Pstrąg na spinnng

/ 12 odpowiedzi

Witam !

Jakich przynęt używacie na pstrąga?

O jakiej porze łowicie?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

kaban

Na początku sezonu moje podstawowe przynęty to: woblery do 7cm,wąskie wahadełka w kolorze miedzi i złota do 5cm,obrotówki skrzydełka long i comet nr od 1 do 3 kolor jak wcześniej + czarny i kilka gumek w stonowanych kolorach do 5cm.Pora dnia-wtedy kiedy mam czas,ale ideałem jest pochmurny i wilgotny niż z padającym śniegiem(przy takiej aurze miałem najlepsze wyniki) i temperatura w granicach 0 stopni.Słoneczna pogoda to mizerne brania. (2011/01/22 19:49)

SiwyDym

Ja używam woblerów 5 i 3 cm,wirówki max do nr2 comety i longi w różnych kolorach.nie mam okreslonych upodobań,jestem zdania,że trzeba uwierzyć w przynete bo to już połowa sukcesu (2011/01/22 20:02)

pstrag222

Ją używam na początku sezonu kogutow i wachadlowek czasami puszcze wobleska imitacje pstraga. Wedłuje o różnych porach zależy kiedy mam czas (2011/01/22 20:45)

amur tv

Jeszcze ich nie łowiłem nigdy (2020/08/23 12:39)

Sith

Jeszcze ich nie łowiłem nigdy
To po co się ciemięgo w ogóle odzywasz, nikogo to nie interesuje!
(2020/08/23 14:58)

Przemas83

Początek sezonu to najlepszy okres jak dla mnie do łowienia kropkowańców. Nie dlatego że dobrze biorą, że jest to łatwe. Klimat nad rzeką pstrągową o tej porze roku gdy spadnie śnieg, leczy mi zajechaną psychikę. Woblery i gumowe wabie od tego zaczynam, puźniej dochodzą obrotówki i wahadełka. O technice prowadzenia i wielkości przynęt oraz okresach kiedy i jak ich używać, możesz sporo się dowiedzić na wędkuje, tylko wpisz w szukaj słowo klucz... (2020/08/23 19:31)

Sith

Przemku, ten cymbał @amur TV wcale nie jest zainteresowany łowieniem pstrągów. Od tygodnia miesza na Forum odkopując stare tematy sprzed 10-ciu lat. Zwykły, ordynarny troll. (2020/08/24 06:44)

Sith

Oj Piotrze, nieopatrznie zaprosiłeś trolla i śmieciarza na Twoje Forum. Teraz będziesz miał bałagan podobny do tego, który tutaj zrobił... Serdecznie współczuję. ;(( (2020/08/27 06:45)

amur tv

@SithCzemu mnie obrzażasz od cymbałów nic tobie nie zrobiłem
Jeśli możesz to nie obrażaj innych to bardzo nie miłe z twojej strony (2020/08/29 15:20)

Sith

(...)to bardzo nie miłe(...)
Sam sobie wystawiasz świadectwo poziomu wiedzy i inteligencji - niemiłe w tym kontekście piszemyrazem, nie rozdzielnie!!!
Sam potwierdziłeś moją diagnozę...
(2020/08/31 07:55)

Gnat

Srebrna obrotówka wyciągnie każdego kropka, ale woblery Hunter, Krakusek, Dorado też dają radę. (2020/09/01 22:36)