Pseudo karpiarze z Szałe

/ 86 odpowiedzi / 4 zdjęć
grzesiek35

Ciekawe jest też to,że wszyscy obrońcy tych niby karpiarzy są od wczoraj na portalu (2012/07/08 19:02)

Piotr 100574

Ciekawe jest też to,że wszyscy obrońcy tych niby karpiarzy są od wczoraj na portalu

he he ,to normalne ,trzeba założyć konto żeby się bronić :)))))))))) (2012/07/08 19:41)

adler

Witam .

Poobserwowałem trochę przebieg Waszej konwersacji z opisanego zajścia . Koledzy czyżby upał dał się we znaki ? Zwracam się teraz do Wszystkich skarżących się na zastane sytuacje , incydenty nad zbiornikiem . Dobrze że sprawa nagłośniona , ale czy taka powinna być kolejność . Czy zgłosiliście zaistniałe fakty w tamtym konkretnym momencie do PSR , SSR , Policji , Straży Miejskiej , opiekunowi zbiornika ? Nie ? To jakie macie konkretne FAKTY że tak było ? Jak tu czytamy niektórzy świadkowie twierdzą innaczej . Więc skończyć mi proszę pisanie , gdybanie . Jeśli tak rzeczywiście było jak piszecie Wy oburzeni , to nic nie zrobiliście by temu przeciwdziałać . Wszyscy tylko płaczą , a do konkretnych działań , do prawidłowej postawy obywatelskiej NIKT ! , a może to ktoś inny zgłosi , co ja się będę narażał ( taki tok Waszego myślenia ) . Więc teraz proszę nie siać fermentu i nie obrażać się nawzajem . Do konkretnego wyjaśnienia sprawy proszę się w tym wątku o spokój i bardziej wyważone , zrównoważone wypowiedzi by nie doprowadzić do regulaminowego usunięcia wątku i nałożenia regulaminowych kar na niektórych za obraźliwe i wulgarne wypowiedzi . Myślę że rozsądek i poszanowanie będzie górą i tu zagości . 

Pozdrawiam Krzysztof o. - adler .

(2012/07/08 21:06)

Iras1975

"Iras a po co tak ostro?"

??? Jakie ostro?

"Ale i tobie trzeba by dać klapsa, bo użyłeś wobec mnie sformułowania które raczej nie leży w dobrym tonie."

Proszę pokaż mi gdzie, bo nie wiem o co chodzi?

Chętnie to wyjaśnię, ale najpierw zaznacz w moim poście gdzie przesadziłem. Zaznaczam, że wszystko co było skierowanie do ciebie, dokładnie przemyślałem i starałem się nie obrazić.

Zanim odpiszesz, przeczytaj dokładnie mojego posta, policz kropki i pomyśl co jeszcze może to znaczyć/wyrażać.;) 

Zżera mnie ciekawość i nie mogę się doczekać odpowiedzi.

(2012/07/08 21:20)

adler

Serwus Irek . 

Irku bierz niektóre rzeczy z dystansem i na przeczekanie . Wiem że nie wyprowadzi Cię z równowagi byle kto , ale nie dobijajmy się nawzajem . Proszę dajcie już na dziś spokój . 

Pozdrawiam .

(2012/07/08 21:33)

Sniper64

Cześć Chłopaki..:)
Nic nie da szarpanie się na wzajem!Lecz wspólne działanie...przynosi korzyści..! Można wiele mówić o zachowaniu się wszystkich korzystających z naszych wód!Ale działać trzeba wspólnie bo w tym jest siła...i przebicie..miałem teraz tydzień urlopu w wolnych chwilach byłem nad moimi wodami,powiem że dużo jeszcze potrzeba nam wszystkim by było tak jak sobie marzymy,większość tak nagina i łamie wszelkie reguły i to co zwie się regulaminem że szok!Jak tylko można,a obok stoją inni i jak małpy to powtarzają!Więcej otwartych oczu i działania wspólnego,nie wygramy wojny,ale zawsze jakąś bitwę tak z tym co się dzieje nad naszymi wodami...Byłem wcześnie rano na Stradomi..w tym miejscu gdzie na łyk end w zeszłym tygodniu byli koledzy z tego patrolu autokarem na rybach,mogli wędkować i wjechać pod samą wodę..a tu ci z rana o 5.30 jakieś ludziska przyjeżdżają i na wjeździe do łowiska wkopują znak zakaz ruchu ...i policją straszą :) no myślałem że duch mnie opuści:) ale nie...grzecznie zapytałem panów po co i kto zlecił tą robotę,bo oni tylko wykonywali zlecenie pracodawcy...a już jutro sprawa będzie załatwiana dlaczego uniemożliwia się wjazd wędkarzom na łowisko...Rozumiem, że to teren należący do ośrodka miejskiego i wjeżdżają tym wjazdem dzicy bez biletu na kąpielisko,ale wystarczyło dać tabliczkę...za wyjątkiem wędkarzy!!! Jak tak każdy sobie będzie ustanawiał prawo to tylko jeszcze dać broń do ręki i mamy dziki zachód.. (2012/07/08 21:57)

dymekkk

Panowie piszecie o tym czego tak na prawdę nie widzieliście połowa z was lub większe grono nie było tam tylko piszecie o tym co czytacie zobaczcie sobie zdjęcia które są wstawione przez karpik888 z tych zdjęć wynika ze wszystko było tam jak najbardziej w porządku gdzie jest ten nieład co opisuje go pan marekzet. Wiec apeluje do wszystkich skończcie pisać te głupoty bo całej prawdy jak tam było nie wie większość z was . (2012/07/08 22:11)

Roxola

JEST PANI DLAMNIE BLĄDYNKA NIEZNA PANI KARPIAŻY ATAK ICH PANI OCZERNIA

Panie EMBLEM 12F 3LB widzę, że nie tylko z pisaniem ma pan trudności, również czytanie ze zrozumieniem, to dla Pana wyższa szkoła jazdy...
Piszesz, że nie znam karpiarzy ? W załączonym linku zobaczysz jak otwieram Maraton Karpiowy.
Również są drużyny (nawet kilka) z Zabrza. 
Możliwe również, że osoby o których pisane jest w tym wątku
Obrazkami będzie Ci łatwiej zrozumieć, co miałam na myśli pisząc poprzedni post, a moja wiedza
na temat zasiadek karpiowych (mimo blondynowatości) prawdopodobnie przewyższa Twoją.
O kulturze już nie wspomnę....

http://karpklubbytom.com.pl/images/KarpKlubBytom/

Jeżeli czegoś nie rozumiesz to przeczytaj dwa razy, a dojdziesz do tego, że nie oczerniałam karpiarzy.Jeżeli nadal nie będziesz mógł zrozumieć, to odpuść sobie pisanie... 

(2012/07/09 00:01)

użytkownik125112

" ale g.... masz do tego jak my to odbieramy i oceniamy." - o to mi chodzi Irasku. Policzyłem kropki. Możesz sobie tak gadać do kumpla z przeciwka, do kolegi z klasy, ale nie do starego człowieka. Ja jestem z innej bajki również pod tym względem, że mam szacunek do rozmówcy. Nawet do takiego szczawika jak ty. A co do wypowiedzi Adlera, mam podobne odczucia. Oceniam to co czytam i nie dopisuję innych scenariuszy. (2012/07/09 06:18)

Iras1975

Żle to odebrałeś.:)

g....- guzik

Gdyby jeszcze chodziło o to:

"Może jestem z innej bajki

To napewno."   To tylko grzecznie przytaknąłem.

Miłego dnia.:)

(2012/07/09 07:54)

użytkownik125112

słowa  "guzik" nie trzeba kropkować. Wszyscy wiedzą co miałeś na myśli. Ale spokojna twoja rozczochrana, kiedyś ktoś cię potraktuje podobnie, bo kto mieczem wojuje, ten od cepa nie padnie. (2012/07/09 08:30)

Bernard51

bo kto mieczem wojuje, ten od cepa nie padnie.

Nie trybie o co chodzi kto jest mieczem a kto "cepem"?? (2012/07/09 10:07)

MaciekMa

Koledzy słucham was, słucham i ręce mi opadają, większość z Was pisze bzdury....

Incydent który miał miejsce zapoczątkował oczywiście burek czyli kto Przemysław Górka , któremu władza już od dawna uderzyła do głowy i moim zdaniem służba przerasta jego kompetencje.

A koledzy w końcu powiedzili mu prawdę bo ile można ...

Ze zdjęć widać jakie tam były śmieci??? Jak nie wiadomo jak kogoś upokorzyć  to się później wymyśla nie stworzone historie jak śmieci, jak wywożenie zestawów blisko tamy itp, pewnie to  wszystko z zazdrości że koledzy  mają chociaż wyniki w łapaniu.

