Zaloguj się do konta

Przynęty spiningowe na Wartę i jezioro?

utworzono: 2011/05/27 17:02
Muszu

Witam! Odnosząc się do tematu ... Jaką przynetę i jaki kolor na staw i rzekę ? Staw jest zaledwie kilka metrów od rzeki . Bym był wdzieczny jesli byscie sie podzielili swoimi spostrzezeniami na temat lowienia szczupaka na spinning. Mieszkam w Kole
[2011-05-27 17:02]

bobus86

wedkuje w Prosnie ktora laczy sie z Warta i polecil bym ci raczej biale gumy z roznymi kolorowaymi akcentami np kolorowe ogonki czy grzbiety na staw raczej to samo no i warto sprawdzic blaszki [2011-05-27 17:54]

Perch91

Muszu spiningowalem w tamtych rejonach już nie raz i nie jednego roku, dobrze sprawdzały mi sie obrotówki z czarna paletka (nr 1-2) oraz rippery mannsa białe z czarnym grzbietem.Pzdr
[2011-05-27 19:05]

Pawel88

Na fajnego okonia poleciłbym malutkie obrotówki z czerwonym chwościkiem i paproszki na boczny trok najlepiej kolor motoroil lub motoroil z czerwonym ogonkiem ja miałem wyniki z tych przynęt myślę że coś chwyci  . A odnośnie szczupaka to ja używam złotej obrotówki średniej wielkości i  tak jak koledzy biała gumkę z jakimś kolorowym akcentem. Dbrze biora tez na wobka imitację okonia. Pozdrawiam i połamania  
[2011-05-27 20:25]

bobus86

jak bierze to n wszystko.w tamtym roku w Prosnie szczuply bral na wszystko guma okoniowka byle co do wody sie zucalo oczywiscie zywiec najlepszy.niestety ten rok jetst tragiczny...:( [2011-05-28 19:00]