Przynęty

/ 3 odpowiedzi
Witam. Chciałbym sie poradzić doswiadczonych wędkarzy. A mianowicie łowie na spinning na jeziorze szczupakowym do 8/10m głębokości , szybko sie robi głęboko od brzegu , woda czysta , cale jezioro do okola porośnięte trzciną jakieś 10/15 m od brzegu . Lowie z pomostów słabo coś szczupaczki mi biora . Jakie byście mi polecili przynęty. Dodam jeszcze , że innym wędkarzom bierze a mi tylko okonki :)
arxel4

Savage Gear Cannibal 10 cm. Z kolorem musisz trafić w jezioro, ale dla mnie najbardziej sprawdza się żółty w paski (2018/06/14 18:10)

arxel4

Zolty w paski * (2018/06/14 18:11)

barrakuda81

Głęboka woda, czysta, duże trzcinowiska przy brzegu i ostre spady za trzcinowiskiem...Zaczłąbym od podpytania tych co łowią o ile rzeczywiście łowią...Trudno powiedzieć jak się nie zna wody. Ja bym poszukał teraz na granicy spadów czyli z opisu dośc głęboko jednak bo szczupak raczej ostrego światła nie lubi. W miarę lekka główka i długi opad guma w naturalnym kolorze - okoń może płoć ( wygląd gumy ).Ewentualnie obrotówka duża z dopalaczem żeby poszła głebiej. Jakbyś mógł popróbowac z łódki byłoby super...Najlepiej spróbuj w pochmurny i wietrzny dzień - może będa odważniejsze.Tak mało ostatnio tych szczupaków na PZW że juz nie pamiętam jak się toto łapie:-) (2018/06/14 22:24)