Zaloguj się do konta

PSR Reakcje

utworzono: 2012/01/09 20:46
DARO2165

Witam.Poruszałem sprawę kilka razy , jestem z lubelskiego, a mianowicie ,dzisiaj będąc nad naszymi pięknymi starożeczami w ok, Stężycy , Pawłowic , Gołębia nad Wisłą , piękne tereny ,oczywiście  złapałem 2 garbuski,które poszły do wody,ale wracam do sprawy tych bandytów kłusoli, do dzisiaj od kilku dni nie mam reakcji po tym jak kłusole gonili mnie,oceńcie sami, ja nie wierzę w ochronę PSR , tutaj naszych wód,dlaczego tak jest??? [2012-01-09 20:46]

grzesiek35

Bo żyjemy w pojebanym chorym kraju,bez prawa,kar itp
[2012-01-09 20:51]

przemo1980

Bo żyjemy w pojebanym chorym kraju,bez prawa,kar itp

W następnych wyborach, głosuj na PIS,a wtedy zobaczysz jakie kary będą :)
[2012-01-09 21:00]

grzesiek35

tzn? [2012-01-09 21:04]

przemo1980

tzn?

ojejkuuu...
żarcik taki
[2012-01-09 21:08]

ripper

ja głosowałem na PiS i nadal będę na nich głosować precz z komuną!!!:) [2012-01-09 21:21]

DARO2165

PO GÓWNO ZJO, [2012-01-09 21:25]

Diablo

Witam.Poruszałem sprawę kilka razy , jestem z lubelskiego, a mianowicie ,dzisiaj będąc nad naszymi pięknymi starożeczami w ok, Stężycy , Pawłowic , Gołębia nad Wisłą , piękne tereny ,oczywiście  złapałem 2 garbuski,które poszły do wody,ale wracam do sprawy tych bandytów kłusoli, do dzisiaj od kilku dni nie mam reakcji po tym jak kłusole gonili mnie,oceńcie sami, ja nie wierzę w ochronę PSR , tutaj naszych wód,dlaczego tak jest???

Daro tutaj niestety szczęsliwego końca tej sprawy nie znajdziesz. Bądźmy szczerzy. Ci strażnicy którzy dbają o ryby i sie poświęcają kiedy mają wolny czas nie zaglądają tu bo albo myślą o tym jak złapac kłusola albo go łapią. Ci którzy są na forum i udzielają sie na nim kilka godzin dziennie są strażnikami internetowymi. Ryby i kłusownictwo niewiele ich obchodzą.

Musisz dzwonić na policję i PSR do skutku. Najlepiej dwonić na wyższe szczeble od razu. Innej metody niestety nie ma
[2012-01-09 22:03]

Pitbul

Witam.Poruszałem sprawę kilka razy , jestem z lubelskiego, a mianowicie ,dzisiaj będąc nad naszymi pięknymi starożeczami w ok, Stężycy , Pawłowic , Gołębia nad Wisłą , piękne tereny ,oczywiście  złapałem 2 garbuski,które poszły do wody,ale wracam do sprawy tych bandytów kłusoli, do dzisiaj od kilku dni nie mam reakcji po tym jak kłusole gonili mnie,oceńcie sami, ja nie wierzę w ochronę PSR , tutaj naszych wód,dlaczego tak jest???

Sorki ale mam prośbę i serię pytań :Prośba:jeszcze raz przeczytaj to co napisałeś. Jeżeli poruszałeś sprawę kilka razy to poproszę o linki.
Pytania:Co do tematu mają Twoje 2 garbuski ?Gonili Cię kłusole, ale na czyją reakcję z tej pogoni narzekasz ?Czy próbowałeś zgłaszać sprawę w PSR, Policji lib SSR ?-----------------------------------------------------------------To , że akurat w danej chwili nie było TAM odpowiednich służb, nie jest podstawą do pretensji (teleportacja  jeszcze nie działa).Czego się spodziewasz  po "kilku dniach"' (od zgłoszenia - jeśli zgłosiłeś...)?.Jeśli masz dowody kłusownictwa, napaści (zdjęcia, świadków), to doprowadzisz do ukarania winnych. Odpowiedź:Jeśli nie - to współczując, muszę Cię poinformować, że winni pozostaną bezkarni, a Twój (nieskładny z racji emocji jak sądzę) post, pozostanie jedynie "żałosnym wołaniem na puszczy".... T.  [2012-01-09 22:06]

