Pstrągi 2017

/ 91 odpowiedzi / 45 zdjęć
luxxxis

Przepis na szybką "50" tkę--składniki:

-marudząca o zakupach żona,kij w bagażniku,1 mepps 2,promocja w Lidlu nęcąca tłum kobiet,1 zepsuta kasa powodująca kolejki...

-Przyrządzanie--jedziesz,wchodzisz,pchasz wózek,po 40 minutach skacze ci ciśnienie na widok dłuuuuuuuugiej kolejki "pśapsiółek",opuszczasz Lidla,odpalasz peta,schodzisz do rzeki 15 metrów niżej....Oddajesz 2 rzuty kontrolne,bluzgasz menela co papierosa chce,oddajesz trzeci rzut i BUMMMM...Podbierasz ręką,fotografujesz,wracasz do auta,po drodze słuchasz że znowu masz kurtkę uświnioną od błota a na kolanach spodni plamy...Podjeżdżasz pod blok...
Gotowe...

Podawać gorące,raz na jakiś czas. (2017/03/09 19:00)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

erykom

Ten pstrąg zakupiony w Lidlu :)))) Tobie w 3 rzucie przywalił pstrąg a mi w 1-szym szczupaczek 60 cm (2017/03/09 19:22)

Przemek P

zazdrość ludzka nie zna granic . Gdzie ten Lidl ? (2017/03/09 23:57)

luxxxis

zazdrość ludzka nie zna granic . Gdzie ten Lidl ?

Chyba go żle zrozumiałeś:) Jaja sobie robi nic więcej...a Lidl? z tyłu....:) (2017/03/12 19:37)

erykom

Kolega Przemek narwowy rocznik :) Dobrze że Luxx chociaż kumaty :) (2017/03/13 06:35)

Przemek P

Koledzy jedyna osoba która może zazdrość to Ja. Pierwszy moja myśl. To jak ja mu zazdroszczę. Kropki łapie od zawsze. Niestety jestem z Łodzi więc do najbliższej i to w dodatku Tajnej rzeki mam 70 km. :(. Jak widzę taką piękną rybę zlapaną pod domem to po prostu.....ahh. Co tu gadać. Wielkie gratulacje i życzę " zazdroszczę " wspaniałych sukcesów. (2017/03/14 18:51)

fantastic

Po odwiedzeniu kilku ciurków w końcu znalazłem tem w którym są. Dziś 9 szt. 6 krótkich, dwa 34 ,35 i jeden godny uwagi 45cm. (2017/03/17 16:36)

Dawidns

U mnie narazie słabo ale jakieś 4 wyciągnołem. Największy miał 38 cm. (2017/03/24 15:52)

luxxxis

Uff...w końcu trochę luzu...Dwa tygodnie orałem remont,do krwi z nosa,po 12godzin na dobę przez 7 dni w tygodniu...Na rybach nawet nie byłem.Do dzisiaj :)
Rano skoro świt zameldowałem się nad rzeką,obolały,sponiewierany,pocharatany,z zakwasami że jasny ch...j...
Kropki doceniły moje poświęcenie i w krótkim czasie podebrałem 3 sztuki,potem kolejne trzy.
Co ciekawe--2 szt miałem już wcześniej w podbieraku,chyba w styczniu-one pozują. (2017/03/25 17:48)

luxxxis

Wyżej dzisiejszy,teraz styczniowy--ten sam jak w mordę strzelił... (2017/03/25 17:50)

luxxxis

I drugi z "wcześniejszych",zdjęcie z dzisiaj teraz--niżej -"zimowe"...Te trzy kropki na płetwie j są jak jego odcisk. (2017/03/25 17:56)

Przemek P

Super rybki , gratki.
  (2017/03/26 17:36)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja