Przynęty Dragon Shogun Wasze opinie o nich..

/ 7 odpowiedzi
Witam :)

Chciałem się spytać o wasze opinie na temat przynęty Dragon Shogun. Chciałbym kupić sobie kilka takich gumek na szczupaka.

A drugie pytanie dotyczy plecionki o tej samej nazwie. Jej cena jest dość niska i jeśli mogłaby mi posłużyć przez jeden sezon do okoniowo-sandaczowego opadu, to może bym się skusił. Co o niej sądzicie ?


Tomekoo


nie mialem styczności z nimi nie stety:) ale używałem lunatików i dawały fajnie radę w opadzie:) (2011/08/30 19:41)

u?ytkownik20737


Także nie miałem styczności z tą przynętą ale już jest zamówiona w sklepie wędkarskim u mnie w pobliżu :D Napewno jak inne z Dragona będzie dobra polecam bardzo phantomy, bandity , i demony bardzo dobre przynęty już sporo szczupaków na nie wyjąłem. Co do plecionki ostatnio czyli wczoraj zakupiłem 0.14 z kongera Steelon Multicolor. Powinna być dobra jutro ją nad wodą będe testował napewno zdam relacje z testu hehe co do tej plecionki dragona to także jeszcze jej nie miałem w rękach ani na kołowrotku więc się nie wypowiadam. pozdrawiam. (2011/08/30 20:31)

toms72


Używałem Yawallon (yozuri) i Lake ..coś tam made in US. Ciekawa praca i zero zaczepów miałem na gumkę zółtą z czarnym grzbietem ok 3" pobicie fajnego szczupaka. Też ma zamiar zamówić sobie na próbę (cena pierwowzoru i shoguna - 1:5) (2011/08/31 12:31)

u?ytkownik37148


łowiłem na te ze stanów. Powiem tak. 0 strat jak na razie i 2 szczupaki. Takie killerki :) (2011/08/31 13:32)

fumel


ja na to nie lapalem ale inne gumy z serii v lures.ostatnio kupilem podrobe dragon hitman i zlowilem szczupaka 60 cm -rekord zyciowy jak narazie.po prostu trzeba testowac.powodzenia (2011/09/03 16:04)

stalk75


Odświeżając nie co wątek, mam pytanie do użytkowników przynęt Dragon Shogun o ich trwałość.

Kupiłem ostatnio kilka tych przynęt w rozmiarze 8,5 cm i zrobiły na mnie dobre wrażenie, z tym zastrzeżeniem, że oczyma wyobraźni już widzę te okonie i szczupaki, które z łatwością będą "obcinać" delikatne ogonki Shogunów...
Stąd pytanie - jak to wygląda w praktyce?

Ja ze swoimi testami przynęty czekamy do wiosny:)) (2012/02/18 10:42)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

plotka97


J też kupiłem na próbę i muszę powiedzieć że to fajne gumy z ciekawą pracą. Są podobne do soft4play. Wadami są szybko schodząca farba i to że uzbrojenie go innym haczykiem i obciążeniem kończy się tym że guma pracuje do góry brzuchem (2012/02/18 19:12)