Pstrągi 2017

/ 144 odpowiedzi / 75 zdjęć
Dawidns

Kolejny piękny pstrąg na muche własnej roboty  z mojej malutkiej żeczki.
Ma 41cm. Pływa dalej. ;-) (2017/05/25 21:06)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Krawcu7

Piękne pstrągi masz w tej rzece :) (2017/05/25 23:18)

Dawidns

Dzięki. Ale sam sie zdziwiłem skąd tam sie wzioł. Bo 3 dni wcześniej spioł mi się prawie 2 kilosy niżej w głębszym miejscu,a tam gdzie mi wzioł było o połowe płycej. (2017/05/26 10:20)

luxxxis

Z ciekawości spytam -a skąd wiesz że to ten sam potok? przecież się spiął,ja swoim imiona daję ale po zdjęciach tj badam układ kropek bo jest niepowtarzalny,czasem po ranie czy bliżnie.
Ale po spince? nawet gdyby z garści wyskoczył i dał nura to rozkładu plam ludzkie oko nie zapamięta,nie odtworzy :) 
Mało tego ...Każdy potok jakiego podebrałem i wypuściłem,to gdy ponownie zawitał w moim podbieraku okupował to samo miejsce +  - 5-10 metrów,nigdy więcej. (2017/05/26 19:37)

Dawidns

Wiem bo w jego paszczy była mucha z którą mi poszedł.
  (2017/05/26 19:42)

Dawidns

Zmierzyłem odległość i wyszło mi 1,1 km różnicy tam gdzie mi sie spioł a tam gdzie mu zrobiłem fotke.
  (2017/05/26 19:49)

luxxxis

A ...Wtedy to ten sam,może ta mucha mu zawadzała i zjechał niżej.Moje to typowi domatorzy,jeden z nich "Bumerang" jest masochistą,grasuje na odc 25-30m w zimie,latem cofa się o szerokość rzeki w cień drzew i dalej rządzi.
Poniżej on sam,mości Bumerang,na drugim profilu ma na pokrywie skrzelowej znak rozpoznawczy-piatkę z kropek,prawie jak na kostce do gry (2017/05/26 20:06)

Dawidns

Chyba że idzie w góre rzeki to może dlatego był wyżej.

A ten twój ze zdjęcie piękny. Gratuluje. (2017/05/26 20:50)

luxxxis

Piękny? eee...normalny,ten niżej to tak :) sześdziesiątkę skończył dawnooooo.... (2017/05/27 11:56)

Dawidns

Ten to potwór. U mnie to takich jeszcze nie ma. (2017/05/27 21:21)

Dawidns

Sobotni wypad nad rzeke rope w Gorlicach udany. 4 piękne pstrągi mające po równe 41cm,i pełno drobnicy.Lipki też sie zmeldowały, niestety te większe spadały.

Ten jest ojca.^^ (2017/05/29 09:21)

Przemek P

Dzisiaj dzięki koledze Luxxxisowi odwiedziłem piekną rzekę Wierzycę 5 rybek w okolicy 30cm plus ,największy chłopak ze zdięcia 35 cm. Bardzo dziękuję raz jeszcze . (2017/08/17 22:44)

Dawidns

Takie sobie pstrąg na moją muszke ładne 43cm kropkowego szczęścia. C&R (2017/08/18 22:12)

luxxxis

Dzisiaj dzięki koledze Luxxxisowi odwiedziłem piekną rzekę Wierzycę 5 rybek w okolicy 30cm plus ,największy chłopak ze zdięcia 35 cm. Bardzo dziękuję raz jeszcze .

Nie ma za co, każdy NK na moich wodach mile widziany."Poprawka" będzie grubsza. (2017/08/21 10:24)

luxxxis

Dzisiaj zaliczyłem krótką dwugodzinną eskapadzinkę za potokiem.Naciąłem naście konusów pod 40,trzy byki uderzyły ale zaciął się jeden,po sekundzie holu zszedł.
Moim kropkom we łbach się poprzestawiało,zbyt wcześnie na amory je wzieło,małe żrą i wabiki w paszczach mają duże natomiast walą półgębkiem powodowane hormonami.
To chyba 3 wyprawa z takim samym skutkiem-byki strzelają tak że zawiązują w sekundzie mojego MSX-a ale wciąć się nie dadzą-wypisz wymaluj buzujące hormony,one tak mają tyle że teraz o miesiąc za wcześnie,zboczeńce...
Możnaby zmienić co nieco sprzętowo i taktycznie cobym je pozapinał ale jakoś tak sumienia nie mam...
Z ciekawostek-dwa borsuki mi wlazły pod padaczkę i za cholerę wyjść nie chciały,pomogło dopiero "dziukanie" kijem tego mniejszego. (2017/08/22 21:07)