Przynęty na szczupaki

/ 14 odpowiedzi
Ostatnio mam pewien problem ze szczupakiem. Od jakiegoś czasu już biczuję wodę wszystkimi przynętami które mam w pudełku ii... nic kompletne zero. A wiem że szczupaki są na moim łowisku i to nie tak mało. Dlatego chcę żebyście mi doradzili jakiej przynęty używać aby sobie z nim poradzić. Jezioro głębokość od 3m do 6m dno równe, piaskowe lub słabo porośnięte.
loli


ostatnio jak bylem w pol zlapalem 7 nieduzych bo nie duzych ale zawsze cos przez 3 godziny i ja polecam gumy lunker city seledyn i zolte i brokacikiem gumy sa super imitacja rybek ogonek gum jak u zywej jedna 3 cm kosztuje ok 2,5pln do tego oczy i dobra glowka polecam okonie tez ostro na nie braly chodz starzy mowili ze o okonia tu juz ciezko ze wybrany ale mi sie udalo a propo moze dlatego male bo lapalem na paprochy jak to wielu mowi duza przyneta duza ryba w co ja osobiscie nie wierze (2008/10/06 06:05)

Piotto


Słyszałem o tych gumach ale nie wiem gdzie je kupić u mnie w wędkarskim nie ma ich w sklepach może mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie można dostać takie gumy. Bardzo byłbym wdzięczny i oczywiście czekam na kolejne propozycje. (2008/10/06 13:06)

mieciu79


osobiście polecam ci niezawodną blachę "Alga" używam ich z powodzeniem lepsze efekty mam na srebrne nr.2. (2008/10/07 20:31)

conti


A ja ostatnio próbowałem łowić na różnego rodzaju gumy ( a mam prawie wszystkie co na rynku) i nic..., w końcu założyłem najzwyklejszą srebrną wirówkę nr 3 i taki oto był wynik: gumy : 0 szt. wirówka: 5 szt (2008/10/08 08:59)

z@mela


Problem twki w : malej ilosci szczupaka w naszych wodach sezon praktycznie jeszcze sie nie zaczął (czekamy na pierwsze przymrozki) Skuteczne w mojej okolicy przynęty to Alga 2 , ripper mans 8cm , wobler gloog hektor CT (2008/10/08 15:58)

Zakpool


kolego sprubuj na żywca zostaw te biczowanie i spocznij spokojnie na brzegu (2008/10/08 17:21)

z@mela


jutro czyli 9.10.08r jade nad warte w poszukiwaniu esoxa . Uzbroilem sie w troche gum , woblerkow i blaszek zobaczymy czy te kaczodzioby juz sie ruszyly w rzece. (2008/10/08 20:52)

Max79


Słyszałem o tych gumach ale nie bardzo wiem gdzie je nabyć. Jak macie jakieś info o miejscu gdzie sprzedają w/w przynętę to bedę wdzięczny.

Rozumiem loli, że o tych mówisz:
www.lunkercity.com

:) (2008/10/09 10:58)

Max79


Słyszałem o tych gumach ale nie bardzo wiem gdzie je nabyć. Jak macie jakieś info o miejscu gdzie sprzedają w/w przynętę to bedę wdzięczny.

Rozumiem loli, że o tych mówisz:
www.lunkercity.com

:) (2008/10/09 11:02)

Max79


o zdublowałem posta :)

Sorry (2008/10/09 11:02)

peterlolo


problem jest taki że szczupaka jest coraz mniej. Nawet że są zarybienia,problem jest tak globalny że jak nic nie zrobimy to za pare lat szczupaki będą gatunkiem rzadkim w naszych wodach.Dlatego prosze was o przyłączenie się do akcji" RATUJ SZCZUPAKA"więcej informacji znajdziecie na moim blogu.Pozdrawiam!!!! (2009/01/04 12:49)

rysiek38


co do wirowki to sie zgadzam-najbardziej uniwersalna sztuczna przyneta i raczej mala-jak nie szczupak to napewno uderzy okon a na drugim miejscu duza ale lekka wachadlowka--ale to wsumie mialo byc o ochronie to zaprasza do artykolu co ze zlowiona ryba na mym blogu (2009/01/04 12:59)

u?ytkownik5445


A może załóż ciężką wahadłówkę i przejedz po dnie między roślinami.Ja tak zawsze robię i to mi pomaga. POZDRAWIAM :) :) :) (2009/01/09 20:31)

rysiek38


jak wiem ze jest szczupak i na nic nie chce brac to tylko mala wirowka nawet jedynka- jakis musi uderzyc tylko koniecznie stalka bo szkoda ryby i blaszki (2009/01/10 00:35)