Zaloguj się do konta

Pstrągi 2013

utworzono: 2013/01/02 14:33

Ten wraca do wody powód - znam go od trzech lat :)
[2013-02-27 18:32]

andrzej74

Dzis po pracy 2 godz. łowienia

[2013-02-28 21:44]

sasklosz

Dziś rybki współpracowały:-) W dwie godz. 2 wyjęte choć niewielkie i trzy spięte. Obydwa w wodzie w dobrej kondycji choć trochę farbę jeden puścił
[2013-03-03 13:57]

penek101

wczoraj na Redze [2013-03-03 15:03]

4 godziny bez kontaktu .
[2013-03-03 18:39]

4 godziny bez kontaktu .

[2013-03-03 18:39]

kepes53

CO TO ZA RZECZKA WAWRZEK?
[2013-03-03 19:11]

robertxxx62

Witam ! Dzisiaj krótki wypad na swoją rzeczkę i trochę maluchów się skusiło na streamera , te duże nie chciały współpracować :) i trochę było zimno :)
[2013-03-03 19:18]

szczupi

Nielestno
03-03-2013
Dziś to one były górą

[2013-03-03 21:07]

szczupak2518

Dzisiaj to wszędzie rybki były górą ale wczoraj na Bobrze w Wojanowie na brak brań nie mogłem narzekać.
[2013-03-03 21:32]

fismol2

za to idąc popołudniu zapewne Twoim śladem zabrakło mi jakiegokolwiek kontaktu z rybą:D [2013-03-04 08:34]

domino79

Dzisiaj to wszędzie rybki były górą ale wczoraj na Bobrze w Wojanowie na brak brań nie mogłem narzekać.

Ja znowu w sobotę na Bobrze na odcinku Bobrów-Wojanów zero kontaktu z rybą (spining).

Kolega też ze spiningiem miał jeden spad (ponad 30cm) przy samych nogach, drugi gówniarz niezacięty i jakieś pobicie.

Drugi kolega (muchówka) miał dwa może trzy pobicia na tonącą przynętę.

[2013-03-04 12:07]

sasklosz

Wczoraj dwie godz. i też bez kontaktu z rybą. Spotkałem jeszcze gościa który kropy na spławik próbował łowić i już mnie wtedy trafiło (choć to woda nizinna) i jeszcze dodał że dzień wcześniej miał 3 szt takie 25 cm i zabrał, to już w ogóle mnie wkurzył. Dałem mu mały wykład i do domu. I jak nasze rzeki mają być rybne jak takie barany zabierają wszystko 
[2013-03-05 07:28]

Gray Fox

Trzy rybki to może wziąć i wielka tragedia się nie stanie nikomu i to nie powód aby człowieka oczerniać, kiedyś było znacznie więcej wędkarzy, praktycznie każdy łowił,było zdecydowane bezprawie, ludzie brali co się dało a ryby było dla każdego. W tym że ktoś wziął trzy pstrągi nie szukałbym powodu broblemów dlaczego ryby biorą jak biorą lub jest ich ile jest.

Teraz jest moda na marudzenie, pójdzie jeden z drugim, chodzą dwie godziny i wielki płacz że ryby nie ma. Niech posiedzi jeden z drugim na jednym odcinku rzeki 10 lat i powie czy nie biorą i czy jest ryba. Czesto rozmawiam z miejscowymi po różnych wioskach i twierdza że ryba jest.

Osobiście łowię dla relaksu i przyjemności ale nikt mi nie powie że wracając do domu po  pięciu godzinach łowienia nie mam prawa zjeść sobie swierzego chrupiącego pstrąga skropionego cytrynką do tego popijając winko:)

Jeszcze nie wpadłem w taką paranoje aby gonić do Tesco po hodowlanego nieświerzego pstrąga tylko z tego powodu bo tego złowionego musze wypuścić co do sztuki.

Owszem jest moda aby wszystko wracało do wody i nikt głośno nie powie że wziął rybę bo go na forum zlinczują, ja mówie otwarcie, dwoma sztukami na kolację dla mnie i narzeczonej nie pogardzę.

[2013-03-06 10:00]

Pawel19777

Trzy rybki to może wziąć i wielka tragedia się nie stanie nikomu i to nie powód aby człowieka oczerniać, kiedyś było znacznie więcej wędkarzy, praktycznie każdy łowił,było zdecydowane bezprawie, ludzie brali co się dało a ryby było dla każdego. W tym że ktoś wziął trzy pstrągi nie szukałbym powodu broblemów dlaczego ryby biorą jak biorą lub jest ich ile jest.

