Zaloguj się do konta

Przynęty Javallon Imakatsu - stosował je ktoś?

utworzono: 2010/07/21 14:21
Artus

Bo mnie szokuje praca tej przynęty, niestety cena spora
http://allegro.pl/item1149157880_javallon_imakatsu_11_cm_real_color_zywa_ryba.html
[2010-07-21 14:21]

rafal1978

powiem tak....

osobiście nie mam ich ale rozmawiałem z wędkarze który mówił (miał je w pudełku) że to dobra przynęta ale są "delikatne" więc zrezygnowałem - za duża cena jak na możliwość częstych defektów tej przynęty.

ale powiem tak sam nie stosowałem więc nie chcę kolegi zniechęcać

jak zwykle decyzję pozostawiam Tobie

a tak między nami to jeśli mam za szt. dać 17 zł to wolę kupić gumy Dragona za tą cene mam
5 gum
[2010-07-21 14:29]

Artus

Ja ostatnio tak pocelowałem z kolorem kopyta, że obojętnie gdzie jestem mam branie co chwilę. Ale najczęściej szczupak niezauważalnie dla mnie lub ledwo wyczuwalnie odcina ogonek. Na 20 rzutów wyjąłem 5 ripperów bez ogona!! Kilka sztuk złowiłem ale ta guma jest dla mnie zagadką. Widocznie pomarańczowa końcówka tak działa na zębacze:) Na szczęście synek kolekcjonuje te uszkodzone gumy i mi nie podbiera nowych:))
[2010-07-21 15:46]

kuman0

Sam tych gum tez nie uzywalem. Ale bardzo podobna prace maja wobki Savage Gear-4play Herring i te moge z cala pewnosc polecic bo sam ich uzywam i sa to przynety bardzo lowne.
[2010-07-21 22:23]

Domingo

wiem, ze temat juz dawno nieaktualny, ale wypowiem sie.
posiadam ( albo mozna rzecz posiadalem ) 3 javalony - 1 maly, 2 duze.

Czy sa lowne? No coz, srednio na 5 rzutow 4 brania. Rewelacja? A i owszem, jesli jestesmy rockefellerem. Sa to tak cholernie lowne przynety ( dzieki tej pracy calej gumy ), ale jeszcze bardziej delikatne. Zostaly zaprojektowane na lowienie bassow, wiec moze przy nich sie sprawdzaja

Teraz zostaly mi juz tylko 3 glowki, bez dalszych czesci tulowia. Najgorsze jest to, ze jednego javalona odcial mi przy glowce po pierwszym rzucie szczupak na 30-35cm. I nawet nie zdazylem zaciac. To boli.
Gdyby mial 100 i jescze bym go wyciagnal, to co innego, ale tak? 16zl w plecy :/

Dlatego pomimo dobrych wynikow wole dwuczesciowe wobki, albo lekko zbrojone gumki
[2011-10-09 12:22]

Odgrzewam zwłoki. Potrzebuję kupić kilka 110, ale w mefisto pustki. Będę ogromnie wdzięczny za namiary na kogoś kto ma w sprzedaży w kraju. Najlepiej kolory Ayu lub Clear Lake Magic.Kto poda mi kontakt, nie pożałuje :P [2013-04-16 21:02]