Zaloguj się do konta

Przynęty sztuczne na spininng

utworzono: 2012/06/20 09:54
dawidzio006

pytanie dotyczy suma  szczupakai okoni łowie na Warcie . co byście polecali ciemne czy też kolorowe a jak tak to jakie kolory i jakiej  firmy. Cz da się złapać suma na woblera ;p ???

[2012-06-20 09:54]

pstrag222

Nie da się pogodzić spinigu sumowego z szczupakiem i okoniem.
Ale jesli masz dwa różne kije to okej.
Ja bym stawiał na woblery sumowe beczułki kolor obojętny grunt ,aby dobrze pracował.
Do tego cięzkie wahadła z wabikami dźwiękowymi.
Szczupaki i okonie to raczje musisz mieć zapas przynet bo nie ma na to recepty co i jak im podpasuje. trzeba po prostu próbować i się nie zrażać ....
[2012-06-20 11:29]

ryukon1975

Proponuję abyś kupił sobie jakąś książkę o spinningu i przeczytał żeby ogarnąć choć powierzchownie o co w tym wszystkim biega.
Ja tak zaczynałem od książek ,czasopism.
Nikt tu w kilku zdaniach nie przedstawi Ci wszystkiego,chyba że zadasz szczegółowe pytanie ale żeby go zadać trzeba ogarnąć tak troszkę różnorodność całego spinningu.
[2012-06-20 11:44]

szogun1

A jakbys nie mial internetu to co wtedy? Nie poszedlbys na ryby bo nie wiesz co zalozyc na jaka rybe? Dla mnie dochodzenie do takich rzeczy to sama przyjemnosc. Sory ze sie czepiam ale takie pytania sa troche irytujace. Kolega Krzysztof dobrze prawi kup ksiazke lykniesz sporo podstawowych informacji.
http://www.eksiegarnia.pl/Spinning-poradnik-dla-pocz%C4%85tkuj%C4%85cych;s,karta,id,213419
Ta sam osobiscie mialem w rekach dobra ksiazka zreszta nazwisko autora mowi samo za siebie
Pozdrawiam
[2012-06-20 15:44]

kwas1423

U mnie w sklepie budowalnym mrówka wprowadzono wędkarstwo. Kupiłem woblerka za 16zl. 3 rzut i siedzi szczupak 45cm. Haki są tak ostre ,że gdy mo brat go podbierał jedna część kotwicy wbiła mu sie w palec to musiałem go do szpitala odwieść. Takie mocne haki.
[2012-06-20 18:18]