Przynęty na bolenia

/ 3 odpowiedzi
Siemanko,byłem niedawno nad Odra i tak coś latało za drobnicą że szok, nie miałem przy sobie spiningu z czego bardzo załuje, a z tego co wędkarze mówią to pada na Bolenia że on jest sprawcą tych gonitw. Mam pytanie na jakie przynęty skusiłby się ten drapieżnik i jak je prowadzić
//Shimano Catana BX240M 2,4m c.w. do 30grShimano Catana 2500FAPlecionka Spiderwire 0,14mm (czerwona)
nicponios


halooooo, jakie przynęty? (2011/07/21 22:07)

arekde


Dokładnie...piszesz o wędzisku, kołowrotku..plecionce.

Sorki ale one ryby nie łapią!

Wędka nieco za krótka.....dobra na łódkę. Z brzegu 2,7-3,0 m.

Najlepsze woblery imitujące ukleje. Sprawdzone z Glooga i oczywiście Lipińskiego,choć drogie ok 26 zł.

 

(2011/07/21 22:15)

kick


Siemanko,byłem niedawno nad Odra i tak coś latało za drobnicą że szok, nie miałem przy sobie spiningu z czego bardzo załuje, a z tego co wędkarze mówią to pada na Bolenia że on jest sprawcą tych gonitw. Mam pytanie na jakie przynęty skusiłby się ten drapieżnik i jak je prowadzić
//Shimano Catana BX240M 2,4m c.w. do 30grShimano Catana 2500FAPlecionka Spiderwire 0,14mm (czerwona
salmo thrill wg mnie jest najleprzy ale smukłe błystki wahadłowe też dobre czy obrotówki typu long ale musisz prowadzić pod powieszchnią wody i dosyć szybko.pozdrawiam (2011/07/22 16:33)