Zaloguj się do konta

Przynęty Microbait

utworzono: 2010/12/03 15:39
Fish-Killer

Mam takie małe pytanko, mianowicie mam zamiar kupić kilka żuczków A.Lipińskiego i może coś z oferty Microbait ale nie wiem czy te przynęty są tak łowne jak je wszyscy chwalą. Jeśli ktoś z was je posiada to prosze o wrażenia.
[2010-12-03 15:39]

kazik-kz2

Witam

Ja moge Ci polecić, takie cudeńka, robione przez portalowego kolege kobikobi1.

Ja rok temu kupilem i nie żałuję:)

Cena ok i produkt tez ok.

Napisz do niego, teraz zima a więc może cos Ci wystruga

Pozdrawiam

[2010-12-03 16:38]

Dopiero teraz zamówiłem sobie chrabąszcze Lipińskiego i wrażenia jak najbardziej pozytywne! Sporym plusem tych wobów jest to, że są wykonane z pianki która w razie uszkodzenia nie nasiąka wodą.
Microbaita mam jednego, ale raczej średnie odczucia. Słabo zamocowany ster, mało przekonywujący ten wobler. Odnoszę wrażenie, że te woby są robione po to, żeby wyglądały.
Bardzo dobre smużaki na allegro to eRki, niestety już niedostępne. Mam jednego Wobi i też na plus, nie wywraca się w b. mocnym nurcie.
[2010-12-03 16:45]

Fish-Killer

Od kobikobi1 mam już zaklepane kilka kleniowych cacuszek tylko czekam na wypłate ;) na Allegro też ostatnio kupilem kilka sztuk ale niestety to nie robale a chcial bym miec kilka w swoim pudelku, jeśli morzecie polecic jakies to chetnie wyslucham
[2010-12-03 16:59]

Robcyk

Bierz śmiało. Lipińskiego woblery są super. Mam trochę tego robactwa i sprawdzają się na Wiśle na Sanie górskim, a kolega łowi na nie nawet na stojącej wodzie. Pamiętam jak otrzymałem przesyłkę z woblerkami (Bromby) i poszedłem na Wisłę przetestować. Gęba mi sie śmiała jak widziałem ataki kleni że nawet nie mogłem zaciąć ryby hehhe. Wrażenia niesamowite. Coś wspaniałego. I prawie zawsze jak kleń stoi na przelewie to jak puscisz mu woblerka to zawsze przynajmniej sie pokaże że jest. A wtedy trzeba pokombinować i jak nie weźmie na robala to powinnien palnąc na coś innego. Smiało kupuj nie pożałujesz. I na opaskach zwłaszcza tam gdzie sa nawisy z drzew będzie się sprawdzać ta przynęta. U mnie zielone dają radę . Brązowe też, ale zielone najbardziej. Polecam w 100%.  [2010-12-05 20:16]

Panowie podajcie link gdzie można nabyć wobki A.Lipińskiego
[2010-12-05 21:31]

kobikobi1

ja tez zrobiłem sobie kilka KOBI-ROBAKÓW.Skozystam z nich w nadchodzącym sezonie,zobaczyny co są warte.
[2010-12-05 22:04]

Drogie, ale dobre:
http://www.stepanow-fishing.com/oferta/woblery-owady
[2010-12-06 09:50]

Panowie podajcie link gdzie można nabyć wobki A.LipińskiegoProszę bardzo, z pierwszej ręki:

http://www.wobler.com.pl/4images/categories.php?cat_id=1


[2010-12-06 10:27]

maxfishingworld

Każdy robal zrobi robote jeśli jest ryba w wodzie:)
Co do oferty rynkowej mam wiele osobistych zastrzeń. jakość wykonania i cena.
I jeszcze jest jedno zasadnicze pytanie czy chcemy kupić rękodzieło czy dmuchanego balona. 

Ja osobiście w pudełku posiadam prawie wszystkie wymienione firmy. Jak widze to wszyscy chwala Hunter'a, ale tutaj nie wiem za co! fakt poprzednie ręcznie robione były skuteczne, szkoda , że teraz to juz jest plastik!

 Natomiast już bardziej proponuje : kobikobi1, przynajmniej czuć ręczną robote oraz efekty mialem zadawalające w ubiegłym sezonie- także polecam!!!
Co do innych produktów szkoda ze erki już są praktycznie nieosiagalne:(
Z oferty Microbait'a jeszcze nic nie mam, ze zdjęć wydają się dobra alternatywą,ale muszę przyznać ,że o tych produktach dowiedziałem się właśnie z tego formum:)
Zamówiłem kilka sztuk i zobaczymy jakie refleksje będą.

[2011-01-25 16:57]

jarecki74