Pstrąg w okolicach Rzeszowa

/ 7 odpowiedzi
Dzien dobry,mam takie pytanie, chy jest Pstrąg w okolicach Rzeszowa?
Bernard51


Podejrzewam że nawet w samym Rzeszowie możesz spotkac pstrąga , pobiegaj troche po marketach (świeży, mrożony) napewno są w sprzedaży
A tak poważnie  czy jest pstrąg w okolicach Rzeszowa ?? Wszystko zależy co rozumiemy przez
"Okolice Rzeszowa" (2013/03/08 11:22)

kemax


10-15 kilometrów od Rzeszowa, napszykład ta rżeka która w Tyczynie, lub ta duża ilość rżek około Tyczyna? Dziękue (2013/03/08 12:32)

kaban


10-15 kilometrów od Rzeszowa, napszykład ta rżeka która w Tyczynie, lub ta duża ilość rżek około Tyczyna? Dziękue




Ortografia jak mniemam jest ci mało znana (znowu się czepiam) ,ale jest kilka rzeczek w pobliżu wartych zachodu. Strug jest mi mało znany a warto byłoby wybrać się na górny odcinek Stopnicy, Gwoźnicy i kilku innych mało odwiedzanych strumyków... . (2013/03/08 19:29)

Bernard51


Kamil ale kolega jak domniema za wschodniej granicy pyta ok 10-15km od Rzeszowa , a do Sanoka to jest trochę więcej ?
Z pisownią ma małe problemy bo może krótko jest w Polsce , ale z czasem napewno będzie lepiej! (2013/03/08 20:24)

kamil11269


Wiem. Ale może z rodzinką na wakacje by chciał pojechać czy coś takiego. Blisko Rzeszowa jeszcze nie łowiłem. Ja obławiam okolice Krosna. (2013/03/09 12:28)

mxm


Na Wisłoku w Strzyżowie, ale tez w jego okolicach :) ...ryby jakie można tam złapać to głównie kleń, okoń i pstrąg :!: http://komdax.com A jesienią szczupaki, na spławik na Wisłok chodzę głównie na wiosne na duze Klenie i Jazie :)
(2013/03/20 10:10)