Pseudo karpiarze z Szałe

/ 86 odpowiedzi / 4 zdjęć
robertjach


Panowie jak piszecie to piszcie prawdę miałem sposobność spotkać się nad wodą z Kolegą Przemkiem Górką i to kilka krotnie podczas kontroli.To co piszecie to nie fer.
Podchodzi do kontroli tak jak on i strażnicy z grupy regulaminowo zawsze przedstawiając się.
Bardzo dobra robota na zbiorniku Murowaniec.
A z drugiej strony Panowie pseudo karpiarze coś w tym jest ,widocznie coś przeskrobaliście że tak zaciekle atakujecie. (2012/07/09 23:19)

Iras1975


słowa  "guzik" nie trzeba kropkować. Wszyscy wiedzą co miałeś na myśli. Ale spokojna twoja rozczochrana, kiedyś ktoś cię potraktuje podobnie, bo kto mieczem wojuje, ten od cepa nie padnie.


Masz rację, że nie trzeba tego słowa kropkować. Ale czy nie można? Sam użyłeś słowa guzik i stąd wziął się pomysł na mojego posta.

Strasznie byłem ciekaw jakie emocje wzbudzi w tobie kilka głupich kropek, cały mój post był od początku do końca dokładnie przemyślany i czułem, że połkniesz haczyk jak młody pelikan(bez obrazy). 

Widzisz jak łatwo sprowokować? Nam trzeba było wątku na dość drażliwy temat, a tobie jedno niedopisane słowo.

 

(2012/07/09 23:27)

robertjach


Z tego co piszecie wynika że grupa  SSR przy WSK Kalisz przeprowadza chociaż kontrole rzetelnie niema znajomości chodź wszyscy wszystkich znają.
Nie podoba mi z tego co pisze MaciekMa również to że PSR traktuje was jak lepszych ,bo co macie lepszy sprzęt ,coś tu jest nie tak i tym bym się zainteresował.
A że ekipa siedząca na kamieniach z Koła Kalisz Miasto wywozi pod betony to fakt i w końcu ktoś włożył rękę w mrowisko .Powodzenia Panie Przemku ,Ja i moi koledzy jesteśmy z Panem . (2012/07/09 23:27)

mlodystm


karpik888- takiego ładu i porzadku dawno nie widziałem obok wędkarza/wędkarzy. Pozdrawiam :) (2012/07/10 10:06)

JKarp


karpik888- takiego ładu i porzadku dawno nie widziałem obok wędkarza/wędkarzy. Pozdrawiam :)


CześćJak na stanowisku karpiarza nie byłoby porządku to w nocy:1. Zabiłbyś się o własny fotel2. Zahaczył o kuchenkę lub butlę z gazem3. Poślizgnął na dipie 4. Pomylił swój namiot z namiotem kolegi5. Nie trafił do wyjścia w namiocie6. Wszystkie rzeczy pozostawione tak sobie na noc mogłyby zmienić właściciela
;-)JK (2012/07/10 10:18)

zbynio5o


Jak by mi kobitka, tam i nazad chodziła, też bym zagadnął :)  A że chłop zazdrosny, to wysmarował temata . ( tak dla mnie wynika z pierwszego postu).

Ps.  Dajcie spokój z tymi lewymi kontami :)))

(2012/07/10 16:16)

spidi395


I Bardzo dobrze trzeba informowac o takich zajsciach z tego wzgledu ze kazdy robi co chce.Chałasy to jedno ale syf jaki ludzie robia na naszym zbiornikiem to juz drugozedna zecz. (2012/07/22 12:26)

spidi395


Wpływu nikt nie ma na zachowanie ludzi ale jak sami nie dopilnujemy innych wędkarzy to bendziemy mieli syf.jJa mialem w zeszlym roku starcie z wędkarzami z Łodzi co naprawde śmiecili i worki wyrzucali.U siebie niech tak robia a nie u ans na zbiorniku. (2012/07/22 12:31)

Witek26


co to ma znaczyć,u SIEBIE u NAS u WAS!!!!!!!??????? nigdzie nie można syf to syf,obojętnie gdzie by on nie był.
Dbajmy o wodę obojętnie gdzie jesteśmy,ona jest NASZA! (2012/07/22 23:06)

andrzej3023


ale tez mogłes zadzwonic po pzw lub po policje (2012/07/24 22:45)