Przynęty Kamikaze i Good Fish - opinie

/ 5 odpowiedzi
Witam, byłem dziś w sklepie i zobaczyłem tam przynęty i dodatki (kulki, pellety, dipy, atraktory, boostery) firm Kamikaze oraz Good Fish. Zainteresowały mnie one, ponieważ są bardzo tanie w porównaniu do innych, znanych firm. Jak otworzyłem niektóre opakowania, np. pellet- śmierdział jak powinien, kulki i dip- miały bardzo ładny zapach.

Pytam tutaj, bo nigdzie nie umiałem nic znaleźć o tych przynętach.
Miał je ktoś kiedyś, jeśli tak to jakie były efekty, czy wgl. opłaca się to kupować?
Pozdrawiam i życzę połamania kija ;D
MateuszR86


Witam
Ja w zeszłym sezonie stosowałem zanęte GooldFish podczas paru wypadów i efekty mialem średnie albo żadne, ale kolega na ta sama zanęta złapał pare ładnych leszczy powyrzej kilograma, a jeden z członków naszego kola na zawodach nalapal na nia ponad 3 kilogramy rybek. (2014/03/15 08:33)

kulka wodna


Witam!
Będąc w sklepie kupiłem kulki good fish truskawkowe. Mają intensywny zapach będą dobre na początek? (2017/11/08 16:23)

dendrobena


Nie daję się nabierać na wyciąganie kasy.Od lat bazuję na swojskiej zanęcie.Bywa że wyników mi kol.zazdroszczą.Pozdrawiam. (2017/11/09 07:28)

Jakub Woś


Nie daję się nabierać na wyciąganie kasy.Od lat bazuję na swojskiej zanęcie.Bywa że wyników mi kol.zazdroszczą.Pozdrawiam.

Mowa o przynętach (2017/11/09 08:35)