Zaloguj się do konta

Przynęty na dużego leszcza

utworzono: 2012/08/12 12:14
darek-salamon

Kiedyś wsiadłem w kumpla samochód i na wariata pojechalismy bo był spragniony ryb 'uwierz mi pojechaliśmy na duża skarpe w Barkowicach w tygodniu ,kupił w wiejskim sklepie płatki owsiane ,bułkę tartą i zwykł czosnek.Łapaliśmy na ryż i gwiazdki makaron leszcze po około kilo brały.A na początku sie śmiałem.Ładowaliśmy to do koszyczków,i efekt też na takim czymś był. Więc jak masz w tygodniu czas to i masz racje z tym stołem zastawionym. [2014-03-30 12:03]

pttys

 Tam gdzie niema duzego  leszcza to i cuda nie pomogą [2014-05-06 18:37]

pttys


[2014-05-06 18:37]

darek-salamon

No wiadomo że jak nie ma dużej ryby  to  szybko nie będzie.Trzeba poznać łowisko.I wiedzieć gdzie sie jeździ. [2014-05-06 18:54]

notaki

Z całym szacunkiem Panowie.
Chyba nawet dwuletnie dziecko wie, ze jeśli jakiejś ryby nie ma to złowic się jej nie da.

Wiec nie bijcie piany, a doradźcie koledze jak działać, gdy w zbiorniku  sa leszce duże i mniejsze, by własnie te duże zaszczyciły jego haczyk.
[2014-05-06 22:26]

A1986

Już kilka osób chyba o tym pisało, ale powtórzę, mi sprawdza się reguła, że jak chcemy większego leszcza to trzeba na sama kukurydzę próbować, no i długi przypon bo te inteligentniejsze sztuki dalej od koszyka trzymaja się. [2014-05-07 09:06]

Ja moje największe leszcze łowiłem na białe robaki i makaron gwiazdki ale na rybach nie ma co się ograniczać tylko do kilku przynęt, bardzo dobre skutki można osiągnąć kombinując w smakach, zapachach, kolorach trzeba pamiętać że w wędkarstwie nie mam zasad.


Pozdrawiam Boczny Trok
[2014-05-07 09:43]

pompips

Duże leszcze biorą nieźle na kulki proteinowe, zapytajcie się łowiących karpiarzy jakie sztuki się trafiają czasami porażają rozmiarami. Ale nie za bardzo się nimi chwalą bo dla nich karp i ewentualnie amur się liczy.
[2014-05-08 12:16]