Pstrągi 2017

/ 140 odpowiedzi / 72 zdjęć
kaban

To Lux dla zdrowia i możesz nakręcić filmik dla szukających nowych form ćwiczeń i extremy :) Ja po kilku wypadach zaliczyłem tylko takie których zdjęć publikować nie wypada. Ale niedługo ci co łowić nie umią i posiadają znikomą wiedzę a przepłoszyli ryby znikną z małych rzeczek bo zarosną pokrzywami i innym zdradliwym zielskiem. Wtedy pojawię się ja i poszukam szczęścia :))) (2017/04/11 20:36)

luxxxis

Ano to jest jakiś pomysł...Jogging wzdłuż rzeki przez same chabazie,już widzę jak jakiś tłusty babsztyl zapierdziela przez dwumetrowe pokrzywy a za nią drze chmura głodnych muszek i komarów w amoku.

Mówisz że kręci cię letnie "ciurkowanie"?-respect...............Dla mnie to niewyobrażalny hardkor,zimą jest ok--latem to spacer przez zasieki i pola minowe. (2017/04/12 10:48)

Przemek P

Witam po raz kolejny. W długi weekend wybieram się Do dębek obok Jeziora Żarnowieckiego . Może tym razem ktoś podpowie gdzie podjechać na kropka ? Dziękuję i pozdrawiam. (2017/04/19 22:05)

Przemas83

Witajcie po długiej przerwie. Mam i ja.... i ja też;] pierwsze w życiu ryby w kropki złowiłem. Emocje niesamowite, klimat wyjątkowy , to jak uczyć się wędkarstwa od nowa. Wszystko za sprawą kolegi LUXA! który to on zaprosił mnie na wspólne wędkowanie za co mu serdecznie dziękuję. (2017/04/29 07:16)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Spinjust

To mój pierwszy post, dlatego witam wszystkich na tym portalu. Wczorajszy wypad na pstrągi: jeden na 30 kilka cm, drugi niewymiarowy i trzeci ok. 55 cm w drugiej świecy odzyskał wolność. Czekam na znaczne ocieplenie, gdyż bardzo słabiutko jak na razie.   (2017/05/07 18:31)

luxxxis

Rzeczka piękna,takie lubię,szerokie,z dołami i uciągiem jak należy...
Ja sezon na kropka skończyłem tradycyjnie wraz z końcem kwietnia,wypady z piatku i soboty były dosyć "tłuste" (2017/05/08 20:03)

luxxxis

I ciekawa bestyjka z pierwszych minut wędkowania. (2017/05/08 20:11)

Spinjust

Ta rzeczka to Wierzyca, Rajkowski Młyn, nie poznałeś? A rybki faktycznie już byczki. No nic, nie ma co zwalać na pogodę, tylko dalej z pokorą, uczyć się tej rzeki. ☺ Naprawdę magiczna rzeka. (2017/05/08 21:24)

luxxxis

Coś mi świtało...To chyba za mostem na A1,przed zakrętem rzeki ,kawałek dalej jest next mostek,fota od strony lasu na brzeg przeciwległy...
I chyba już z tobą łowiłem-Klofer?...Z Fors-a (2017/05/09 17:49)

Spinjust

Kawałek za tym właśnie drugim mostkiem, z biegiem nurtu, po prawej stronie rzeki. Na górce przy rzece gopodarstwo jest jakieś. Tak łowiliśmy i klapa totalna wtedy. Bez kontaktu z rybą Ty i ja. 
  (2017/05/09 19:13)

luxxxis

Ten odcinek to odcinek "poznawczy",tam poznajesz nowych kolegów a nie ryby. (2017/05/09 20:29)

Spinjust

Skwar dziś jak diabli, ale coś tam się uwiesiło. Coś nie mogę wrzucić zdjęć niestety. (2017/05/19 15:38)

makarony7

Mnie się udało. Pstrąg 46 cm. Zbiornik Michalina w Częstochowie na Cannibala.  (2017/05/20 20:35)

Spinjust

Ładny tęczowy. Te moje z 19-go maja miały 42 i 33cm. Niestety załatwiłem karte sd w telefonie, trzeba będzie nosić z sobą aparat, czego nie lubię. (2017/05/21 12:54)

Dawidns

Wczorajszy wypad był udany kilka kleni ponad 40cm i 2 piękne pstrągi które pływają dalej ;).

Ten jest mój złowiony na muche własnej roboty.41cm (2017/05/24 13:30)

Dawidns

A tu ojciec z jego pstrągiem złowiony też na mche którą dostał ode mnie.

Ma 43cm. Niestety niezdążyłem mu zrobić zdjęcia jak wraca do wody. (2017/05/24 13:37)

luxxxis

Zawsze zazdrościłem ludziom którzy łowią na takich wodach jak wasze-sunące przez kamienie,z krystaliczną wodą,żwirami...Spienione skalne przełomy czy kipiące wręcz warkocze mają w sobie jakąś magię.Ryba schodzi tu na dalszy plan,można tak leżć,i leżć,i leżć...patrząc jak kołek w tę bajeczną wodę...
Ja tak nie mam niestety,moje rzeki w lecie mogą służyć za pastwiska-zarastają w cholerę,brody znikają pod płaszczem traw a pochylające się w nurt zielicho wszelakie przewęża ich nurt.
Szkoda...byle do zimy... Wtedy to aż chce się żyć,wraca surowość rzeki,zielsko zanikło już dawno,wodę mam klarowniejszą,widzę moje brody i przełomy,na głazach znowu kipi woda...
Prawie jak u was... (2017/05/25 17:30)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja