Zaloguj się do konta

Przypon wędkarski .

utworzono: 2010/03/30 21:42
Krzywik

proszę o radę jak połączyc sznur z przyponem gdy nie mam łącznika 

czy jest na to jakiś sensowny sposób pytanie może głupie dla znawców tematu ale nie dla mnie 

[2010-03-30 21:42]

pawelz

Mozna sprobowac sciagnac otuline, tak zeby wystawalo ze 4 cm rdzenia. Robisz z niej petelke i po zawodach. Im mniejsza petelka, tym lepiej. Mozna jeszcze probowac wciagnac petelke pod otuline przy pomocy igly, ale z tym jest sporo zachodu i trudno to opisac bez obrazkow czy zdjec.
[2010-03-31 09:51]

Krzywik

dzięki za radę. Zamówilem sobie łączniki mam nadzieję że będą szybko.
a teraz kolejne pytanie; gdzie szukać filmów instruktażowych (w polskiej wersji językowej)
Wszystko co znalazłem było nie po naszemu.
 
[2010-04-01 23:06]

irek z

Witam, jeśli chodzi o materiały w języku polskim to w internetowym sklepie Bogdana Gawlika,są do nabycia filmy dvd Adama Sikory [są to filmy w większości o kręceniu muszek].Zamiast filmów postaraj sie znaleźć w swoim kole doświadczonego muszkarza,który przekaże ci arkana sztuki.Pozdrawiam.
[2010-04-02 08:30]

pawelz

Z tego co widze, jestes z Belchatowa. Nie bedziesz mial latwego zycia.
Za wielu muszkarzy u Was chyba nie ma. wod do lowienia na muche tez nie za wiele. Jedynie Widawka, ale jej czasy swietnosci juz sie skonczyly. Jeszcze kilka lat temu lowilem w niej sporo lipieni. Zarowno na sucharka jak i na nimfe. Ale chyba juz po lipieniach.
[2010-04-02 12:01]

Krzywik

trafiłeś kolego ani muszkarzy ani wód do tego rodzaju wędkowania jak na lekarstwo.
ale cóż zrobić ludzi różne rzeczy interesują.
o nauczyciela w tym względzie trudno postaram się uczyć sam czytać i pytać  znawców tematu  przez neta
[2010-04-02 21:19]