Przynęty na jazia - przyczajony jaź

/ 4 odpowiedzi
Witam wszystkich, chciałby zapolować na jazia w niewielkiej rzeczce,która ma max 1,5m wody w dołku, jaką proponujecie mi mieszankę zanętową(bardziej chodzi mi o odpowiednie zmieszanie z ziemia/gliną niż same składniki) oraz przynęta która sprawdzi się na jazia/płoć

Pozdrawiam LapiePlocie
u?ytkownik32820


ja ci radze taką zanęte na kilka godz. łowienia 2 kg zanęty lorpio płoć do tego puszke kukurydzy i duże pudełko pinki siekane czerwone robaki i można też 0.3 kg konopi ta mieszanka nie tylko zwabi jazie i płocie ale też leszcze klenie karpie  (oczywiście jeżeli te ryby występują w tym łowisku) (2010/05/07 15:06)

gustaw1300


Zamiast lorpio ploc zastosuj lorpio river i kilogram w zupelnosci wystarczy do tego 2-3 kg gliny wiazacej lub rzecznej i cwiartka pinki (2010/05/08 20:47)

jakubek


Ja opisze przynęty. W maju najlepiej łowić na czerwone robaki i białaski. U mnie na rzece warcie dopiero tak na początku czerwca zaczyna się jaziowe eldorado i wtedy najlepiej biorą na kukurydze, częstym przyłowem będzie tu jednak lin i płoć ( najcześciej jest to dość duża płoć ). (2010/05/19 07:22)

u?ytkownik35722


Zamiast lorpio ploc zastosuj lorpio river i kilogram w zupelnosci wystarczy do tego 2-3 kg gliny wiazacej lub rzecznej i cwiartka pinki


W 100% się zgadzam !!!!!!!!!!!

(2010/05/19 07:38)