Przynety z USA na okonie

/ 8 odpowiedzi
Dostałem paczke przynęt z USA przyneta chyba na bassy  , są to małę ośmiorniczki , takie paproszki , jestem ciekaw czy wy na to łowicie i  jakie macie efekty
bocznytrok

kolego wstaw jakieś zdjęcia to ktoś prędzej skojarzy (2014/07/20 22:47)

Haryyy5

trudno ocenić jakiej są wielkości. Relax w każdym bądź razie produkuje identyczne  na okonie ale jak ze skutecznością nie wiem. Trzeba sprawdzić nad wodą. (2014/07/21 10:48)

89krzysztof

Ja też dostaję ze stanów przynęty. Rodzina jak przyjeżdża to zawsze jakieś pudełeczko mniejsze lub większe przywiozą. Zdarzają się różne dziwolągi, nie wszystko jest łowne. Problem tych 'zestawów' jest taki, że nie można dobrać kolorów i trzeba brać to, co producent sobie wymyśli.
A te przynęty, które pokazałeś są dostępne u nas w kraju, więc możliwe że ryba będzie już do nich przyzwyczajona. (2014/07/21 10:54)

kaki1998

trudno ocenić jakiej są wielkości. Relax w każdym bądź razie produkuje identyczne  na okonie ale jak ze skutecznością nie wiem. Trzeba sprawdzić nad wodą.

3-4 cm (2014/07/21 15:29)

Haryyy5

no nie są to może typowe poproszki ale też się na okonka się nadadzą. Musisz sprawdzić nad wodą czy się rybką spodobają. Te relaxa nazywają się TUBA. Niestety jakiś czas temu próbowałem się czegoś o nich dowiedzieć i mi się nie udało, brak relacji użytkowników. Także jak potestujesz to napisz jak się sprawują, przyda się na pewno innym. (2014/07/21 16:04)

kaki1998

no nie są to może typowe poproszki ale też się na okonka się nadadzą. Musisz sprawdzić nad wodą czy się rybką spodobają. Te relaxa nazywają się TUBA. Niestety jakiś czas temu próbowałem się czegoś o nich dowiedzieć i mi się nie udało, brak relacji użytkowników. Także jak potestujesz to napisz jak się sprawują, przyda się na pewno innym.

dostałem też pudełko typowych paproszków czyli 2 cm twisterki w bardzo fajnych kolorach (2014/07/22 10:59)