Zaloguj się do konta

Przynęty na spinning-pytania nowicjusza.

utworzono: 2013/08/14 18:59
elomelo350

Witam od niedawna zaczelem lowic na spinning

wędzisko 2,7m
10-30g

lowiska : dzikie stawy, platne stawy, narew

wstawiam zdjecia z przynetami ktore posiadam ( prośba o dopasowanie/opis )

mysle ze po lewej przynety w pionie beda pasowaly na moja wędkę? co na nie zlapie? szczupak/okon?

po prawej w pionie mysle ze beda za lekkie jak na moja wędkę?

poprosil bym rowniez o krotki film instruktazowy z technika lowienia

z gory dzieki ! [2013-08-14 18:59]

Artur z Ketrzyna

A co kolega chce łowić. Po wędce mniemam że szczupaki.
Co do przynęt to jedynie ten tandemik (rybka z błystką) jest troszkę lekki. Ale wszystkie nadadza się na szczupłego. Może nie są to jakieś łowne przynęty ale mogą być. Alga 2 to klasyk na szczupaka.
Możesz do tego dokupić parę kopyt, kolor biała perła z niebieskim grzbietem (najlepiej; relaksa - predator i kopyto, mikado - fisziderki), wzbogacając je o kolor; seledyn i zółty. Może slajderka, i śmigaj na szczupłego do bulu.
Co do reszt informacji to poszukaj tu grup dyskusyjnych, o tematyce szczupak, okoń, sandacz i tam czerp informacje. Bo tam już sporo jest porad.
[2013-08-14 19:24]

JKarp

Wpisz sobie w You Tuba Ireneusz Urbanek ;-)Będziesz miał dużo filmików instruktażowych.JK [2013-08-14 19:46]

krychu26

Do tych przynęt dokup jeszcze parę kopyt, blaszek, i będzie ok.

[2013-08-14 21:49]

kamil-jasinski

na szczupaka obowiazkowo dokup mepps lusox nr.2 srebrny i złoty [2013-08-15 11:57]

Kowal73

Dla mnie kolego to wyjąłeś zestawik jak ta lala,,szczupaczek ,okoń i sandaczy- k też\ się trafia:)))żyłeczka ino jak u mnie to 0.25 Stroft* [2013-08-15 12:12]

okiem_sandacza

Czyżby te woblery to Walley Diver? Jeśli się nie mylę to mam identycznego i oj dobry jest..;)
[2013-08-15 12:37]

Kowal73

Tak to prawda:),Kopytko też niezłe:)))))   ,,,,ach:) [2013-08-15 12:42]

DaViDoSeK

Jak na szczupaka to polecam kopyta a na okonie twistery ;D [2013-08-15 15:02]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia