Przynęty na rzekę

/ 5 odpowiedzi / 2 zdjęć
Witam kolegów po kiju .Mam do was pare pytań.Mam zamiar jechać nad rzekę Odre pospiningowac i tak jakie przynęty mi proponuje lub jakie kolory .Lubie łowić riperrami, twisterami i kopytami.  Będe rywalizował z kolegą i chce kupic jakieś łowne przynęty. Jaką technikę prowadzenia mi proponujecie (skuteczna)  Nastawiam sie na szczupłego sandała i możę suma :d
Pozdrawiam :)
eazy-e-1997


moze sie nie znam ale czy ripper i kopyto to nie jest to samo? musisz miec cala game kolorow nigdy nie wiadomo co sie spodoba ja ostatnio mialem dobre efekty na blystki obrotowe i kopyta  7,5cm w kolorach bialy z czarnym grzbietem, bialy z niebieskim i 11cm w kolorach zolty z czarnym ale powoli zmieniam kolory na zolte. pomaranczowe i jaskrawe (2012/10/01 19:17)

78darekb


zabierz kolego rozne przynety obrotowki wahadlowki jakis woblerek no i gumy ja lowie na jasne biale , perlowe z brokatem co do gum polecam firmy dragon i delalande

(2012/10/01 19:50)

tripod


moze sie nie znam ale czy ripper i kopyto to nie jest to samo?


Ripper jest zupełnie inną przynętą od twistera, do wykorzystania w innych warunkach i na inne sposoby techniczne, choć można nimi w niektórych łowiskach łowić na przemian.

kolego elo36 - proponuję zainteresować się gumami Dragona o wspólnej nazwie V-Lures, są nowe i raczej na 90% ryby w twoim łowisku ich nie znają, a zatem masz szansę skusić je na coś nowego dla nich.

link do gum Dragona - kliknij

Wklejam foto pokazującej wielkości znakomitej gumy sandaczowej Reno Killer. (2012/10/01 20:13)

tripod


Wklejam foto pokazującej wielkości znakomitej gumy sandaczowej Reno Killer. (2012/10/01 20:15)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

tripod


I jeszcze nowsza guma Viper pro, bardzo dobra.
Link do opisu kliknij (2012/10/01 20:17)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.