Zaloguj się do konta

Pstrągi 2018

utworzono: 2018/01/01 06:39
luxxxis

Ale kibel...
Biezący sezon to jedno wielkie pasmo przeszkód na mej potokowej drodze-dwa pierwsze wypady-dwa potknięcia w nurcie i sruuuu na pysk do wody.Kolejne dni to walka z wysoką wodą,potem chwila oddechu bo mrozy nadeszły,sniegiem sypło i było git...trwało to cały tydzień,półtora i zaś rzeką łąkami idzie...
Dzisiaj w deszczu,na metnej ,wielkiej wodzie,kopałem się z koniem usiłując coś złowić,potem dobił do mnie Przemas83 i to w zasadzie jedyny pozytywny aspekt tego dnia,troche dla zabicia czasu a trochę dla towarzystwa zmęczyliśmy z pół kilosa rzeki.
Brązowa woda,wicher,deszcz i o 0,5m podniesiony stan wykluczały ryby,coś tam jednak zagadało...Jedyna ryba w kropki po salcie dała mi drapaka. [2018-01-28 14:24]

Przemas83

Dzięki Daniel, do następnego........może na innej wodzie kolejnym razem ;] Lipienie są kosmiczne;] [2018-01-28 14:53]

fantastic

Ale kibel...
Biezący sezon to jedno wielkie pasmo przeszkód na mej potokowej drodze-dwa pierwsze wypady-dwa potknięcia w nurcie i sruuuu na pysk do wody.Kolejne dni to walka z wysoką wodą,potem chwila oddechu bo mrozy nadeszły,sniegiem sypło i było git...trwało to cały tydzień,półtora i zaś rzeką łąkami idzie...
Dzisiaj w deszczu,na metnej ,wielkiej wodzie,kopałem się z koniem usiłując coś złowić,potem dobił do mnie Przemas83 i to w zasadzie jedyny pozytywny aspekt tego dnia,troche dla zabicia czasu a trochę dla towarzystwa zmęczyliśmy z pół kilosa rzeki.
Brązowa woda,wicher,deszcz i o 0,5m podniesiony stan wykluczały ryby,coś tam jednak zagadało...Jedyna ryba w kropki po salcie dała mi drapaka.
U mnie też dziś kibel , ledwo jeden niewymiarek i zjazd na dupie po skarpie do rzeki .Całe szczęście , że akurat tam było wody za kolana.
  [2018-01-28 16:28]

luxxxis

Jeden z sobotnich kropków,sorry za reklamę ale mam tylko takie. [2018-01-30 20:25]

erykom

Jeden z sobotnich kropków,sorry za reklamę ale mam tylko takie.


Ubarwienie jak u węża :))
  [2018-01-30 20:44]

Przemas83

Pogoda kiepska , deszcz pada, do weekendu się nie poprawi to nad rzekę warto jechać? W brudnej podniesionej wodzie , jakich przynęt używacie? [2018-01-30 20:49]

Krawcu7

Wyruszyłem dzisiaj po kropki i udało się wyjąć 8 sztuk do 33cm , jak na debiut jestem zadowolony. [2018-02-01 16:46]

Przemas83

Świetny wynik jak na pierwszy wypad super. Straszna chudzina ten ze zdjęcia, jakby wegetarjan jakiś czy co;] pozdro! [2018-02-01 17:34]

Krawcu7

Dzięki :) Aż dziwnie wyglądał , jak linijka.. mniejsze były normalne heh :)  [2018-02-01 18:44]

polobmw

[2018-02-03 14:32]

polobmw

Dzisiaj dwa takie, największy oczywiście nie dał mi szansy rozgiął gówniany hak i poszedł.  [2018-02-03 14:40]

Gato

Hej koledzy pstrągowcy.Jakich woderów / spodniobutów / używacie na łowach ? Które polecacie na nasze pomorskie rzeki ? [2018-02-03 14:50]

Krawcu7

Ładne kropki :) ja miałem chwilę czasu po pracy i byłem 1.5h.. wynik 1 pstrąg +/- 25cm i dwa brania... [2018-02-03 15:34]

fantastic

A ja dziś mam takiego wkur..... dwa pstrągi, tęczak 34cm. i potok 50cm. zdjęcia były zrobione, po powrocie chciałem wstawić tego piędziesiątaka na forum a, tu takiego h.... , brak zdjęć w telefonie, przekopałem cały telefon wraz z kartą pamięci i dupa. Pal licho tego tęczaka, ale potoka nie mogę odżałować, macie jakieś pomysły jak je znależć- odzyskać. [2018-02-03 19:16]

luxxxis

U mnie idzie tsunami,rzeka z koryta wyszła i zwiedza łąki.
Na takiej wodzie kropki nie reagują,leczę się kardynałami [2018-02-03 19:50]

luxxxis

Itd...Około 15 szt podbierałem,coś tam spadło,jak na krótki wypad i stan rzeki-może być. [2018-02-03 19:53]

erykom

A ja dziś mam takiego wkur..... dwa pstrągi, tęczak 34cm. i potok 50cm. zdjęcia były zrobione, po powrocie chciałem wstawić tego piędziesiątaka na forum a, tu takiego h.... , brak zdjęć w telefonie, przekopałem cały telefon wraz z kartą pamięci i dupa. Pal licho tego tęczaka, ale potoka nie mogę odżałować, macie jakieś pomysły jak je znależć- odzyskać.


Kolego wydaje mi sie że już tych zdjęć nie odzyskasz...Wydaje mi się że masz ten sam problem co ja kiedyś czyli tania,kiepska karta pamieci.Zrobiłem zdjecia Mojego rekordowego szczupaka i w domu podobnie jak Ty chciałem wrzucić a forum a tu...brak zdjęć :( tyle sie nagłowilem żeby je odzyskać i nic z tego.Dlatego teraz wszystkie zdjęcia zapisuje nie na karcie pamięci a w telefonie
  [2018-02-04 08:07]

fantastic

A ja dziś mam takiego wkur..... dwa pstrągi, tęczak 34cm. i potok 50cm. zdjęcia były zrobione, po powrocie chciałem wstawić tego piędziesiątaka na forum a, tu takiego h.... , brak zdjęć w telefonie, przekopałem cały telefon wraz z kartą pamięci i dupa. Pal licho tego tęczaka, ale potoka nie mogę odżałować, macie jakieś pomysły jak je znależć- odzyskać.


Kolego wydaje mi sie że już tych zdjęć nie odzyskasz...Wydaje mi się że masz ten sam problem co ja kiedyś czyli tania,kiepska karta pamieci.Zrobiłem zdjecia Mojego rekordowego szczupaka i w domu podobnie jak Ty chciałem wrzucić a forum a tu...brak zdjęć :( tyle sie nagłowilem żeby je odzyskać i nic z tego.Dlatego teraz wszystkie zdjęcia zapisuje nie na karcie pamięci a w telefonie
To pozostaje mi spróbować jeszcze raz go złowić.

  [2018-02-04 14:01]

Krawcu7

Spoko te lipienie , jeszcze na żywo nigdy nie widziałem ale zdaję się ze fajna sportowa ryba.. dzisiaj 4h znowu uczyłem się łowić pstrągi , wyjąłem 4 i 3 małe klenie.. gabarytowo szału nie ma ale krok po kroku i coś większego siadnie , wierzę.. [2018-02-04 15:30]

luxxxis

Bo trzeba WIERZYĆ...W polsce to podstawowy składnik sukcesu.
[2018-02-04 15:51]

luxxxis

Kto chce-filmik z wczoraj,prototyp-więc beki proszę nie kręcić.
Kamerkę mam jeszcze niekompletną-brak ekranu na rękę,lusterkiem z kiosku za dwa zeta sprawdzam jak patrzy obiektyw.
Po kilkunastu minutach zaparowała mi gadzina więc ją wyłączyłem,hol 1 lipka jednak jest.

https://youtu.be/_jWUMV6bIYo [2018-02-04 16:46]

Przemas83

No i jest premiera;] Ekstra będzie Lux jak dobrą nutę dodarz i jakieś komentarze....pierwsze koty za płoty. Fajnie będzie jak złowisz tego lorbasa, co mi się dzisiaj pokazał za przynętą i uwiecznisz na filmie! Chętnie pomogę w realizacji;] i te lusterko w twoim stylu , beka musi być hehheh!! [2018-02-04 17:56]

Krawcu7

No ciekawe filmy mogą być na kanale Daniela.. jako pierwszy dałem suba ,bo liczę na to , że będzie co oglądać :) [2018-02-04 18:26]

Ppatryk

Dzisiaj 3 kropki, kolo 35 cm :) [2018-02-04 19:02]

Gato

Pierwszy w sezonie.Nieduży , ale cieszy. [2018-02-04 20:42]