Teraz jest moda na marudzenie, pójdzie jeden z drugim, chodzą dwie godziny i wielki płacz że ryby nie ma. Niech posiedzi jeden z drugim na jednym odcinku rzeki 10 lat i powie czy nie biorą i czy jest ryba. Czesto rozmawiam z miejscowymi po różnych wioskach i twierdza że ryba jest.

Osobiście łowię dla relaksu i przyjemności ale nikt mi nie powie że wracając do domu po  pięciu godzinach łowienia nie mam prawa zjeść sobie swierzego chrupiącego pstrąga skropionego cytrynką do tego popijając winko:)

Jeszcze nie wpadłem w taką paranoje aby gonić do Tesco po hodowlanego nieświerzego pstrąga tylko z tego powodu bo tego złowionego musze wypuścić co do sztuki.

Owszem jest moda aby wszystko wracało do wody i nikt głośno nie powie że wziął rybę bo go na forum zlinczują, ja mówie otwarcie, dwoma sztukami na kolację dla mnie i narzeczonej nie pogardzę.

Zgodzę się z kolegą, skoro w regulaminie jest , że można wziąść odpowiednią liczbę ryb danego rodzaju to znaczy, ze ktoś to ustalił i zdaje sobie sprawę jakie jest zarybienie. Jeśli byłoby małe pewnie liczba zabranych spadła by do zera i ktoś to kontroluje.
Ja chodzę od stycznia bez wyników i trochę się już namarzłem i obiecałem sobie, że jak złapie go pierwszego kropka dużego oczywiście to specjalnie go wypuszczę i pogadam z nim, ze od tej pory ma się zawsze dla mnie złapać a ja będę darował mu życie:) ale to nie znaczy, że drugi wymiarowy nie padnie na stole w sosie cytrynowym z puree porowym.:)

Reasumując skoro można to niech bierze ale trzymajmy się wymiarów i obostrzeń :)
pozdrawiam kolegów

[2013-03-06 11:29]

Gray Fox

Ja też póki co bez ryby w tym roku na dodatek w ten weekend poszły w wode i po drzewach dwa woblery  i obrotówka którą miałem 10lat :P na szczeście nie jest wysoko i jak będzie cieplej to jadę z piłką ręczną przyciąć gałązkę :P a po jednego woblerka się wykąpie specjalnie. W tygodniu skończę pierwszą partię woblerów kolekcji wiosna/lato 2013 więc będzie czym rzucać:) [2013-03-06 11:54]

sasklosz

Koledzy, nie chodziło o to że zabrał trzy bo co do tego to zgadzam się z wami, ale dlaczego niewymiarowe
[2013-03-06 14:41]

Pawel19777

Koledzy, nie chodziło o to że zabrał trzy bo co do tego to zgadzam się z wami, ale dlaczego niewymiarowe

Wybacz nie doczytałem.....
za karę proponuję obciąć brakujące cm z jego męskości :)
Pasuje? [2013-03-06 15:03]

sasklosz

Wczoraj 5 godz. i tylko jedno wyjście
[2013-03-08 08:42]

tukamil

06.03.2013 kropek za kropkiem i wszystkie wymiarowe. Wspaniały dzień!
[2013-03-09 12:58]

emilio73

06.03.2013 kropek za kropkiem i wszystkie wymiarowe. Wspaniały dzień!
Tylko pogratulowac, a mnie choroba dopadla:( na razie o kropku moge sobie pomarzyc. [2013-03-10 12:08]

jacek38l

witam to taki sobie kropek złowiony2013 03 03  57cm 2,12kg mój rekord
[2013-03-12 17:27]

Koby

co za bzdury ! i ty siebie nazywasz wędkarzem ! złowił nieregulaminowo na robale i jeszcze trzy a ty piszesz że nie szkodzi?! gdybym spotkał takiego gościa ktory jeszcze by się chwalił i był dumny że wykłusował trzy pstrągi to niech mnie kule biją wylądował by w rzece a potem na komisariacie :)
[2013-03-12 18:14]

Koby

wczoraj złamałem spina i musiałem wziąć zapasowego o wysokiej gramaturze wyrzutu pieknie brały tylko że się spinały  za sztywny kij.ogólnie jestem niezadowolony :)
[2013-03-12 18:19]

Gray Fox

Dlaczego wykłusował na robala jak to woda nizinna była?? To że niewymiarowe to już przestępstwo! [2013-03-13 09:24]