Po Diablo zadzwoń. On umie krytykować strażników społecznych, zawsze ma rady, to wyślij diablo na patrol, niech złapie kłusola. Jednego. [2012-01-09 22:08]

przemo1980

Po Diablo zadzwoń. On umie krytykować strażników społecznych, zawsze ma rady, to wyślij diablo na patrol, niech złapie kłusola. Jednego.

Maciek,ale po którego Diablo ?:)
Bo ten drugi Diablo (nie nasz portalowy) to małe kuku by pewnie zrobił :)
[2012-01-09 22:12]

Po tego najodważniejszego, wygadanego. 

[2012-01-09 22:17]

DARO2165

Witam. Diablo ty tą sprawę rozumiesz, ale między innymi poruszyłem , iż złapałem dwa garbusy,akurat dzisiaj , ale , niektórzy uważają, iż przy pewnej kwestji,mam prawo poruszyć pewne sprawy bardzo ważne dla nas , jeśli kogoś uraziłem ,słowem ,bądż tekstem to PRZEPRASZAM MOCNO. [2012-01-09 23:33]

Pitbul

Po Diablo zadzwoń. On umie krytykować strażników społecznych, zawsze ma rady, to wyślij diablo na patrol, niech złapie kłusola. Jednego.

Klasyka off-topu.T. [2012-01-10 00:37]

DARO2165

Witam . Ludzie u nas w regionie , jest masa kłusoli , a straż pzw ma to w d.....e, dlaczego nie rozumiecie tego , skoro pzw nie zglasza się, dzwonię na psy i zerooooo reakcji , i co masz zrobić??? [2012-01-10 01:01]

Pitbul

Witam . Ludzie u nas w regionie , jest masa kłusoli , a straż pzw ma to w d.....e, dlaczego nie rozumiecie tego , skoro pzw nie zglasza się, dzwonię na psy i zerooooo reakcji , i co masz zrobić???

My rozumiemy - Ty się jak czytam pogubiłeś. Dzwoni się na Policję, a na psy gwiżdże. Następnym razem działaj sensownie - może się uda :) T.

[2012-01-10 01:16]

dizzy76

Witajciejak zwykle przy okazji 'koledzy" wrzucają swoje trzy grosze na temat polityki, bardzo rozbawił mnie "kolega" z tym "precz z komuną", i tu akurat nie ma racji bo jakby kłusował i za komuny by go złapali to by dostał wpier... i odechciałoby mu się kłusowania, a teraz to może iść do ojca dyrektora pomodlić się, albo do radia zadzwonić....Wracając do tematu, najlepiej tak jak piszecie dzwonić na policję, ale niestety nie liczcie na rychły przyjazd posiłków, ale to wszystko co my wędkarze możemy zrobić, bo bić się z kłusownikami nie ma co bo zdrowie jest najważniejsze.Natomiast jeżeli będziemy dzwonili każdorazowo to policja i tak ma obowiązek przekazania sprawy jak sami nie podejmują interwencji, i przeważnie przekazują do PSR, i jeżeli zgłoszeń będzie więcej to może ktoś się zainteresuje że na danym odcinku proceder się powtarza i obejmą go częstszymi kontrolami.Także dzwonić dzwonić i jeszcze raz dzwonić!!!przynajmniej sumienie będziemy mieli czyste.

[2012-01-10 07:55]

ripper

Dizzy76 no nie masz racji kolego co do tej komuny bo może i tak było ze by mu wpierdo.... ale za chwile by razem wódkę pili i razem by kłusowali kiedyś nie przywiązywano tak do tego uwagi jak ktoś kłusował to były całkiem inne i zacofane czasy u mnie np w zakładzie nadal żądz i komuna i powiem że to żałosne.  [2012-01-10 21:56]