Przynęty Strike Pro

/ 8 odpowiedzi / 2 zdjęć
Przygotowania do sezonu  2016 nabierają tempa. W ich toku uzupełniam zawartość moich pudełek z przynętami. Biegając po sklepach  i wertując w sieci natrafiłem na woblery marki Strike Pro. Mnie interesują mniejsze jerki, którymi mógłbym łowić zwykłym kijem spinningowym , takim do 30-40 gram.
Czy macie jakiekolwiek doświadczenia z tymi przynętami?

spines21

http://www.wedkuje.pl/pokaz.php?pokaz=archiwum&szukaj=Przyn%EAty+Strike+Pro (2016/01/26 17:26)

Marczak

Dzięki Spines - czytałem te artykuły, może ktoś coś jeszcze doda od siebie?  (2016/01/26 17:51)

AnimalLine

Jerki Pro to nr 1 w Szwecji. Są bardzo trwałe i rewelacyjnie pracują.Odjeżdżają na lewo i prawo spokojnie,szeroko potrafią lewitować w toni. 

Klasycznym spinningiem połowisz na Tiny Bustery i Baby Buster Jerk. (2016/01/26 18:58)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

sosen82

Wobki Strike Pro to jedne z najlepszych na świecie, u nas w kraju mało popularne. Ten kto czytał o jerkowaniu na pewno słyszał o Buster jerkach. 

Kilka sztuk busterów, Tiny busterów i Flap Jacków w swoim pudle mam zawsze. Bardzo fajne i mega skuteczne przynęty na nasze drapieżniki ( okoń, szczupak). 

Dla mnie najlepszy na szczupaki jest Strike Pro Flex, na późną jesień nie zastąpiony. Od kilku lat z powodzeniem stosuję te przynęty.

(2016/01/26 21:20)

Zielan

Kilka sztuk posiadam - Baby buster, Tiny Buster, Flap Jack.  Nieźle prują wodę, Tiny buster na majowe płycizny nr 1. Skuteczne na tyle jak mocna jest nasza wiara w jej niezawodność. :)  Grunt by  być w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie. (2016/01/27 19:44)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jakub Woś

W zeszłym sezonie łowiłem na Flex X. Fajne woblerki z wężową pracą. Spodobały mi się i w tym sezonie na pewno więcej ich zagości w moich pudełkach (2016/02/02 17:45)

Gredecki

Łowił ktoś Pig shadami? (2017/01/02 10:50)

marcin-fisky

Dziś nawet w sklepie Cerfur widziałem je w sprzedaży, nie neguje tego produktu ale w takim miejscu nie spodziewałem się "ich" spotkać. (2017/01/14 21:44)