Przypony na sandacze

/ 7 odpowiedzi
Witam.Mam pytanie czy można łowic sandacza na taki oto przypon na pzw??

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

notaki

http://www.pzw.org.pl/koszalin/cms/8147/regulamin_amatorskiego_polowu_ryb___rapr_

życzę miłej lektury.
Nawiasem mówiąć - Twoje lenistwo jest niebywałe po prostu (2015/02/02 17:27)

Wlodekm62

Tylko pojedynczy hak lub kotwiczkę nie szerszą jak 30 mm . Tak mówią przepisy P Z W . (2015/02/02 18:17)

notaki

I oczywiscie kolego musiałeś poprzec lenistwo naszego kolegi, któremu nie chcialo się przeczytać zapisów regulaminu, który ma obowiązek przestrzegac :-(

czy tez chciałeś ie pochwalic może, ze znasz regulamin ( jak chyba 99,99 % z nas ) ? (2015/02/02 18:19)

brt3

To ja jestem ten 00,01 %

Was to nieżle pogięło z tymi raprami. Gdzie nie wejdę na jakiś temat tam jakiś nawiedzony pisze o regulaminie. Myślę że średnia wieku userów to 14-18 lat. Gdybyście takie bzdury wypisywali na jerkbait.pl to momentalnie bym was zbanował:)

(2015/02/02 20:47)

użytkownik26223

To ja jestem ten 00,01 %

Was to nieżle pogięło z tymi raprami. Gdzie nie wejdę na jakiś temat tam jakiś nawiedzony pisze o regulaminie. Myślę że średnia wieku userów to 14-18 lat. Gdybyście takie bzdury wypisywali na jerkbait.pl to momentalnie bym was zbanował:)

To kolega propaguje nie przestrzeganie przepisów??
i jakie bzdury kolega ma na myśli??? (2015/02/02 21:15)

notaki

że wywolano mnie do tablicy , więc odpowiem.
Naszym - wedkarzy - obowiazkiem jest znać przepisy jesli chcemy lowic ( tak , jak naszym - kierówców - obowiazkiem jest znac kodeks drogowy ).

Oczywiście zdarzyć się może, ze czegoś zapomnimy, w koncu jestesmy tylko ludźmi.
Ale - do cięzkiej cholery - jesli nie mam pewności  jaka jest dopuszczalna predkość na drodze dwujezdniowej , poza terenem zabudowanym, to nie szukam forum kierowców, tylko zaglądam do kodeksu.

A jesli nie chce mi się zajrzeć do dokumentu źródłowego ( RAPR , kodeks drogowy  etc. ) to nie mam pretensji, iz zostane uznany za lenia.
Bo nim jestem. (2015/02/02 21:41)

notaki

I specjanie dla kolegów co im się nie chce..
RAPR - dział  V, ust 1.1 (2015/02/02 21:43)