Pudełko na woblery 2-12 cm

/ 10 odpowiedzi
Witam
Jak w tytule.  Macie coś sprawdzonego, godnego polecenia?
Woblery od 2-12 cm, większych nie używam.
skierki


Myślałem o czyś typowo pod woblery pozwalające zachować porządek. Jak nic się nie znajdzie to po prostu zwiększę ilość zwykłych pudełek. (2012/01/07 14:47)

ryukon1975


Nie znam nic lepszego od tych właśnie zwykłych pudełek.
Mam kilka z przynętami na bolenia,kilka z przynętami na jazie i klenie itd..
Jak jadę nad wodę wrzucam do torby pudełka z przynętami na gatunek jaki chce łowić i jadę.
Myślałem też o czymś większy takiej jakby skrzynce ale ona byłaby niewygodna w czasie marszu chyba że by ją wziąć na łudź. (2012/01/07 14:57)

u?ytkownik98722


Ja mam na pstrągowe wobki  pudełko TRAPER wyróżnia się tym że ścianki w pudełku można regulować czyli na małe wobki skracam długość komory a na te bardziej wysmukłe i dłuższe wydłużam .Z ostatniej komory całkiem zrezygnowałem trzymam tam tylko krętliki z agrafkami i kotwiczki zapasowe do wobków :)) (2012/01/07 17:21)

skierki


Dziękuję za rady. Kupię z 2-3 dodatkowe pudełka i maks. 2 przynęty w jednej przegródce i porządek musi być. Zakładając wątek bardziej miałem na myśli jakieś sprawdzone patenty ( chodziło mi po głowie coś podobnego do pudełek na muszki).  Patent jak okazuje się jest jeden - pudełko nie może być "przeładowane" i te przynęty, które nie będą potrzebne zostają w domu:). (2012/01/07 17:46)

ryukon1975


Dziękuję za rady. Kupię z 2-3 dodatkowe pudełka i maks. 2 przynęty w jednej przegródce i porządek musi być. Zakładając wątek bardziej miałem na myśli jakieś sprawdzone patenty ( chodziło mi po głowie coś podobnego do pudełek na muszki).  Patent jak okazuje się jest jeden - pudełko nie może być "przeładowane" i te przynęty, które nie będą potrzebne zostają w domu:).


Zgadza się jakw jednej przegródce jest więcej jak dwa czy błystki wobki to jest problem w czasie zmiany bo są "poplątane". Jak widzisz na zdjęciu ja mam po dwa wobki,wyjątkiem są malutkie wobki z jedną kotwiczką może być trzy w przegródce.
Tak jak piszesz nie ma sensu brać 300 przynęt nad rzekę, bo nie będziesz tyloma łowił,samo jednokrotne zmienienie wszystkich to ze dwie godziny?:))) (2012/01/07 18:06)

J-A-C-E-K


Ja kupuję pudełka z jak największą ilością przegródek, potem dopasowuję przynęty (woblery) wycinając ,,przeszkadzające'' przegrody. W ten sposób mam wielkość przegrody dopasowaną do wielkości przynęty. (2012/01/07 18:13)

ryukon1975


Ja kupuję pudełka z jak największą ilością przegródek, potem dopasowuję przynęty (woblery) wycinając ,,przeszkadzające'' przegrody. W ten sposób mam wielkość przegrody dopasowaną do wielkości przynęty.


A nie lepiej kupić pudełka z regulowanymi przegrodami?
Przecież większość pudełek ma możliwość regulacji przegródek,i też można je dopasować do posiadanych przynęt. (2012/01/07 18:18)

hesza


Ja nad wode zabieram pudełko tej wielkośći na ile pozwala mi kieszeń w kamizelce,a do dego każda przynęta muśi mieć swoją przegrode i tak nad wodą łapiemy tylko na kilka sprawdzonych przynęt. (2012/01/07 18:58)