Zaloguj się do konta

Przynęty sztuczne Jaxon

utworzono: 2012/01/24 20:56

Witam. Zacznę od tego że do firmy Jaxon jestem uprzedzony ale chciał bym dać jej jeszcze jedną szanse. Zależy mi na waszych opiniach na temat sztucznych przynęt spiningowych.Jakie stosujecie,które są najłowniejsze itp.Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam. [2012-01-24 20:56]

Adam01

Ja mam dużo rzeczy Jaxona (np. wędka, żyłka itd..) i nie narzekam :) z przynęt bardzo ulubiłem sobie obrotówki i wahadłówki. Czasem wole je od Mepps'a. [2012-01-24 21:08]

jakubnob

jestem poczatkujacym spinningista ale w moim sklepie wedkarskim jest dosyc duzy wybor tych przynęt ;p woblerow nie testowalem bo mnie  nie stać :(  a z reszty przynęt jakieś skutki przyniosła mi malutka cykada koloru czerwonego calej reszty nie polecam....
[2012-01-24 21:09]

jakubnob

to wlasnie ten model w lato złapałem na tego cośka wiele okonkow niestety wykonanie jest beznadziejne ozdobna folia holograficzna sie zdziera podczas zakladania agrafki itp ale kosztuje ona 4.50 zł mniej niz obrotówka nieznanej firmy :))

PS. Adam01 ja kupolem kilka obrotówek i wahadłówek tej firmy i prawie nic na nie nie złapałem możne kilka okonków  nie wiem od czego to zalezy moze je zle prowadzilem czy co =_='  jestem początkującym spinningista i wyrażam swoja opinie z mojego niewielkiego doświadczenia...
[2012-01-24 21:33]

Adam01

Jak widać opinie są podzielone. Moje obrotówki Jaxon świetnie sie spisują w każdych warunkach i są łowne. Oczywiście dobieram model do łowiska. Nie wiem co robisz źle, ale zmień dillera :) najgorszee co kupiłem to wyroby Spinnex- masakra, obrotówka której skrzydełko sie nie obraca :/ [2012-01-24 21:45]

Adam01

Zielone coś? Wrócić do domu? Niezbyt łapie... Mniejsza z tym, w sklepie w którym kupuje czyli u mojego dillera, obrotówki Jaxon są No.1 i kupuje prawie tylko tej firmy, ale również Abu Garcia które są równie dobre, tylko za cene Abu moge kupić nawet 4 Jaxon'y :) cena nie zawsze równa sie jakość. [2012-01-24 22:07]

egzekutor

używam woblerów jaxona imitacja szczupaka od 16 do 30 cm są rewelacyjne pod kątem łownosci. wiekszosc dużych szczupaków w tym roku złapałem na te woblery wraz z metrowym fakt farba odpada po kilkudziesieciu braniach ale kupiem lakier bezbarwny i po sprawie. mam tez woblery salmo ponoć rewelacyjne (wykonaie tak) koszt jednego 40 zł i ani brania. [2012-01-25 05:41]

a co sądzicie o cykadach? [2012-01-26 07:50]