Przynęty szczupakowe

/ 62 odpowiedzi
Czesc jak wasze wyniki tej jesieni. Jakich przynet uzywacie na sandacza i szczupaka
Mephiel

Witam,

sandacza w tym roku nie łowiłem natomiast w październiku udało mi się przechytrzyć 10 sczupaczków. O dziwo wszystko złapałem na jeden rodzaj przynęty - 9cm oraz 12cm kopyto białe z czerwonym ogonkiem - dokładnie takie jak w aukcji poniżej:

http://allegro.pl/ripper-berkley-pe-9-cm-sandacz-szczupak-okon-i1299038792.html

Jak dla mnie to hit tej jesieni, gorąco polecam.

Połamania! (2010/11/07 14:37)

u?ytkownik8590

przynety to koguty wlasnej produkcji i gumy dragona mutanty 7 cm kolor perly i brokatu. Efekty to sandacz 85 cm szczuply 92 i kilka mniejszyk sandaczu i szczuplych oraz ladnych okoni. Narazie drapieznik nie bieze bo jest poprostu cieplo, trzeba czekac na przymrozki. (2010/11/07 19:07)

Sniper64

Do tytułu- 999, 998, 997..........

Wiedziałem...:)) (2010/11/07 19:23)

u?ytkownik58055

No i właśnie. Kolega Mastiff dał próbkę swojej inteligencji. A więc kolego maniek25 mam do Ciebie ogromną prośbę aby nie zważać na tego typu marne, zaczepki. Mastiff widocznie nie ma pojęcia o połowie sandaczy więc chce zaistnieć w inny sposób. Co prawda prymitywny ale musimy go szanować jako użytkownika. Co do przynęt to głównie woblerki o leniwej pracy i niewielkie kopytka. Kolor kopyt polecam perłowe, białe, żółte itp wszystkie z ciemnymi grzbietami. Póki co sandacze biorą słabo ale to wina wciąż wysokich temperatur. Pozdrawiam (2010/11/07 20:00)

u?ytkownik10466

Coś się Thunder przyczepił Mastiffa? nie czytasz między wierszami? posty zatytułowane w ten sposób winny być przynajmiej ignorowane,no chyba że koleś się np.topi.Ten temat był juz tu wielokrotnie poruszany i nie chce mi się tłumaczyć dlaczego ,co ,i jak.Sam też napewno nieraz to czytałeś a teraz palisz gupa jak zorro w ostatnim odcinku,znowu ci coś na serduszku leży?znowu jakieś spiskowe teorie prowadzące do nikąd?Zasadniczo rzygać mi się chce jak widzę takie frajerskie kąsanie po kostkach,tak zachowują się kundle niemające odwagi i honoru stanąć twarzą w twarz z kimś kto im nie leży.I daruj sobie stwierdzenia w stylu że należę do jakiegoś układu,kolesiostwa czy kółeczka wzajemnej adoracji,bo tak nie jest.Zbyt długo był tu spokój i nie wytrzymałeś?Wracasz kurwa co jakiś czas jak gangrena jakaś i razem z twoim truchłem leci ktoś kogo cenią użytkownicy,opętany jesteś czy co???Sorry za ostre słowa ale obserwuję twoje poczynania od dłuższego czasu i wszystkie ostatnie dymy były z twoim udziałem maleńki,przynajmiej pośrednio ale zawsze ta twoja anonimowa facjata się przewija w miejscach gdzie gównem śmierdzi,statystycznie niemozliwym jest aby był to przypadek.Przed chwilą czytałem twój post THunder com.... i jawisz się tam jako obrońca uciśnionych,wyluzuj bo cię chłopaku do krzyża przybiją i na znaczkach pocztowych zaczną drukować,Zorro od siedmiu boleści job jego mać. (2010/11/07 20:50)

u?ytkownik58055

Jeżeli powinny być ignorowane tak tytułowane posty to po kiego ta zaczepka Mastiffa. Niech wytłumaczy jak najlepiej tytułować aby uzyskać optymalny odzew a nie się przypieprza. Sam czytaj między wierszami (2010/11/07 20:55)

u?ytkownik10466

To się nazywa edukacja Thunder,koleś był tu ze dwa razy i mógł nie doczytać że nie stosowne to jest.Pozatym nie ZACZEPKA a STROFA,tudzież zwrócenie uwagi,i chwała każdemu który to zrobi w takiej sytuacji.Nie szukaj powodów do zaczepki,bo inaczej tego nazwać nie można.No chyba że akceptujesz takie zachowania a to już inna para kaloszy. (2010/11/07 21:17)

