Pstrągi 2018

/ 229 odpowiedzi / 102 zdjęć
Ppatryk

Czyzby Piesienica ? ;) (2018/01/21 16:06)

luxxxis

Czyzby Piesienica ? ;)

Rio Grande po czeskiej stronie wisły...:)
  (2018/01/21 17:06)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Ppatryk

Myslalem ze Rio Anaconda ;) (2018/01/21 17:39)

Przemas83

Ja też byłem dzisiaj na Rio Grande tylko z drugiej strony i też dałem radę;] (2018/01/21 18:01)

Przemas83

Pstrągi są niesamowite i sama sceneria krajobrazu też.... tylko skąd takie kropki mają ;] (2018/01/21 18:07)

luxxxis

.... tylko skąd takie kropki mają ;]

Bo kot im nasrał w wentylator...:)
Pstragowanie to magia,sport dla zuchwałych i upartych ludzi,a każdy kropek nawet ten mały jest tego dowodem.
Dzikie ryby,surowa aura,mróz co stawy wygina...czy może być coś fajniejszego? (2018/01/21 19:18)

Przemas83

Mam pytanko , łowił ktoś na wobler Pana Sławka Szuszkiewicza o nazwie strzyga. Na internetach piszą i filmiki kręcą , ponoć rasula przynęta na duże pstrągi. Jednego sam sobie w prezencie bym kupił ;] (2018/01/22 18:25)

luxxxis

Mam pytanko , łowił ktoś na wobler Pana Sławka Szuszkiewicza o nazwie strzyga. Na internetach piszą i filmiki kręcą , ponoć rasula przynęta na duże pstrągi. Jednego sam sobie w prezencie bym kupił ;]

U mnie nie działa,zostawiłem bez żalu na badylu jakimś.
  (2018/01/22 19:38)

myku87

Ciekawe spostrzeżenie. Masz jakąś teorie dla czego strzyga nie działa u Ciebie? Ty i twoje ryby wolą woblery mocniej pracujące niż strzyga? (2018/01/23 12:48)

wojtek-n

Cześć Danielu , Wiadomości na pw nie wychodzą dlatego nie mogę odpisać w formie pw. Wyświetla się przy próbie wysłania : "can not connect to sever" , (2018/01/24 10:43)

luxxxis

Ciekawe spostrzeżenie. Masz jakąś teorie dla czego strzyga nie działa u Ciebie? Ty i twoje ryby wolą woblery mocniej pracujące niż strzyga?

Zakładam że to do mnie...
W zasadzie to brak mi na to wytłumaczenia,moje ryby są jakieś inne poprostu...
Dwójka internetowych kolegów na 1 szej wizycie spojrzawszy w moje pudło zgłupiała-spytali czy na sandacze idę.
Może ich gust jest inny bo celuję w największe osobniki tego gatunku? mądrzejsze,doświadczone i ciężko je oszukać drewnianą rybką? agresywny banan czy duży trociowy wobler godzi w terytorializm potokowca,wywołuje agresję-to tylko teoria.
Zresztą ja sam "dziwnie" łowię-w moim pudle leżą 7 i 8 cm kopyta mannsa,woblery min 7cm,twistery 7cm,jaskółki savaga 10cm,wormy 7cm i wzwyż,belly fish-7 plus itd...
Przedział zimowy,na kulanego,jest odwrotny---najmniejsze twisty,czarne,brąz,ciut większe -to samo,garść białych dla szoku..
Znajdż tu miejsce dla strzygi...wszystko jest "inne",nawet fluorocarbon mam na 7kg .

Wojtek-nic nie dostaję od ciebie,inni coś piszą,może błąd po stronie twej kosiarki,kabel zagięty czy cuś....
  (2018/01/24 19:24)

myku87

Czyli kolejny raz potwierdza się że woda wodzie nie równa. U mnie natomiast albo ja na gumy nie umiem łapać albo wolą wobki. Na gumy miałem znikome efekty. Miejscówka obłowiona guma bez skutecznie, po kilku rzutach wobkiem zazwyczej daje mi rybę. (2018/01/26 10:06)

Ppatryk

maluch z poniedzialku, ale cieszy :) (2018/01/27 11:32)

fantastic

Dziś mimo wysokiej i brudnej wody pstrągi waliły jak wściekłe, 45, 38,36,35cm.Kilka spadło, dwa odprowadzenia 50+, a niewymiarki po 8-mym przestałem liczyć. (2018/01/27 15:37)

Przemas83

Dziś mimo wysokiej i brudnej wody pstrągi waliły jak wściekłe, 45, 38,36,35cm.Kilka spadło, dwa odprowadzenia 50+, a niewymiarki po 8-mym przestałem liczyć.

Wygląda na to że pozamiatałeś na ten weekend na forum takim wynikiem...... jutro niedziela , ja bym atakował dalej , po te 50-taki.....;] (2018/01/27 18:12)

fantastic

Jadę, jadę pal licho te trzydziestaki, może jaden z tych dwóch "klamotów" zapozuje do zdjęcia. (2018/01/27 18:30)