Pstrągi 2013

/ 327 odpowiedzi / 87 zdjęć
Koledzy chwalcie się gdzie, na co i ile łowicie. Wstawiajcie zdjęcia. Ja na razie nie mam czym się chwali z rozpoczęcia sezonu bo była totalna kicha zero brań wędkowałem na bobrze mam nadzieję że w sobotę będzie lepiej.
grisza-78


Jutro rano ruszam na potokowce, jeśli tylko coś złowię, to pochwalę się fotką. Pozdro dla wszystkich łowców najpiękniejszej ryby na świecie!!! (2013/01/02 15:04)

halski021


A w naszym okręgu pstrąg potokowy ma okres ochronny do końca stycznia. (2013/01/02 15:14)

grisza-78


A w naszym okręgu pstrąg potokowy ma okres ochronny do końca stycznia.

Oj... szkoda ;) bo u nas już można ;) (2013/01/02 15:49)

halski021


Takich okręgów jest więcej.Moim zdaniem,jest to przedłużony raj dla kłusoli,o miesiąc.Nieraz pisałem,że gdzie nie ma wędkarzy tam raj dla kłusoli.A wędkarz na mały siurek nie pojedzie jak nie może do 31.stycznia spinningować , oraz zabierać pstrągów. (2013/01/02 16:26)

kaban


No nie wiem czy to chwalenie się ma sens bo mim zdaniem każdy pstrągaż nigdy prawdy nie powie a tym bardziej nie będzie skazywał swoich miejscówek na zagładę. Łowienie kropków z zamiłowania to zupełnie inny wymiar wędkarstwa. (2013/01/02 16:38)

grisza-78


No nie wiem czy to chwalenie się ma sens bo mim zdaniem każdy pstrągaż nigdy prawdy nie powie a tym bardziej nie będzie skazywał swoich miejscówek na zagładę. Łowienie kropków z zamiłowania to zupełnie inny wymiar wędkarstwa.

Jeśli coś jutro złowię, to wstawie fotkę, ale na pewno nie zdradzę gdzie pstrąga złowiłem, bo wiem, że może się to skończyć nalotem ;) (2013/01/02 17:08)

luxxxis


A ja coś dorzucę...pierwszy wypad,otwarcie sezonu .W mieście pustki po sylwestrze a wujek Luxis już ze spinningiem grasował. (2013/01/02 17:17)

luxxxis


Coś nawala,nie mogę fotek wrzucić,pisze mi gadzina że plik jest niepoprawny...Tak więc sezon 2013 oficjalnie uważam za rozpoczety,efekt spinningowego wypadu z 1.01 to -dwa po 37cm,34cm,44cm,młokos 27cm i lipionek,plus dwa nie zacięte bicia.Fotki są w galerii ,tam weszły,to te z nowej galerii.

Prośba do moda-usuń moje puste posty bo straszą:)
(2013/01/02 17:27)

wirefree


A w jakim rejonie te kropki zlowiles ? Ja dzisiaj bylem na Bobrze w Dychowie na zaporze i padl jeden okon 22cm i szczuply 50cm.

(2013/01/02 17:40)

bluehornet


Czy Wujkowi Luxisowi o te fotki chodzi ?

Nowa galeria - zdjęcia, foto galerie, fotki, zdjęcie

Nowa galeria - zdjęcia, foto galerie, fotki, zdjęcie

Nowa galeria - zdjęcia, foto galerie, fotki, zdjęcie

Nowa galeria - zdjęcia, foto galerie, fotki, zdjęcie
 
Nowa galeria - zdjęcia, foto galerie, fotki, zdjęcie
 

Nowa galeria - zdjęcia, foto galerie, fotki, zdjęcie
 
Nowa galeria - zdjęcia, foto galerie, fotki, zdjęcie
 















































 
  (2013/01/02 17:41)

luxxxis


BLUE-jesteś Wielki,nawet rzekłbym zaje......sty:) Tak o te fotki chodzi,wybaczta mnie zacofanemu,pół życia w trzcinach człowiek spędził to i z kompem na bakier jestem (2013/01/02 17:49)

luxxxis


A w jakim rejonie te kropki zlowiles ? Ja dzisiaj bylem na Bobrze w Dychowie na zaporze i padl jeden okon 22cm i szczuply 50cm.



Stąd nie widać...:) rzeka Wierzyca,pomorskie. (2013/01/02 17:50)

sy28


A w jakim rejonie te kropki zlowiles ? Ja dzisiaj bylem na Bobrze w Dychowie na zaporze i padl jeden okon 22cm i szczuply 50cm.

