Przyszli testerzy kontra zawiść

/ 70 odpowiedzi
Jędrula


"Janek, tak to jest jak ktoś nie zna się na jakiś temat a wypowiada się jak by miał być specem (doktorat z tego robił). I tak jest w tym wątku z wami."

Kolego Arturze, Przecież ty, to o czym piszesz, czynisz nieustannie:) Mam na myśli wypowiadanie się jak by było się specem. Doktorat z bazarowych okazji i podyplomówkę z testowania zapewne zrobiłeś na Wyższej szkole PZW.

A tak poważnie przepraszam za ironiczny ton mojej wypowiedzi. Ale robienie z siebie cepa i kłótnia z wszystkimi na  forum czyni z ciebie takiego natrętnego osobnika, porównywalnego do wrednego gimnazjalisty, czy polityka. Po prostu mam już dosyć twojej osoby.

Chciałbym nie czytać twoich postów, dlatego twojego bloga będę omijał łukiem, jednak ty jesteś pod każdym postem. Szlag;/

Powiem Ci tak. Jeżeli jesteś częściowym analfabetą to zacznij nagrywać filmiki.

Fajnie że walczysz o swoje i się nie poddajesz, jednak granica pomiędzy walecznym oporem a robieniem z siebie idio*y została już, w twoim przypadku, przekroczona.














Pięknie opisane i zgodnie z prawdą . Daję *****







(2015/03/11 09:02)

rafalwedkuje


A poszli wy wszyscy na ryby a nie kłócić się jak przekupy.Jak wam za zimno w du..py to załóżcie kalesony i wio. ''NORALNIE JAK BABY''
pozdrawiam (2015/03/11 09:13)

Woa-VooDoo


A poszli wy wszyscy na ryby a nie kłócić się jak przekupy.Jak wam za zimno w du..py to załóżcie kalesony i wio. ''NORALNIE JAK BABY''
pozdrawiam


Skończyły się tematy typu "zarybianie karpiem w polsce" gdzie każdy każdemu ciśnie, więc teraz wszyscy cisną p.arturowi. Brakuje tylko wisienki na torcie czyli karaska83( bury).  Taka rzeczywistość tego forum... (2015/03/11 09:27)

JKarp


Skończyły się tematy typu "zarybianie karpiem w polsce" gdzie każdy każdemu ciśnie, więc teraz wszyscy cisną p.arturowi. Brakuje tylko wisienki na torcie czyli karaska83( bury).  Taka rzeczywistość tego forum...
Skoro Artur nie słucha dobrych rad i zachowuje się jak mały ratlerek kąsając dokoła wszystkich ...Ja tam nie cisnę nikomu - starałem się podpowiedzieć, pomóc ale po przemyśleniu zrozumiałem co Artur miał na myśli pisząc:Tak podchodziła do tej przypadłości jak żona Janka..."
Artur nadal myśli, że nauczyciele to głąby a on wie lepiej bo ma dysleksję, która usprawiedliwia walenie byka na byku. Z resztą ten sposób myślenia o nauczycielach to taka dziwna norma nawet przez ludzi co za przeproszeniem zawodówkę za masło skończyli ale i tak krytykują ludzi wykształconych podważając ich kompetencję nawet przy swoich dzieciach co jest potwornym błędem wychowawczym.
JK (2015/03/11 09:41)

u?ytkownik104372


Kol. Perwer, tu nie chodzi o sam fakt dyskusji czy wymiany poglądów, a o masę pomyj, która jest wylewana pod wpisami tego typu. Masz w pełni rację, że każdy ma prawo krytykować, szczególnie tych, którzy sami się na krytykę wystawiają publikując na forum publicznym swoje wypociny.
Zauważ jednak, że żeby z cudzej krytyki coś wyciągnąć, trzeba też być odrobinę samokrytycznym. A wielu "zagorzałych użytkowników" tego forum takiej cechy nie posiada. Ty się wkurzysz, podniesiesz sobie ciśnienie kaleczeniem polskiego języka walącym Ci po oczach ze strony głównej. Twoje argumenty, nie ważne czy trafne, czy nie, i tak idą w próżnię... Myślę że lepszą opcją jest otworzenie browarka, zrobienie drinka, i ewentualne pośledzenie wpisów ludzi, którzy się znają ewentualnie ludzi, z którymi można podyskutować na poziomie. Nie polecam odpalania TV ponieważ tam w związku z kampanią prezydencką, jest jeszcze gorzej niż tu:)

Ciekawe rzeczy. Dla mnie człowiek który chowa się pod wymyślonymi danymi, i awatarem z kreskówki czy ciort go wie z czego. Jest obłudny myśląc jaki on incognito i może po kimś pojechać...
Inni walą byki, ale drugim to wytykają.
Jeszce inni np.;
wujek1306, http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,zylka-robinson-van-den-eynde,75597 - używa żyłki tylko do przyponów, nie jako głównej, Tak więc żyłka nie ma styczności z przelotkami i kręciołem. Cała opinia o żyłce oprócz tego że dostał i danych producenta czy cenie, ogranicza się do jednego zdania \"Podsumowując, z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu\" A innemu za opinię z testowania przez kilka lat stawia 1.

Tak, wiem, fajniej się czyta tekst bez błędów. Ale nie każdy jest orłem w pisowni. Jest coś takiego jak dysleksja, i tu edytor tekstu we wszystkim nie wyręczy.







Dzięki za jedynki pod wszystkimi wpisami :)
(2015/03/11 13:51)

Artur z Ketrzyna



Tak podchodziła do tej przypadłości jak żona Janka..."
Artur nadal myśli, że nauczyciele to głąby a on wie lepiej bo ma dysleksję, która usprawiedliwia walenie byka na byku. Z resztą ten sposób myślenia o nauczycielach to taka dziwna norma nawet przez ludzi co za przeproszeniem zawodówkę za masło skończyli ale i tak krytykują ludzi wykształconych podważając ich kompetencję nawet przy swoich dzieciach co jest potwornym błędem wychowawczym.
JK

Janek, nie obrażaj mnie, i przeczytaj dokładnie zanim skomentujesz.
Nie napisałem że nauczyciele to głąby. I nigdy bym tego nie powiedział. Tak więc zastanów się zanim coś skomentujesz. Czy na pewno przekaz zrozumiałeś.

Tak Janek, ja jestem uparty. Dlatego ukończyłem więcej szkół niż zawodówkę. A civi na 3,5 strony coś świadczy.

Ps.Jędrula, klauna nasz w awatarze, a trolla w kieszeni?
bartjur85 Ładnie się tym kontem posiłkujesz. (2015/03/11 14:44)

JKarp


Masz Artur stwierdzoną dysleksję czy tylko sam sobie wystawiłeś zaświadczenie?Jak to jest ?

Nie piłem do Ciebie z tym wykształceniem.
Może jednak napisz nam forum co miałeś na myśli pisząc:
Tak podchodziła do tej przypadłości jak żona Janka..."
Oświeć mnie bo ja nie czaję o co chodzi. 

CV ( a nie civi ) na trzy i pół strony świadczy o czym? Znaczy chcesz zaimponować czy jak ?

;-))))))))))http://weblog.infopraca.pl/2009/05/to-naprawde-bylo-w-cv/...........................................................................................................
W sumie mnie to lotto jak będą wyglądały Twoje wpisy. Nie chcesz słuchać nikogo. Każdy kto choć jedno słowo napisze niezgodne z Twoim poglądem jest traktowany jak wróg. JK

(2015/03/11 15:36)

Artur z Ketrzyna


W sumie mnie to lotto jak będą wyglądały Twoje wpisy. Nie chcesz słuchać nikogo. Każdy kto choć jedno słowo napisze niezgodne z Twoim poglądem jest traktowany jak wróg. JK

Janek, czy ja nie słucham wskazówek?
Czy ja Ciebie uważam za wroga, bo Ty masz inne poglądy?
Nie, bo w gruncie rzeczy, Ty jesteś fajny chłop. Raz się zgadzamy ze sobą, innym razem nie.

I jeśli masz jakieś wskazówki, zawsze jeśli mogę, korzystam z nich. ;-)
(2015/03/11 17:36)

u?ytkownik32263




Janek, czy ja nie słucham wskazówek?
Czy ja Ciebie uważam za wroga, bo Ty masz inne poglądy?
Nie, bo w gruncie rzeczy, Ty jesteś fajny chłop. Raz się zgadzamy ze sobą, innym razem nie.

I jeśli masz jakieś wskazówki, zawsze jeśli mogę, korzystam z nich. ;-)

To korzystaj z tego co ludzie do Ciebie piszą! Było tego od cholery, lecz jak grochem o ścianę. Póki co tylko próbujesz nieudolnie odwracać kota ogonem. (2015/03/11 18:40)

Artur z Ketrzyna




Janek, czy ja nie słucham wskazówek?
Czy ja Ciebie uważam za wroga, bo Ty masz inne poglądy?
Nie, bo w gruncie rzeczy, Ty jesteś fajny chłop. Raz się zgadzamy ze sobą, innym razem nie.

I jeśli masz jakieś wskazówki, zawsze jeśli mogę, korzystam z nich. ;-)

To korzystaj z tego co ludzie do Ciebie piszą! Było tego od cholery, lecz jak grochem o ścianę. Póki co tylko próbujesz nieudolnie odwracać kota ogonem.

Tak Tomasz zwłaszcza Ciebie....
Najpierw piszesz że nie powinienem się wypowiadać bo nie mam tak drogich kołowrotków jak Ty. To odpisałem że miałem w ręku, bo kumpel takowe ma i mi dał na takie połowić. Potem jakie to kręcioły itd. a na koniec: "przy testach NAJWAŻNIEJSZE JEST OPISANIE CO SIĘ TESTUJE???!!!"
Sam nie wiesz czego chcesz.
Czekam na twoje wpisy... Pokaz jaki z ciebie znawca i pisarz. (2015/03/11 19:37)

Iras1975


Chyba znalazłem sposób na jeden z problemów kolegi Artura. W szkole nauczycielka stawiała mu pałę za błędy w pisowni, wcale się nie dziwię, że nie starał się poprawić w pisaniu, bo za tekst bez błędów pewnie nie było postawienia pały. Teraz trzeba odwrócić sytuację, zapisać się na kotepetycje i ustalić z panią, że za tekst bez błędów postawi mu pałę
Myślę, że kolega w bardzo szybkim czasie opanuje do perfekcji j. polski. ;)  (2015/03/11 19:42)

u?ytkownik32263


Chyba znalazłem sposób na jeden z problemów kolegi Artura. W szkole nauczycielka stawiała mu pałę za błędy w pisowni, wcale się nie dziwię, że nie starał się poprawić w pisaniu, bo za tekst bez błędów pewnie nie było postawienia pały. Teraz trzeba odwrócić sytuację, zapisać się na kotepetycje i ustalić z panią, że za tekst bez błędów postawi mu pałę
Myślę, że kolega w bardzo szybkim czasie opanuje do perfekcji j. polski. ;) 

Bo padnę hahaha

Rewelka Irku! A masz może sposób na naukę logicznego myślenia bo z tym też kiepsko ;-) (2015/03/11 19:53)

Iras1975


Chyba znalazłem sposób na jeden z problemów kolegi Artura. W szkole nauczycielka stawiała mu pałę za błędy w pisowni, wcale się nie dziwię, że nie starał się poprawić w pisaniu, bo za tekst bez błędów pewnie nie było postawienia pały. Teraz trzeba odwrócić sytuację, zapisać się na kotepetycje i ustalić z panią, że za tekst bez błędów postawi mu pałę
Myślę, że kolega w bardzo szybkim czasie opanuje do perfekcji j. polski. ;) 

Bo padnę hahaha

Rewelka Irku! A masz może sposób na naukę logicznego myślenia bo z tym też kiepsko ;-)

Jak dobrze zejdzie z niego napięcie po postawieniu pały, to od razu umysł się rozjaśni. 2w1;) (2015/03/11 20:01)

Zionbel




Janek, czy ja nie słucham wskazówek?
Czy ja Ciebie uważam za wroga, bo Ty masz inne poglądy?
Nie, bo w gruncie rzeczy, Ty jesteś fajny chłop. Raz się zgadzamy ze sobą, innym razem nie.

I jeśli masz jakieś wskazówki, zawsze jeśli mogę, korzystam z nich. ;-)

To korzystaj z tego co ludzie do Ciebie piszą! Było tego od cholery, lecz jak grochem o ścianę. Póki co tylko próbujesz nieudolnie odwracać kota ogonem.

Tak Tomasz zwłaszcza Ciebie....
Najpierw piszesz że nie powinienem się wypowiadać bo nie mam tak drogich kołowrotków jak Ty. To odpisałem że miałem w ręku, bo kumpel takowe ma i mi dał na takie połowić. Potem jakie to kręcioły itd. a na koniec: "przy testach NAJWAŻNIEJSZE JEST OPISANIE CO SIĘ TESTUJE???!!!"
Sam nie wiesz czego chcesz.
Czekam na twoje wpisy... Pokaz jaki z ciebie znawca i pisarz.

Nie no kurna obiecałem sobie że się już nie odezwę.Ale jak czytam to co Ty piszesz to się zastanawiam czy Ty nie masz coś z deklem.
Pisałem o bracie kolegi - Piotrze. Ma autyzm atypowy.Stary naprawdę Ci mówię że twoje wypowiedzi to wypisz wymaluj rozmowa z nim.Temu człowiekowi nie wytlumaczysz bo ma blokadę w sposobie myślenia, rozumowania.Mówisz Mu że czarne jest czarne a On mówi że nie do końca. I walczy z Toba na argumenty.Jak Mu już uświadomisz że jest w błędzie to następuje takie zachowanie.- Może to jest i czarne ale nie do końca. I koniec bo taka jest prawda.
Stary wypisz wymaluj Ty.Jak grochem o ścianę. I w dodatku wszędzie.Co drugi wątek na forum. Przepisy, skargi i k...wa inne bzdury, wszędzie Artur z Kętrzyna.No ręce opadają przy samej dupie.Chaos wypowiedzi, ale byle coś odpisać.Twoje zawsze na górze.Do czego pierwsze zdanie odpowiadane  Tomkowi w cytowanym wątku chcesz przyczepić ???Oprócz Ciebie tego nikt nie wie.
Powinieneś teraz zachować się jak chop i dać se spokój na jakiś czas.Odpocząć, bo Cie inaczej zblazuje całkiem ten internet.Pozdr (2015/03/11 20:31)

wartoslaw


Jest na forum sporo ludzi z podobnymi przypadłościami:) Ale wydaje mi się że teoria Iras 1975 może być bardzo słuszna i skuteczna:) taka nauka/ terapia mogła by być nawet przyjemna:)))Pozdrawiam (2015/03/11 21:01)

Artur z Ketrzyna


Chyba znalazłem sposób na jeden z problemów kolegi Artura. W szkole nauczycielka stawiała mu pałę za błędy w pisowni, wcale się nie dziwię, że nie starał się poprawić w pisaniu, bo za tekst bez błędów pewnie nie było postawienia pały. Teraz trzeba odwrócić sytuację, zapisać się na kotepetycje i ustalić z panią, że za tekst bez błędów postawi mu pałę
Myślę, że kolega w bardzo szybkim czasie opanuje do perfekcji j. polski. ;) 
Bo padnę hahaha

Rewelka Irku! A masz może sposób na naukę logicznego myślenia bo z tym też kiepsko ;-)

Jak dobrze zejdzie z niego napięcie po postawieniu pały, to od razu umysł się rozjaśni. 2w1;)

O tak  możecie postawić mi pałę...
A potem ręce w ściereczkę.

Pod-jarani? (2015/03/11 21:11)

wartoslaw


Akurat ja o ile pamiętam, nigdy Twoich wpisów nie oceniałem. A kilka czytałem. Na błędy też wielkiej uwagi nie zwracam, bo też je robię...no chyba że są naprawdę rażące...Nic do Twoich tekstów osobiście nie mam, są jakie są...mogą pomóc początkującym, a o to Tobie przecież chodzi;) Ja czasami jak się ,,podjaram" jakimś tekstem to wtedy go oceniam:) a jak nie, to daje mu spokój...Nie każdy pisze o tym i w taki sposób jak nam się podoba, bądź ciekawi. Dlatego ja nie oczekuje po każdym wpisie, który przeczytam że mnie zachwyci...jeśli tak to super, jeśli nie to też ok. Sam nie piszę, jakoś nie mam na to czasu, ani specjalnie weny, może kiedyś się zdecyduje. Ale jak na razie tego nie robię, więc szacunek mam do wszystkich którzy się na to zdecydują. Więc Arturze wyluzuj...Dodam tylko że chodzi mi o wpisy, a nie posty pod niektórymi tematami na forum które są wałkowane w nieskończoność... (2015/03/11 21:35)

Artur z Ketrzyna


Arek, przepraszam, coś nie tak wyszło, i nie wiem czemu. Prawiłem... (2015/03/11 21:55)

metelik


Wiecie co jest fajne w tych wszystkich flame'ach ? :) Można spuścić żółć z wątroby nie musząc bulić nie wiadomo wiela psychoanalitykowi :D

Też myślałem o tem aby połączyć hobby z zarobkiem (w ten czy inny sposób) ale suma sumarum wyszło mi, że to nie najlepszy pomysł - mogłoby skończyć się tym, że zacząłbym traktować wędkowanie jako smutny obowiązek. Od poniedziałku do piątku styknie mi stresu, użerania się z baranami i robienia tego czego nie chcę po to aby zarobić na rodzinę, utrzymanie i wędkarskie 'przydasie'. Stąd ani nie zazdroszczę ani nie zawiszczę ani mnie to obchodzi kto zostanie testerem, a jeno życzę temu kto naprawdę gorąco tego pragnie, mając po temu pasję, talent oraz okazję, aby jemu/jej się powiodło. Walić to co inni o tym myślą. Zawiść rzeczą ludzką jest i przysłowiowych 'psów ogrodnika' nie sieją.


Pozdrawiam serdecznie
    Tomasz (niepoprawny optymista)

P.S.
Mój klub w Cíll Mháille oztworzył sezon więc korzystając z przedłużonego weekendu (całe 5 dni) z okazji dnia Św. Patryczka - kładę laskę na wszystko i idę na ryby... Jak cyknę fotkę to na forum wkleję. Może się sprawozdanie z wyprawy urodzi - kto wie... Sprawdzał będę, w ich skuteczności: zarówno nowo nabyte przynęty Salmo z serii 'lil-bug' jak i te stare wypróbowane i niezwykle łowne. Zestaw już w pełni uzbrojony i oczekuje w gotowości :D

P.P.S.
Z interpunkacją jestem na bakier - tym bardziej, że często się przełączam pomiedzy różnymi zasadami przecinkowości 3 języków, którymi posługuję sie biegle w mowie i piśmie, więc wybaczcie... (2015/03/11 22:06)

Iras1975


#815517

 

Jak zawsze miałem nosa, czułem, że coś drgnie i neurony się posklejają do kupy.. chociaż częściowo. ;) 
Tak trzymaj.  (2015/03/11 22:47)