Przynęty spinningowe typu żaba, rak.

/ 3 odpowiedzi
Witam! Maj zbliża się wielkimi krokami, więc chciałbym się dowiedzieć jakie są Wasze doświadczenia z przynętami typu żaba, rak, itp. Mnie osobiście najbardziej ciekawi żaba, ale nie wiem czy zakładać hak czy główkę, czy dociążać takie przynęty, chciałbym się również zapytać których firm owe przynęty sprawdzają się u Was i na jakie ryby?       
paweldd


Na  żaby nie łowię ale na raczki to co innego. Ja zbroje je zwykłymi główkami i łowi na opad, kiedyś próbowałem z bocznym trokiem ale kiszka. Ale do opadu jak najbardziej na garbuska coś pięknego. (2015/03/27 21:14)

użytkownik102837


Na żabki nie łowiłem ale na YT masz filmy jak ryby atakują takie przynęty. Podejrzewa że byłby one skuteczne wiosną ponieważ w tym okresie jest dużo żab ale szczupaki są pod ochroną dlatego trzeba dać im spokój. A co do raków to owszem łowiłem nimi na BT no i całkiem fajnie się łowiło tylko że przy samej przynęcie zawiesiłem ołowianą śrucinę tak aby zmienić sposób prowadzenia przynęty. Ale ogółe mówiąc standardowe paprochy żądzą. (2015/03/27 21:50)