Witam w dychowie na zaporze potokowca można złowić

(2013/01/02 19:43)

pstrag222


No nie wiem czy to chwalenie się ma sens bo mim zdaniem każdy pstrągaż nigdy prawdy nie powie a tym bardziej nie będzie skazywał swoich miejscówek na zagładę. Łowienie kropków z zamiłowania to zupełnie inny wymiar wędkarstwa.
Popieram w zupełności (2013/01/03 10:33)

bednar14


Mały ale piękny lipień gratuluję luxxxis ;-) (2013/01/03 16:52)

u?ytkownik82173


Wiesz co  luxxxis zawstydzasz nas, ja byłem 1 stycznia na odcinku koło Okola i nic. :/  A tu w mieście biorą będę jednak musiał się z Tobą kiedyś wybrać byś mnie podszkolił. A na co je złowiłeś? Woblerki ?  (2013/01/03 16:56)

u?ytkownik82173


Dziś w mieście tam gdzie luxxxis i nic nawet puknięcia :/ Będziesz luxxxis musiał mnie przeszkolić :D (2013/01/04 17:03)

luxxxis


Dziś w mieście tam gdzie luxxxis i nic nawet puknięcia :/ Będziesz luxxxis musiał mnie przeszkolić :D


Bo Król jest tylko jeden...:) Nie odcinek da ci rybę Robcio,tylko wiedza i doświadczenie zdobyte nad wodą oraz głowa.Cudowne odcinki wybrukowane salmiakami nie istnieją...Dodam jeszcze że kolejny raz was zawstydzę w tą niedzielę,lecz tym razem Robcio odcinka nie poznasz:)
(2013/01/04 18:55)

u?ytkownik82173


Dziś w mieście tam gdzie luxxxis i nic nawet puknięcia :/ Będziesz luxxxis musiał mnie przeszkolić :D


Bo Król jest tylko jeden...:) Nie odcinek da ci rybę Robcio,tylko wiedza i doświadczenie zdobyte nad wodą oraz głowa.Cudowne odcinki wybrukowane salmiakami nie istnieją...Dodam jeszcze że kolejny raz was zawstydzę w tą niedzielę,lecz tym razem Robcio odcinka nie poznasz:)
No tak masz rację sprzęt nie robi z nas wędkarza. Oj spróbuję poznać, ale zapewne gdzieś łowca wskoczy w busz i nie będzie wiadomo gdzie :D Myślę, że gdzieś na pograniczu promienia 15 km od Starogardu, może wybierasz się gdzieś w moje strony co ? 
(2013/01/04 20:49)

khakiprichi


dziś otworzyłem sezon pstrągowy trzy sztuki takie 25-28cm zaliczone dwa takie dobry wymiar mi spadły ;) jeden największy tylko przepłoszony :) było fajnie!!!!! wiosna normalnie!!!! (2013/01/05 16:02)

ZanderHunter


Dziś w mieście tam gdzie luxxxis i nic nawet puknięcia :/ Będziesz luxxxis musiał mnie przeszkolić :D


Bo Król jest tylko jeden...:) Nie odcinek da ci rybę Robcio,tylko wiedza i doświadczenie zdobyte nad wodą oraz głowa.Cudowne odcinki wybrukowane salmiakami nie istnieją...Dodam jeszcze że kolejny raz was zawstydzę w tą niedzielę,lecz tym razem Robcio odcinka nie poznasz:)




Zgadzam się z kolegą @luxxxis...:) odcinki rzeczek i "ciurków" pstrągowych...są najbardziej tajne z tajnych i nikomu się o nich nawet nie wspomina...:) (2013/01/05 16:16)

luxxxis






Zgadzam się z kolegą @luxxxis...:) odcinki rzeczek i "ciurków" pstrągowych...są najbardziej tajne z tajnych i nikomu się o nich nawet nie wspomina...:)



Fakt,jak widać nawet zdjęcia trzeba robić z "partyzanta" :))Robcio czujny jest jak ważka i już mi po piętach depcze,czuję jego oddech na plecach :) (2013/01/05 18:17)

luxxxis



No tak masz rację sprzęt nie robi z nas wędkarza. Oj spróbuję poznać, ale zapewne gdzieś łowca wskoczy w busz i nie będzie wiadomo gdzie :D Myślę, że gdzieś na pograniczu promienia 15 km od Starogardu, może wybierasz się gdzieś w moje strony co ? 



A po co gnać aż tak daleko? myślisz że im dalej tym lepiej? ciekawe.... Rzekę masz przecież pod nosem,poznaj ją,pomyśl czemu ci ryby nie biorą,połów inaczej....W przyszłym tygodniu może połowimy  w Okolu,zobaczysz jakie perełki tam pływają,oby tylko pogoda dopisała i nie powróciła zima. (2013/01/05 18:23)