECZĄ SIĘ RYBY JA MAM NA STAWIE ZROBIONE, WRZUCONE DWA DUŻE PNIAKI PRZYWIĄZANA DO NICH LINKA I SCHOWANA POD WODĄ TYLKO TA, ABY JĄ ZNALEZ TAKIE PNIAKI Z KORZENIAMI, ABY KŁUSOL NIE WYCIĄGNĄŁ Y JE Z SIECIĄ A JAK JA CHCĘ PRZE CIĄGNĄC SIECIĄ TO WYCIA GAM JE ZA TĄ LINKĘ I CIĄGNĘ SIECIĄ, A WĘDKOWAĆ  TEŻ MOŻESZ, BO WIESZ GDZIE SĄ ZATOPIONE POMYŚL NAD TYM I RYBA MA GDZIE SIĘ SCHOWAĆ  (2012/04/17 20:30)

przemo81x

Z jednej strony przepraszam za swoje zachowanie ,a z drugiej strony dzięki za pomoc.Postanowiłem jak na razie wstawić kołki z drutem i gałęzie powrzucać niedaleko brzegu.
(Jeśli  chodzi o moją ortografię: -pisałem ten post szybko bo mam dużo pracy w domu, ledwie co znajduje czas by wejść na komputer,- Każdemu nieraz zdarzają się błędy ortograficzne)
DZIĘKI ZA POMOC!!! (2012/04/17 20:48)