Pstrągi 2018

/ 229 odpowiedzi / 102 zdjęć
Dawidns


Łowiłem na muche ale większość na suchą brały.
(2018/04/23 22:04)

wojtek-n


Na Raduni znowu na Zero. Złamana szczytówka w Dragon Viper- splątana plećka :) Ze wszystkich miejscówek bliższych i dalszych prawie nic nie zostało. Jak żyć ? :D (2018/04/27 20:15)

Mortal Kombat


U mnie dziś całkiem dobrze, największy pstrąg 42cm wziął na wyjściu z zakrętu po wewnętrzenej stronie, drugi 40cm wział też na wyjściu z zakrętu po środku rzeki, dołowiłem jeszcze dwa około wymiary. Pstrągi już w pełni formy, te nawiększe dały trochę popalić, pięknie walczyły. Gryzły tylko woblery, wahadło coś dziś im nie smakowało. (2018/04/28 21:42)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

polobmw


Siedział w głębokiej rynnie (2018/04/29 11:15)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Przemas83


Siedział w głębokiej rynnie

Piękna ryba polo ...gratuluję. Ja dzisiaj zakończyłem swój pierwszy sezon zabawy w pstrągowanie. Teraz zacznie się bieganie za boleniami i szczupakami , ale tylko naprawdę duża ryba będzie mogła dostarczyć mi większych emocji niż pstrągi z tego roku;] Sezon zakończyłem również udanie, lecz bez petardy;] (2018/04/29 12:24)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Dawidns


Dzisiaj największy 40,5 cm na sucharka. ^.^ (2018/04/29 21:10)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

luxxxis


Mój sezon na kropka dobiegł raczej do końca,przedzieranie się przez chaszcze,skwar ,robactwo i chmary latających krwiopijców --to nie dla mnie...
Ostatnie dni kwietnia były w dechę,rójka rójkę poganiała,woda wrzała,kij trzeszczał...
Byków nie było,przeważnie 48-52 cm ,w tych widełkach łowiłem ryby,jeden dwa roczniki,z rzadka maluch siadał.
Co cieszy? trafienie kolejnej "trójki"-tj ryby którą wcześniej już miałem w podbieraku,daje to nadzieję i pokazuje że pomimo natłoku kłusoli,glist i tałatajstwa -ryby się ostają,że nie tak łatwo je wygarnąć. (2018/04/30 17:32)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

luxxxis


"Trójka " po raz trzeci :) W poście 1-też ona.
Poznaję rybę po układzie plamek na pokrywach skrzelowych oraz po tej charakterystycznej czerwonej kropie na płetwie nad odbytową.
C&R popłaca,tylko czasu trzeba aby to zrozumieć. (2018/04/30 17:42)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Dawidns


Wczorajszy największy i przy okazji mój nowy rekordowy kropek 45,1cm. (2018/05/02 20:18)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Dean


czemu klenie nie biora choc ich pelno ? (2018/05/02 21:36)

Dawidns


Dziś największy równe 40cm i mnóstwo drobnicy. (2018/05/13 20:03)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

luxxxis


Jeszcze mnie podkusiło... Esoxy całkiem z bani mi uleciały,najzwyczajniej NIE CHCE MI SIĘ ICH ŁOWIĆ,bolki też jakieś takie nijakie,do zedów dwa tygodnie...
Więc tylko krop mi pozostał...Potok z ciepłej pory roku to eksplozja na kiju,czysta agresja ,te to mają pobicia że aż w barku czuć .
Piatkowy wypad dał 4 ryby,trzy fajne,jeden glut,co ciekawe-dwie z nich wzięły w tym samym miejscu.
Podczas holu 1 -ej musiałem susa dać przez badyle,potknałem się,woda bryzgała jak diabli,hałas niesamowity,spadł mi z magnesa podbierak,z szalejącym kropem na kiju poszukałem go,w 2-gim podejściu dopiero zagarnąłem.
Wypinka,ocena strat,fota i do wody,kontrolny rzut w to samo miejsce i jebut...Dziwne,parami stoją czy co? (2018/05/13 20:37)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Przemas83


Kropkowaniec warty pokusy Lux! Coś mi się wydaje że w tym roku tak szybko im nie odpuścisz....pozdro! (2018/05/14 18:29)

Dawidns


Dzisiaj największy 37,4cm niewielki ale cieszy . (2018/05/20 20:48)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Mortal Kombat


Dzisiaj pstrążek 44cm uwiesił się na wędkę. Myślałem, że będzie dziś lipa bo słońce smaliło ostro i pojechałem w największy upał bo o 12. Wział na wobka 5cm z prądem po zewnętrznej stronie zakrętu. Rzeka tak pozarastała, że praktycznie pozostało mi tylko ściąganie przynęt z prądem. Poza tym jedno ładne zmarnowane branie, jeden pstrąg 30cm i szczupak około 50cm, ale pod nogami obciął mi woblera. (2018/05/26 20:04)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Dawidns


Wczorajszy największy 38,5cm niewielki ale waleczny. (2018/06/02 11:26)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

wojciech1919


mini relacja z ostatniego wypadu na kropki :)
(2018/07/05 13:37)

Dawidns


Piękny i waleczny równe 37cm. (2018/07/06 22:22)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.