Przynęty na spinning-pytania nowicjusza.

/ 8 odpowiedzi
Witam od niedawna zaczelem lowic na spinning

wędzisko 2,7m
10-30g

lowiska : dzikie stawy, platne stawy, narew

wstawiam zdjecia z przynetami ktore posiadam ( prośba o dopasowanie/opis )

mysle ze po lewej przynety w pionie beda pasowaly na moja wędkę? co na nie zlapie? szczupak/okon?

po prawej w pionie mysle ze beda za lekkie jak na moja wędkę?

poprosil bym rowniez o krotki film instruktazowy z technika lowienia

z gory dzieki !

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Artur z Ketrzyna

A co kolega chce łowić. Po wędce mniemam że szczupaki.
Co do przynęt to jedynie ten tandemik (rybka z błystką) jest troszkę lekki. Ale wszystkie nadadza się na szczupłego. Może nie są to jakieś łowne przynęty ale mogą być. Alga 2 to klasyk na szczupaka.
Możesz do tego dokupić parę kopyt, kolor biała perła z niebieskim grzbietem (najlepiej; relaksa - predator i kopyto, mikado - fisziderki), wzbogacając je o kolor; seledyn i zółty. Może slajderka, i śmigaj na szczupłego do bulu.
Co do reszt informacji to poszukaj tu grup dyskusyjnych, o tematyce szczupak, okoń, sandacz i tam czerp informacje. Bo tam już sporo jest porad. (2013/08/14 19:24)

JKarp

Wpisz sobie w You Tuba Ireneusz Urbanek ;-)Będziesz miał dużo filmików instruktażowych.JK (2013/08/14 19:46)

krychu26

Do tych przynęt dokup jeszcze parę kopyt, blaszek, i będzie ok.

(2013/08/14 21:49)

kamil-jasinski

na szczupaka obowiazkowo dokup mepps lusox nr.2 srebrny i złoty (2013/08/15 11:57)

Kowal73

Dla mnie kolego to wyjąłeś zestawik jak ta lala,,szczupaczek ,okoń i sandaczy- k też\ się trafia:)))żyłeczka ino jak u mnie to 0.25 Stroft* (2013/08/15 12:12)

okiem_sandacza

Czyżby te woblery to Walley Diver? Jeśli się nie mylę to mam identycznego i oj dobry jest..;) (2013/08/15 12:37)

Kowal73

Tak to prawda:),Kopytko też niezłe:)))))   ,,,,ach:) (2013/08/15 12:42)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

DaViDoSeK

Jak na szczupaka to polecam kopyta a na okonie twistery ;D (2013/08/15 15:02)