Najgorsze w tym jest to że przyjeżdża na nasze wody ktoś obcy w tym wypadku kolega z Zabrza i zostaje tak potraktowany jak śmieć??. Jakie świadectwo wydajemy o sobie. Nikt później do nas nie przyjedzie. A przecież wody w Polsce są dla każdego.

Teraz  prośbę kieruje do  Prezesa Koła WSK, Panie Zbyszku niech Pan wpłynie na syna…

Bo czepia się wszystkich tych których oczywiście zna nie od dziś. Ile można sprawdzać karty wędkarskie ?

Trzy krotnie przy jednej zasiadce??? Paranoja

Czy nie można sprawdzić  kart raz w roku tak jak to robi PSR i wszystko będzie w porządku.

Już w tamtym roku część wędkarzy mu się postawiła to później ich opisał na internecie.

Inaczej nas wędkarzy traktuje Państwowa Straż Wędkarska, która jak sprawdzi kartę to raz lub w ogóle nie sprawdza, bo jak widzi chłopaków karpiarzy z takim sprzętem wędkarskim  to oczywiste jest że posiadają karty.

Przykładem jest gdy w tym roku byłem na zasiadce przy tamie z kolegami to chłopacy z Państwówki podjechali, przywitali się , porozmawialiśmy o chorych rybach które Związek wpuścił w tym roku, nie pytali się czy mamy wywiezione wędki regulaminowo od tamy, a o sprawdzaniu kart w ogóle nie było mowy…

A Pan Przemysław takim postępowaniem bo to nie jest od dziś szuka sobie wrogów i nie zdziwię się że kiedyś ktoś mu przypier………………..

A w ogóle czy SSR nie mają nic innego do roboty. Przecież wachlarz ich odpowiedzialności nie składa się tylko do sprawdzania kart.

A to co on wyprawia to jest po prostu żenada.

Dlatego ja też napiszę prawdę co o nim i jego drużynie wszyscy gadają.

Zebrał drużynę (kiedyś taka była w filmie drużyna A).

Kupił sobie dżipa , nakleił sobie naklejkę SSR Grupa Interwencyjna , blaszki sobie poprzyszywał, i czuje się jak bóg w swoim żywiole: Szałe i Murowaniec są moje. Na kim się wzorowałeś na Rutkowski Patrol…

Jeżeli ktoś sobie nie daje rady w pełnieniu funkcji to powinno się go odwołać.

Kto jest za????

(2012/07/09 10:50)

użytkownik125112

bo kto mieczem wojuje, ten od cepa nie padnie.

Nie trybie o co chodzi kto jest mieczem a kto "cepem"??

Jest takie stare powiedzenie, że jak się mieczem wojuje to sie od miecza ginie. Po co dorabiasz do tego jakieś podejrzliwe przypisy? Nie zginie od cepa kto mieczem wojuje, bo kto wojuje mieczem ten nie od cepa, ale od miecza polegnie. Jasne toto? (2012/07/09 11:56)

withanight88

Koledzy słucham was, słucham i ręce mi opadają, większość z Was pisze bzdury....

Incydent który miał miejsce zapoczątkował oczywiście burek czyli kto Przemysław Górka , któremu władza już od dawna uderzyła do głowy i moim zdaniem służba przerasta jego kompetencje.

A koledzy w końcu powiedzili mu prawdę bo ile można ...

Ze zdjęć widać jakie tam były śmieci??? Jak nie wiadomo jak kogoś upokorzyć  to się później wymyśla nie stworzone historie jak śmieci, jak wywożenie zestawów blisko tamy itp, pewnie to  wszystko z zazdrości że koledzy  mają chociaż wyniki w łapaniu.

Najgorsze w tym jest to że przyjeżdża na nasze wody ktoś obcy w tym wypadku kolega z Zabrza i zostaje tak potraktowany jak śmieć??. Jakie świadectwo wydajemy o sobie. Nikt później do nas nie przyjedzie. A przecież wody w Polsce są dla każdego.

Teraz  prośbę kieruje do  Prezesa Koła WSK, Panie Zbyszku niech Pan wpłynie na syna…

Bo czepia się wszystkich tych których oczywiście zna nie od dziś. Ile można sprawdzać karty wędkarskie ?

Trzy krotnie przy jednej zasiadce??? Paranoja

Czy nie można sprawdzić  kart raz w roku tak jak to robi PSR i wszystko będzie w porządku.

Już w tamtym roku część wędkarzy mu się postawiła to później ich opisał na internecie.

Inaczej nas wędkarzy traktuje Państwowa Straż Wędkarska, która jak sprawdzi kartę to raz lub w ogóle nie sprawdza, bo jak widzi chłopaków karpiarzy z takim sprzętem wędkarskim  to oczywiste jest że posiadają karty.

Przykładem jest gdy w tym roku byłem na zasiadce przy tamie z kolegami to chłopacy z Państwówki podjechali, przywitali się , porozmawialiśmy o chorych rybach które Związek wpuścił w tym roku, nie pytali się czy mamy wywiezione wędki regulaminowo od tamy, a o sprawdzaniu kart w ogóle nie było mowy…

A Pan Przemysław takim postępowaniem bo to nie jest od dziś szuka sobie wrogów i nie zdziwię się że kiedyś ktoś mu przypier………………..

A w ogóle czy SSR nie mają nic innego do roboty. Przecież wachlarz ich odpowiedzialności nie składa się tylko do sprawdzania kart.

A to co on wyprawia to jest po prostu żenada.

Dlatego ja też napiszę prawdę co o nim i jego drużynie wszyscy gadają.

Zebrał drużynę (kiedyś taka była w filmie drużyna A).

Kupił sobie dżipa , nakleił sobie naklejkę SSR Grupa Interwencyjna , blaszki sobie poprzyszywał, i czuje się jak bóg w swoim żywiole: Szałe i Murowaniec są moje. Na kim się wzorowałeś na Rutkowski Patrol…

Jeżeli ktoś sobie nie daje rady w pełnieniu funkcji to powinno się go odwołać.

Kto jest za????

Jeżeli jest faktycznie tak jak piszesz to znalzała się kolejna czarna owca. Takie należy ze stada tępić. (2012/07/09 12:00)

użytkownik125112

No i wszystko zaczyna sie robić jasne. Kolejny kogut. (2012/07/09 12:42)

marekzet

Ja to napisałem pierwszy i napisze ostatni. Obrońcy tych wedkarzy czy tez ich koledzy niech juz przestaną. Bylem tam i opisałem to co widziałem. Przestańcie się osmieszac ! (2012/07/09 14:41)

adler

Witajcie koledzy . 

Więc temat zakończony . Natomiast kolego @ MaciekMa co zdziałasz Twoją petycją tu na forum działaj ostro w Waszym kole i w urzędzie który powołał ( Urząd Gminy , miasta , Starostwo lub koło PZW ) Wasze SSR . Schodzimy powoli z głównego tematu , czyli należy uznać że wyjaśniliście sobie wszystko . Więc niech temat przejdzie do archiwum forum i oczekuje na reaktywację bez przymusowego usuwania go lub zamykania . Dziękuję Wszystkim za spokojną i rzeczową wymianę spostrzeżeń , opinii oraz wniosków . 

Pozdrawiam .

(2012/07/09 14:59)

Piotr 100574

Panowie tak czytam i o czym wy kuźwa piszecie ,jacy pseudo karpiarze jakcy strażnicy w trampkach ????ja napiszę o śmieciach na łowiskach okręgu Kalisz:))))zaprosił mnie kiedyś Kolega Mięta na ryby akurat nie na Szałe a na Gołuchów i wam powiem tak ,miejsce piękne na ryby ,palce lizać ,dużo suma ,karpia i innych ryb ,ale brzegi to katastrofa ekologiczna ,koło miejsca gdzie łowił Miętowy to byście tego syfu na przyczepę nie zabrali :)))))i przestańcie mówić że jakiś tam przelotny karpiarzyna brzeg pobrudził i zasyfił ,nie uwieżę w to nigdy ,dostał chłop po dupie za panów miejscowych bo im się sprzątać nie chce ,niestety ale byłem tam i widziałem jak wyglądają łowiska w Kaliskim a co do strażników to powinni tym też się tam zająć ,pozdrawiam i nie kłóćcie się bo nie ma o co (2012/07/09 20:03)

użytkownik99254

Zabawa na sto dwa! Szkoda, że mnie nie było kilka dni. Aż mi się żal zrobiło, że tak ładnie się tu zabawiacie jak mnie nie ma. 

Burak będzie zawsze burakiem. Ocena którą wystawiał każdy z was jest coś warta, ale jedne oceny są warte zainteresowania, a inne tylko olania na ciepło.

Znów solidarność "Rambosympatyków" wzięła górę. 

Śmiać się, czy......?

(2012/07/09 22:09)