u?ytkownik57957

Luxis
Może tytuł niefortunny. Ale po co od razu tekst z numerami tel? Można zasugerować inny tytuł wtedy to będzie STROFA. A osobie tonącej, okradanej czy bitej też będzie numery podawał? (2010/11/07 21:22)

u?ytkownik10466

Aluzja-słowo klucz,takie żartobliwe niekiedy naprowadzenie rozmówcy na właściwy tok rozumowania.Jarzysz? (2010/11/07 21:27)

u?ytkownik58055

Dobrze gdy naprowadza. To co napisał Mastiff jedynie irytuje (2010/11/07 21:30)

robcio2535

Luxis
Może tytuł niefortunny. Ale po co od razu tekst z numerami tel? Można zasugerować inny tytuł wtedy to będzie STROFA. A osobie tonącej, okradanej czy bitej też będzie numery podawał?

osobie tonącej, okradanej czy bitej udziela sie pomocy bo ?? Wołają o Pomoc  !!!
a jesli osoba tonąca,bita czy okradana woła pomocy -ty podbiegasz chcesz pomóc a ona sie pyta wtedy -jaka będzie jutro pogoda ???
Coś jak w tym temacie (2010/11/07 21:44)

u?ytkownik58055

I wtedy należy mu dać za to z bani - coś jak w temacie (2010/11/07 21:46)

u?ytkownik57957

Luxis
Może tytuł niefortunny. Ale po co od razu tekst z numerami tel? Można zasugerować inny tytuł wtedy to będzie STROFA. A osobie tonącej, okradanej czy bitej też będzie numery podawał?

osobie tonącej, okradanej czy bitej udziela sie pomocy bo ?? Wołają o Pomoc  !!!
a jesli osoba tonąca,bita czy okradana woła pomocy -ty podbiegasz chcesz pomóc a ona sie pyta wtedy -jaka będzie jutro pogoda ???
Coś jak w tym temacie

No nie przesadzaj, żeś sie bardzo przejął tym wątkiem, rzucił całą robotę czy wypoczynek i poleciałeś pomagać. To jest forum. Chciał szybkiej odpowiedzi to tak zatytułował. (2010/11/07 21:46)

robcio2535

I wtedy należy mu dać za to z bani - coś jak w temacie

To najpierw pisałeś ze chcesz mu pomóc a teraz go z bani ??? :-) (2010/11/07 21:48)

withanight88

Nie raz tak samo napisałem, jak mastif, na tematy które zatytuowane są "witam", również odpowiadam witam. Tyle razy juz wałkowalismy ten temat, faktycznie żygać się chce. 

Thunder a ja Cie miałem za rozumnego człowieka, myślalem, że po Twojej wizji MastifoGhostmira spokorniałeś, a jednak jest na odwrót. Dalej szkoda komentarzy na ten temat, bo durny jak kolejna Twoja misja.

(2010/11/07 21:49)

u?ytkownik10466

Robcio...poproś kogoś komu ufasz ,żeby ci ten tekst przetłumaczył i wyjaśnił o co chodzi.Możesz też poszukać w archiwum,czego i dlaczego,tak reagujemy.Po ile wy macie lat?mam wrażenia że rozmawiam z kimś z gimnazjum.Tekstem -z bani-normalnie mnie powaliłeś na kolana,twórczy jesteś,śmignij do stand up,może wygrasz telewizor... (2010/11/07 22:08)

u?ytkownik10466

Przepraszam Robcio,pomyliłem ten tekst,to napisał Thunder. (2010/11/07 22:10)

u?ytkownik58055

To była ironia robcio. Właśnie chodzi o to że nie powinno się za coś takiego. (2010/11/07 22:13)

robcio2535

Robcio...poproś kogoś komu ufasz ,żeby ci ten tekst przetłumaczył i wyjaśnił o co chodzi.Możesz też poszukać w archiwum,czego i dlaczego,tak reagujemy.Po ile wy macie lat?mam wrażenia że rozmawiam z kimś z gimnazjum.Tekstem -z bani-normalnie mnie powaliłeś na kolana,twórczy jesteś,śmignij do stand up,może wygrasz telewizor...

luxis -znam to pojęcie tylko ty chyba nie zauważyłeś kto pierwszy je napisał i czemu ja tak napisałem (2010/11/07 22:13)

robcio2535

No i mnie bardzo ciekawi to ze kolega Thunder chce najpierw pomagać a później łubudubu (2010/11/07 22:16)