Przynęty do bocznego troka- jakimi łowić?

/ 8 odpowiedzi / 2 zdjęć

  • konto usunięte

Okoń
Witam wszystkich ;)
Ostatnio zaciekawiła mnie metoda łowienia okonia na boczny trok ;) Mój przyjaciel pokazał mi co i jak i jaki sprzęt do tego więc już jakieś podstawy tego mam w głowie ;) Ba, nawet dwa okonie chwyciłem ;) Moje pytanie i prośba jest taka : czy macie jakieś sprawdzone przynęty do bocznego troku? Prosiłbym o jakieś linki do sklepów z tymi przynętami, albo jakieś zdjęcia i nazwy ;) Z góry dzięki - Morciaty .

obcy91


wydaje mi sie choc sam na BT nie lowie, ale zaklada sie twistery te male 3-4cm. lub mozna w jakis sposob woblera. Ale najpopularniejsze sa twisterki.  (2011/09/25 09:28)

mariusz23


http://www.tamaj.pl/przynty-sztuczne/3234-dragon-v-lures-jumper-25-cm.html (2011/09/25 09:40)

u?ytkownik86845


Ciekawe są te przynęty, będę musiał sprawdzić ich skuteczność;) (2011/09/25 09:54)

bobus86


boczny trok wiadomo gumki.ta metoda glownie zalecana jest do polowu okonia wiec okoniowe pewniaki czyli napewno malutki twisterek i inne male gumowe przynety.jak pisales kolega ci pokazal o co chodzi wiec wiesz juz jak to wyglada jaki ciezarek haczyk itd.co do przynet idz lepiej do sklepu i sam sobie zobacz jaka masz wielkosc kolor itd. (2011/09/25 10:39)

dariuszdyl


wydaje mi sie choc sam na BT nie lowie, ale zaklada sie twistery te male 3-4cm. lub mozna w jakis sposob woblera. Ale najpopularniejsze sa twisterki. 


Jeżeli będziesz chciał zakładać woblerka do bocznego troka to najlepiej pływającego. Czasami zdarza się że na "plemniki" siadaja malutkie okonki, dasz większegi i kończą sie brania, a założysz woblerka i masz zabawę z większymi. (2011/09/26 14:37)

u?ytkownik86845


hefeed8 twoje zdjęcia są bezcenne ;)
Już mam dwa podobne ;) Może dzisiaj zdążę je jeszcze wypróbować i napisać jakie były efekty ;) (2011/09/27 09:03)