Przynęty z AliExpress.

/ 4 odpowiedzi
Witajcie! 
Chciałbym przedstawić Wam przynętę sztuczną, a dokładnej małe twisterki. Są one zakupione na stronie AliExpress.Większość osób nie uznaje przynęty z tamtej strony za dobre, sam tak myślałem.Z dotychczas zamówionych czterech przynęt jestem zadowolony z trzech. Jeden zestaw jest wadliwy,ale nie o tym teraz. Wracajac do twisterów są koloru:jaskrawego zielonego z podobnego koloru główką jigową ,wyblakła zieleń z białą główką jigową. Przynęty są bardzo interesujące, są dość małe mają zaledwie 5 cm, ale mają bardzo fajna pracę. Główka jigowa jest delikatna ma 1 gram ciężaru. Przynęta nadaje się bardzo fajnie do leniwego połowu okonia, z miejsc blisko pomostu, lub między podwodnymi przeszkodami Przynęty mają własne obciążenie, nie potrzeba zmiany główek.Jedyny minus jaki zauważyłem, a czego nie zauważył producent-te przynęty mają zalepione oczka, niestety bez przedziurawienia tego będzie ciężko zaczepić przynętę do zestawu. Cena za 20 sztuk to 8 złoty.Niestety jak to na AliExpress -na przesyłkę trzeba trochę zaczekać mimo to, polecam te przynętę, jest tania, bardzo fajna, dla młodych wędkarzy spinningowych jak znalazł. 
Moja ocena to 7.5/10

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

51Marek


Też używam -  OFICJALNIE -  przynęt kupowanych na aliexpress. Nie ukrywam tego. A zresztą, 3/4 przynęt dostępnych na "znanym portalu aukcyjnym" i w sklepach to, import z Chin. Jakie są? Nie narzekam.  Jedynym manakamentem tych zakupów jest czas oczekiwania na przesyłkę. Ale w sumie to sie opłaci, bo ten sam sprzęt kupiony w kraju, jest o około 25% droższy. Przecież większość tzw. markowego sprzętu - nie tylko wędkarskiego - pochodzi z Chin(made in PRC czy made in China lub  made in ROC oraz made of Republic of China to Tajwan).
A tak na marginesie, jakaś dziwna moda na stawianie się wyżej od obywateli Chin. A telefony, smartfony, tablety? Chiny to potęga w ich produkcji. I konstruowaniu !!!
Czyżby był to sposób na podbudowanie swojego ego?
  (2018/01/24 20:34)

jacfar


haahahaaaa tak, jak piszesz, wędka dla większości snobów jest przedłużeniem k.....a, podobnie jak samochód - typowo polska mentalność :D wprawdzie swoich sprawdzonych woblerów nie kupię w chinach, ale to nie zmienia faktu, że warto eksperymentować z chińskim plastisolem :) obiegowe opinie "prawdziwych znawców" i "januszów fachowców" można w tych czasach o kant potłuc, Ty kupujesz detal na aliexpresie, a takie Kamatsu zamawia tysiącami od tego samego typa tyle, że od razu w Shenzen, rybie obojętne czy weźmie na SG czy szenzena (2018/01/25 18:48)

ASZCZEPAN


Kupiłem jakiś czas temu zestaw obrotówek na Ali , cepelia , kolorowe chwosty skrzydełka i korpusy , z nudów pewnego popołudnia zawiesiłem i rzucam i bach siedzi mały boleń, nastepny rzut i bach siedzi okoń 22cm , i znowu okoń i boleń i tak na przemian i na końcu uwiesił się szczupak 55cm.
Ryby do wody i zadowolony z końcówki dnia pojechałem do domu.
Zestaw obrotówek kosztował 1,5 $ . Leżały te blachy w pudełku i zawsze je omijałem . brałem mepsy i inne "lepsze" , no i się doczekały i zrobiłem wielkie oczy.

pzdr. (2018/02/17 19:44)

ASZCZEPAN


Kupiłem jakiś czas temu zestaw obrotówek na Ali , cepelia , kolorowe chwosty skrzydełka i korpusy , z nudów pewnego popołudnia zawiesiłem i rzucam i bach siedzi mały boleń, nastepny rzut i bach siedzi okoń 22cm , i znowu okoń i boleń i tak na przemian i na końcu uwiesił się szczupak 55cm.
Ryby do wody i zadowolony z końcówki dnia pojechałem do domu.
Zestaw obrotówek kosztował 1,5 $ . Leżały te blachy w pudełku i zawsze je omijałem . brałem mepsy i inne "lepsze" , no i się doczekały i zrobiłem wielkie oczy.

pzdr. (2018/02/17 19:45)