Przynęty na bolenia i lipienia

/ 6 odpowiedzi
Witam dzisiaj chciałem dowiedzieć się czegoś co pomoże mi w złapaniu którejś z wymienionej ryby.Za zwyczaj łapałem szczupaki sandacze okonie to jeśli chodzi o ryby drapieżne,nigdy jeszcze nie złowiłem bolenia bądź lipienia dlatego chciał bym się dowiedzieć co muszę jeszcze kupić żeby wybrać się na bolenie i lipienie.
Dziękuje z góry

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

użytkownik95105

Boleń przeważnie żywi się uklejami no więc dobre będą woblery imitujące ukleje pracujące przy powierzchni ponieważ tam boleń żeruję, sprawdzić się mogą też gumy np: białe, oraz smukłe błystki wahadłowe typu mors czy makrela ja stosuje firmy Polsping. Mam nadzieję ze ci pomogę, połamania kija życzę ,powodzenia.        
(2012/03/07 19:41)

robertxxx62

Witam ! Tu to kolega wymienił dwie skrajne ryby od siebie , ani przynęty podobne ani sprzęcik :)
Jest tego dużo w necie to warto poczytać , przynajmniej podstawy :) (2012/03/07 19:59)

cytryn74

Racja Zupełnie inne metody łowienia inne przynęty inny sprzęt nie da się raczej połączyć tych dwóch metod,na upartego może sprzęt ale na pewno nie przynęty.Jest wiele wątków na forum poświęconych tym metodom. (2012/03/08 21:17)

shidu

A ja na Bolka rzucam Salmo thrill Gryzie jak złoto :D

A na gumy nie łapie wiec nie wiem  wahadłówek  nie nosze bo ciężkie :D (2012/03/08 21:26)

cytryn74

I tak to właśnie jest Łowiłem Thrilem setki razy i nic na niego nie miałem co innego na te które sam wystrugałem.A z oryginalnych najlepszy jak dla mnie jest hermes gloog.Pozd... (2012/03/09 21:32)