Przynęty na sumika karłowatego

/ 16 odpowiedzi
czy można sumika na spławik na grunt i na rosówkę lub czerwonego robaka

kamil11269


kolega złowił na dużą rosówkę (2012/08/10 13:42)

89krzysztof


czy można sumika na spławik na grunt i na rosówkę lub czerwonego robaka


Czy można ? Nie rozumiem, skąd to pytanie ? Można na spławik, można na grunt, można na rosówkę, można na czerwonego robaka. Na spinning też się da. Na kukurydzę również bierze, kiedy w wodzie jest spora jego populacja. Na żywca, na trupka. Na wszystko. Zawsze.  (2012/08/10 13:59)

tomczyk001


Jja kilkanaście razy złowiłem na pęczek małych czerwonych robaków. (2012/08/10 14:03)

DelTor0


Na wszystko :) Przynajmniej u mnie tak biora, robak, kuku, byle cos na haczyku bylo ;) (2012/08/10 14:06)

zibipilkarz


Mi najlepiej na białego (2012/08/10 14:17)

Dandol


czy można sumika na spławik na grunt i na rosówkę lub czerwonego robaka


Czy można ? Nie rozumiem, skąd to pytanie ? Można na spławik, można na grunt, można na rosówkę, można na czerwonego robaka. Na spinning też się da. Na kukurydzę również bierze, kiedy w wodzie jest spora jego populacja. Na żywca, na trupka. Na wszystko. Zawsze.


Pytanie się wzięło z niewiedzy, teraz już rozumiesz? Czy Ty byłeś choć raz nad wodą w tym roku czy cały czas na forum siedzisz?

(2012/08/10 14:31)

tstaros


Kolego, to cholerstwo bierze na wszystko, jak g..no założysz na haczyk to też weźmie ;-) (2012/08/10 14:39)

u?ytkownik93695


Jeżeli znajdziesz odpowiednie miejsce, to sumika masz na bank. (2012/08/10 15:08)

damian-kozlik


Polecam na grunt i na splawik z czerwonym robakiem. Pazerna i chamska ryba, dlatego nie bedzie problemu. Jednak delikatnie sie z nia obchodz.. a zreszta sam sie przekonasz ;) (2012/08/10 18:06)

z@mela


na duże sztuki  dobry jest mały żywczyk  ja w tym roku złowiłem  takiego 41cm na  małego karasia   ,  miałem farta bo jeszcze kilka troche mniejszych  i brania byly bardzo  delikatne  a ryby  wypinały mi sie w locie  takie mają  twarde pyski.

Te mniejsze biorą na wszystko ale najlepiej na przynęty pochodzenia zwierzęcego wszelkie robaki, wątróbkę  drobiową , fileciki.

powodzenia (2012/08/10 18:19)

korczenskis


u mnie tez biorą na wszystko robak nie robak byle było coś na haczyku:) (2012/08/10 18:44)

krychu26


ja to bym się od tych wodnych szczurów opędzał, jedzą, śmierdzą, rozrabiają. Możesz spróbować na starą zardzewiałą śrubkę, podobno działa. A jako atraktor wykorzystaj zużyty olej od rusłana(zwanego także iwanem, lub potoczne władkiem czy też władimircem t 25.A tak na poważnie to łów na robaczka. Świeżutki, ruchliwy i śmierdzący nadaje się najlepiejpołamania kija (2012/08/10 19:05)

sobi1


Biorą te małe hamiszcza na wszystko,ale najlepiej na dżdżownice,często są niechcianym przyłowem,najlepiej je łowić w stawach małych,ale nie polecam na nie zasiadek bo połykają haczyk i czasem się niestety urwie przy wyciąganiu :)

A jak złowisz to daj mu po łbie i w krzaki,takie przepisy

(2012/08/12 12:09)

kubarybnik


Biorą te małe hamiszcza na wszystko,ale najlepiej na dżdżownice,często są niechcianym przyłowem,najlepiej je łowić w stawach małych,ale nie polecam na nie zasiadek bo połykają haczyk i czasem się niestety urwie przy wyciąganiu :)

A jak złowisz to daj mu po łbie i w krzaki,takie przepisy


Dokładnie.Kumple jak łowili te sumiki to na brzeg wypier****** trzeba to tępić:) (2012/08/12 21:20)

klu222


ryba upierdliwa, ale bardzo smaczna, smażona i wędzona (2012/08/12 21:31)

89krzysztof


czy można sumika na spławik na grunt i na rosówkę lub czerwonego robaka


Czy można ? Nie rozumiem, skąd to pytanie ? Można na spławik, można na grunt, można na rosówkę, można na czerwonego robaka. Na spinning też się da. Na kukurydzę również bierze, kiedy w wodzie jest spora jego populacja. Na żywca, na trupka. Na wszystko. Zawsze.


Pytanie się wzięło z niewiedzy, teraz już rozumiesz? Czy Ty byłeś choć raz nad wodą w tym roku czy cały czas na forum siedzisz?



Pytanie jest sformułowane tak, że w zasadzie nie wiadomo o co chodzi autorowi. Trzeba się domyślić... 

Dla Twojej informacji  - w rejestrze mam 73 daty wpisane. Czyli chyba jednak kilka razy nad wodą mi się zdarzyło być. ;)  (2012/08/12 21:42)