Zaloguj się do konta

Przynęty spinningowe na ten sezon

utworzono: 2017/05/01 22:20
robert-dutkiewi

Witam Wiem wiem temat poruszany nie raz ale nie w tym roku... Koledzy chodzi tu o przynety spiningowe: - gumy - wobki - blaszki - obrotowki Co i jakich firm polecacie na ten rok... [2017-05-01 22:20]

SlawekNikt

To samo co w poprzednich latach ja polecam. [2017-05-01 22:35]

kaban

Ja podobnie jak kolega wcześniej. [2017-05-02 07:31]

Krawcu7

Jak wyżej.. to co było skuteczne w poprzednich sezonach będzie również w tym. [2017-05-02 08:52]

erykom

Nikt Ci nie napisze co się w Twojej wodzie sprawdzi.Chodź i próbuj-najlepsza droga do sukcesu ! [2017-05-02 10:05]

Jakub Woś

Z gum Longinus i Wasabi i powierzchniowe frogi od  od Robinsona, Cannibal i  Soft 4 play od SG
Z blach Fighter i Basic od Robinsona, Mors z Polsping

[2017-05-03 11:57]

SVT

A ja zaprzeczę  co do wypowiedzi kolegów wyżej. 
Ja łowię zawsze na rzekach, kanałach łączących rzeki, Jednego roku były dobre gumy na danym kanale. Zeszłego roku na gumy  można było po 4 godzinach złowić, wyłącznie i zaledwie 40 -staczka.
Zacząłem przerzucać od woblerów, wahadłówki , aż wyjąłem obrotówki. Nie muszą to być drogie błystki, wystarczyło zaopatrzyć się w Mikadowskie srebra, lub przeróżnej maści obrotówki Jaxona. Od kropkowanych aż po lampasy. Szczupak zagryzał niemiłosiernie, a nawet piękne okonki, które na gumki , czy mikrogumki nie reagowały.
Znowu na rzece na której łowiłem na obrotówki i gumy powyżej 10 cm, nie reagowały. Pozostało mi poszukiwanie okonia, bo wiedziałem że tam są. Zacząłem przerzucać gumki od 1,5 cm do 7cm. Zmiany barw i kształtów, aż trafiłem w ich gust. Były to gumeczki 5 cm, koloru fluo zielone.
Między okoniami siadały szczupaczki od 1kg do 3,5 kg. [2017-05-03 22:06]

SVT

Obrotówka.
  [2017-05-03 22:09]

robert-dutkiewi

No wlasnie co woda to inne przynety... ubiegly rok skonczylem z obrotowkami efekty byly. Lecz kreciol tez mecza. Teraz probuje z gumami SG   jak narazie zaledwie 1 pistolet... ale sezon sie zaczyna. Pozdro.... [2017-05-03 22:31]

SlawekNikt

A ja zaprzeczę  co do wypowiedzi kolegów wyżej. 
Ja łowię zawsze na rzekach, kanałach łączących rzeki, Jednego roku były dobre gumy na danym kanale. Zeszłego roku na gumy  można było po 4 godzinach złowić, wyłącznie i zaledwie 40 -staczka.
Zacząłem przerzucać od woblerów, wahadłówki , aż wyjąłem obrotówki. Nie muszą to być drogie błystki, wystarczyło zaopatrzyć się w Mikadowskie srebra, lub przeróżnej maści obrotówki Jaxona. Od kropkowanych aż po lampasy. Szczupak zagryzał niemiłosiernie, a nawet piękne okonki, które na gumki , czy mikrogumki nie reagowały.
Znowu na rzece na której łowiłem na obrotówki i gumy powyżej 10 cm, nie reagowały. Pozostało mi poszukiwanie okonia, bo wiedziałem że tam są. Zacząłem przerzucać gumki od 1,5 cm do 7cm. Zmiany barw i kształtów, aż trafiłem w ich gust. Były to gumeczki 5 cm, koloru fluo zielone.
Między okoniami siadały szczupaczki od 1kg do 3,5 kg.
A czy my napisaliśmy, że łowimy  na jeden rodzaj przynęty ... ? 
  [2017-05-04 08:27]

erykom

Jeden jedyny w swoim rodzaju :)) Dla przykładu dodam że ostatnio na obrotówkę Jaxona za 4 zł wziął mi  szczupak 70,5 cm a kiedyś kupowałem za ponad 10 zł obrotóweczki Dragona i niestety nawet okoń sie nie uwiesił... [2017-05-04 09:22]

SVT

To samo co w poprzednich latach ja polecam.

Kolega pyta odpowiadaj pełnymi zdaniami i jasno. Bo to co robisz na tym forum , wygląda jak spam.Nie mam zielonego pojęcia, do czego prowadzą te Twoje mini Quizy. [2017-05-04 09:50]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia