Przynęty IMAKATSU

/ 23 odpowiedzi
Witam. Pewnego dnia kolega pokazał mi filmik w necie o sztucznych przynętach. Gdy go obejrzałem to byłem w szoku, były to przynęty IMAKATSU. Zapewne nie jeden z was widział a nawet łapał na nie. Więc mam prośbę, napiszcie jak najwięcej na temat tych przynęt. Czy warto mieć takie w swoim zestawie?
Dołączam link:  http://www.youtube.com/watch?v=eKqADUgEhl8
plotka97

pRZUNĘTY EKSTRA WIE KTOŚ MOŻE JAK SIĘ ZBROI TAKĄ RYBKĘ (2011/03/12 18:33)

jamesbond

żebym to ja wiedział jak się zbroi (2011/03/12 20:10)

plotka97

Na alegro też sprzedają (2011/03/13 14:32)

krzychu64

Ale na allegro kolory mi się nie podobają - jakby podróbka. (2011/03/13 14:52)

plotka97

Do tego potrzebne są jakieś specjalne haczyki jak tak to jakie i gzie można je dostać (2011/03/13 17:08)

zupon

Koledzy ale te o których wy rozmawiacie są gumowe. A na tym filmiku są woblery i to by mnie interesowało. Fajnie są te gumowe i na pewno sobie kupie ale chciał bym coś wiedzieć na temat wobków imakatsu. (2011/03/13 17:56)

cobrax00

Wobki kosztują ponad 200zł.
Osobiście bym się nie zdecydował na zakup takiej przynęty.
A gumki fajne. (2011/03/13 19:02)

ryukon1975

Ja też bym nie dal 200 zł za przynętę zupełnie u nas nie znaną,nie wiadomo czy skuteczną,przez nikogo nie widzianą.Opierając się na tylko na reklamie czy filmiku promocyjnego nawet dobrze podrasowanego. (2011/03/13 20:57)

ryukon1975

Ja też bym nie dal 200 zł za przynętę zupełnie u nas nie znaną,nie wiadomo czy skuteczną,przez nikogo nie widzianą.Opierając się na tylko na reklamie czy filmiku promocyjnego nawet dobrze podrasowanego.

czy obejrzeniu filmiku-tak miało być jak zwykle nie wyszło (2011/03/13 21:03)

zupon

Aha. Nie wiedziałem że one tyle kosztują dlatego pytam bardziej doświadczonych osób czy warto. Macie racje że za drogo i też raczej nie kupie. To w takim razie pytanie jakie się padło wcześniej jak te gumy się zbroi. (2011/03/14 07:07)

ryukon1975

Nie mam zielonego pojęcia jak się je zbroi.Nigdy się z nimi nie spotkałem w praktyce czy w sklepach,nawet internetowych a można tam zobaczyć różne cudeńka i nowości.Biorąc pod uwagę ich cenę to nie podbiją naszego rynku,nawet gdyby tu  z tymi przynętami weszli. (2011/03/14 07:21)

Fish-Killer

Dla mnie ten systemik wygląda zupełnie jak Drop Shot (2011/03/14 08:43)

zupon

Faktycznie podobny z tym że tam wiadomo jak sie przynętę zbroi a ta przynęta jest tak skonstruowana że zwykła główka jigowa raczej nie będzie pasował. (2011/03/14 09:13)

krzychu64

Aha. Nie wiedziałem że one tyle kosztują dlatego pytam bardziej doświadczonych osób czy warto. Macie racje że za drogo i też raczej nie kupie. To w takim razie pytanie jakie się padło wcześniej jak te gumy się zbroi.

Tak się zbroi, a link do stronki podałem we wcześniejszym poście.

Recommending Additional Hook System for JAVALLON 200.

(2011/03/15 17:58)

zupon

Dzięki. Przegapiłem ten link. (2011/03/16 20:12)

celkowski

Kolego nie słuchaj ich bo głupoty piszą.Kupiłem tą przynęte na allegro i zpłaciłem łącznie z opłatami pocztowymi 17zł  , nie 200zł.A co do haków to szuk   typu ofset-wych, z zamocowanym ciężarkiem na trzonku haczyka(można nim ruszać  bliżej głowy,albo ogona.Co spowoduje powolniejszy opad przynęty,albo go przyspieszy.Dzięki takiemu mocowaniu haczyka unkamy zaczepów i można zucac blisko trzcin i grążeli.Nadają się również do tradycyjnego zbrojenia jigowego.Dobra przynęta na szczupaki i okonie.(naturalne kolory) a na sandacza polecam kolor fluo. (2011/03/18 21:27)

krzychu64

Kolego nie słuchaj ich bo głupoty piszą.Kupiłem tą przynęte na allegro i zpłaciłem łącznie z opłatami pocztowymi 17zł  , nie 200zł.A co do haków to szuk   typu ofset-wych, z zamocowanym ciężarkiem na trzonku haczyka(można nim ruszać  bliżej głowy,albo ogona.Co spowoduje powolniejszy opad przynęty,albo go przyspieszy.Dzięki takiemu mocowaniu haczyka unkamy zaczepów i można zucac blisko trzcin i grążeli.Nadają się również do tradycyjnego zbrojenia jigowego.Dobra przynęta na szczupaki i okonie.(naturalne kolory) a na sandacza polecam kolor fluo.

Kolego Celkowski czytaj uważnie wszystkie posty, bo nie jest głupotą podanie ceny woblera tak WOBLERA w wysokości powyżej 200 złotych, a nie gumy. Tak niestety przedstawiają się ceny wobków IMAKATSU w sklepie dystrybutora.

Pozdrawiam (2011/03/18 22:34)

celkowski

Kolego Krzychu 64,tak jak patrzyłem, głównym tematem były gumy tej firmy a nie woblery.
Co do cen woblerów, to nie będę się spierał bo po prostu nie wiem,ale gumy warto kupić,naprawdę są łowne.

Pozdrawiam (2011/03/18 22:58)

krzychu64

Kolego Krzychu 64,tak jak patrzyłem, głównym tematem były gumy tej firmy a nie woblery.
Co do cen woblerów, to nie będę się spierał bo po prostu nie wiem,ale gumy warto kupić,naprawdę są łowne.

Pozdrawiam

Widziadłem jak pracują tylko, że moja "księgowa" nie ma o tym zielonego pojęcia, a jednej gumy nie ma co kupować. Oryginały od 9 zł/szt.
Nie wiem jakie gumy są na allegro, ale kolory mi nie podpasowały pod oryginalne, i nie wiem jak będą pracowały. Jeśli polecasz to skuszę się na te z allegro. Jeśli już nimi łowiłeś to proszę o info i porady co do sposobu prowadzenia i co tam będziesz uważał na pw.
Pozdrawiam krzychu64 (2011/03/18 23:04)

u?ytkownik93671

jeśli masz  wystarczającą ilość gotówki to kupuj ale jeśli nie to nie warto. (2011/11/12 18:12)