Zaloguj się do konta

Przynęty TRAPER

utworzono: 2013/11/09 12:53
dolarek88

Witam, kazdy pisze o przynetach Manns'a Barkley'a Dragon'a a niedoceniona zostaje firma TRAPER :) w dniu wczorajszym testowalem 10 cm kopyta TRAPER-TIGRER koloru bialego :) jestem bardzo pozytywnie zaskoczony! Guma pracuje idealnie, jest bardzo miekka. Jednak szczupakowe brania dosc mocno ja uszkadzaja! Bran bylo wiele wiecej niz na Barkleyowe ripery z oczkami, czy predatory 3 mannsa :) lunatic 10 cm dragona tez sie chowa :) to samo fatty czy bandit (moze za twarda guma juz na te chlody). Traper Tiger bardzo mnie zaskoczyl chocby w dotyku :) guma z ktorej jest zrobiona jest bardzo miekka :) i tak jakby sliska :) Polecam wyprobowanie!
[2013-11-09 12:53]

irek23

Witam, kazdy pisze o przynetach Manns'a Barkley'a Dragon'a a niedoceniona zostaje firma TRAPER :) w dniu wczorajszym testowalem 10 cm kopyta TRAPER-TIGRER koloru bialego :) jestem bardzo pozytywnie zaskoczony! Guma pracuje idealnie, jest bardzo miekka. Jednak szczupakowe brania dosc mocno ja uszkadzaja! Bran bylo wiele wiecej niz na Barkleyowe ripery z oczkami, czy predatory 3 mannsa :) lunatic 10 cm dragona tez sie chowa :) to samo fatty czy bandit (moze za twarda guma juz na te chlody). Traper Tiger bardzo mnie zaskoczyl chocby w dotyku :) guma z ktorej jest zrobiona jest bardzo miekka :) i tak jakby sliska :) Polecam wyprobowanie!






Poprostu u Nas rynek zdominowały marki Relax, Dragon. Tej samej jakości gumy produkuje równiez Konger, Mikado, Robinson. Firm jest jeszcze wiele. Kiedyś kupiłem gumy trapera i strasznie śmierziały takim zapachem jakby ropa. U mnie na bazarku kupiłem coć bardzo podobnego do dragon lunatic. Gumy pracowały świetnie, kosztowały zaledwie po 70gr za gumę 10cm. Chaciałem dokupić tego więcej, niestety Pan powiedział że to są odpady z fabryki. Od pół roku już na te gumy nie trafiłem. [2013-11-09 13:10]

dolarek88

Fakt! zapach "Traperow" jest nieciekawy :) ale reakcji ze soba nawzajem jak i z innymi gumami nie stwierdzilem ;) ryb ten zapach nie razi... o czym sam sie przekonalem. Prawda jest taka ze warto testowac i probowac. Firmowe gumy to nie caly swiat :) a czasem czlowiek pozytywnie jest zaskoczony :) tak jak ja!
[2013-11-09 13:15]

grzegorz not

Też ostatnio kupiłem za niewielkie pieniądze rippery traper a dokładnie slim fish i muszę przyznać, że faktycznie są skuteczne, świetnie pracują i do tego niewiele kosztują (około 1,50 zł). Na dodatek nie śmierdzą i nie są tak delikatne jak np. gumy Ga-ma. Widzę, że są one wciąż dostępne na alle... Z pewnością zakupię kilka na zapas...:-) [2013-11-09 17:13]

ryukon1975

Firm produkujących, sprzedających, importujących i nie wiadomo jakich jeszcze jest naprawdę dużo. Sprzęt w klasie popularnej/średniej zazwyczaj z tych samych fabryk więc i jakość podobna. Czasem więc warto się odwrócić od drogiej bo mocno promowanej (reklama kosztuje) na rzecz tańszej a można się mile zaskoczyć. [2013-11-09 17:27]

grzegorz not

Firm produkujących, sprzedających, importujących i nie wiadomo jakich jeszcze jest naprawdę dużo. Sprzęt w klasie popularnej/średniej zazwyczaj z tych samych fabryk więc i jakość podobna. Czasem więc warto się odwrócić od drogiej bo mocno promowanej (reklama kosztuje) na rzecz tańszej a można się mile zaskoczyć.


Oczywiście, że tak. Dla przykładu taki manns to koszt około 3 zł gdy np. wspomniany przeze mnie traper to już połowa ceny...a jak wiadomo gumek czasami trochę się urywa...:-)

[2013-11-09 18:29]