Zaloguj się do konta

Przynętowy zawrót głowy.... Ale o co chodzi?

utworzono: 2017/01/15 09:21
kumka

Dlaczego nie mogę odczytać komentarzy pod najlepszym obecnie artykułem na portalu? A może skomentujemy ten konkurs tu, skoro nie można dodawać komentarzy pod głównym tekstem 😉 [2017-01-15 09:21]

aldente

Też zastanawiałem się, dlaczego nie można odczytać 5 komentarzy, które zdążyły się pojawić, zanim ich dodawanie zostało uniemożliwione. Zapewne fakt ten zaowocował też oceną na poziomie 2 koma cośtam. Teraz możemy snuć domysły, dlaczego tak się stało? Mi się wydaje, że część forumowiczów nie ma zaufania do tego typu akcji-aplikacji  i pomysłodawcy tego konkursu postanowili ukrócić możliwość wyrażania krytyki pomysłu na wyrost. Znając zacietrzewienie co poniektórych, padłoby pewnie zbyt wiele nieprzychylnych słów. A powinno być tak, że należałoby NAJPIERW coś wypróbować, a dopiero potem gadać. Mi osobiście to zablokowanie nie przeszkadza, bo nie biorę w konkursie udziału, ale....z drugiej strony warto by wiedzieć bez zbędnych sztuczek, jak ta akcja się rozwinęła i jakie "korzyści"  zainteresowanym stronom ona przyniosła :-)) [2017-01-15 12:55]

kumka

Ja wolalbym sie zrzucic na utrzymanie portalu niz wymyslac co chwile tego typu konkursy...  [2017-01-15 19:45]

kaban

To już któryś raz kiedy pierwsze komentarze są ukryte i nie można daodać swojego... . [2017-01-16 13:05]

Jakub Woś

Zdążyłem przeczytać trzy komentarze, nie były to zachwyty nad konkursem a raczej krytyka sposobu na wyciągniecie nr telefonu. Redakcja widocznie zamiast tłumaczyć się wybrała drogę cenzury. [2017-01-16 17:52]

kedzio

Pewnie mysleliście, że ten portal powstał dla was ( nas) wędkarzy... To jest miejsce, gdzie ktoś ( właściciel) trzepie kasę i wszelkie metody są w tym celu dozwolone. To tylko od was ( nas) zależy, ile ci "właściciele" wyciągną z businessu. Nie myślcie, że to miejsce wyłącznie do dyskusjii - to tylko efekt uboczny. Wierzta mi, to dochodowy business. Z samych reklam da się ładnie żyć. Areklamy przynoszą tym wiekszą dywidendę, im więcej jest odwiedzających portal. Dlatego nawet nasze kłótnie pozwalaja zarobić i to nieźle.
  [2017-01-29 18:08]

aldente

Kedzio, zarabianie pieniędzy nie jest niczym złym, jak odbywa się zgodnie z prawem. Ty też je chyba jakoś zarabiasz i cieszysz sie, jak masz ich więcej?
I dobrze, że zarabiają i chwali się każde znalezienie pomysłu na życie i zarobek. Każdy o tym wie, jak taki portal funkcjonuje. Nikt mnie do niczego nie zmusza, ani w niczym nie ujmuje!  Dla mnie jest ważne, że mam możliwość kontaktu w sprawach wędkarskich, a właścicielom portalu życzę zdrowia, dobrych pomysłów i żeby zardobili sobie dużo pieniędzy. Kedzio, niektórzy są jak pies ogrodnika. Sam nie zje, drugiemu nie da... Ty chyba nie ??? [2017-02-04 10:53]

kedzio

Mam to serdecznie gdzieś i niech se kasę trzepie kto chce i jak chce. Wyraziłem tylko swą opinię, bo wydawało mi się, że nie wszyscy tutaj rozumieją istotę tego portalu. A swoja drogą... ja zazwyczaj mam otwartych kilka zakładek na raz ( tutejszego forum) i krew mnie zalewa, kiedy po uruchomieniu przegklądarki na 6 zakładkach równocześnie zaczynaja mi gadać jakieś pajace z filmików. 
Niech se te filmiki zamieszczają, ich prawo, ale do k*nędzy niech to samo nie startuje, niech nam daja wybór kiedy to uruchomić. Gówno jakieś... Se radzę, bo mam tzw. blokowanie treści, ale i tak mnie to wkurza. Nie szanują nas!

  [2017-02-06 17:30]

fishark

Dlaczeko mi komentarze usuwacie, może od razu konto usuncie mi. Proponuje usunąć ten dziadowski odpalajacy sie sam filmek. [2017-02-06 20:25]

fishark

Za odsłony filmika nabijana jest kasiora od sponsora. [2017-02-06 20:27]

aldente

Mam to serdecznie gdzieś i niech se kasę trzepie kto chce i jak chce. Wyraziłem tylko swą opinię, bo wydawało mi się, że nie wszyscy tutaj rozumieją istotę tego portalu. A swoja drogą... ja zazwyczaj mam otwartych kilka zakładek na raz ( tutejszego forum) i krew mnie zalewa, kiedy po uruchomieniu przegklądarki na 6 zakładkach równocześnie zaczynaja mi gadać jakieś pajace z filmików. 
Niech se te filmiki zamieszczają, ich prawo, ale do k*nędzy niech to samo nie startuje, niech nam daja wybór kiedy to uruchomić. Gówno jakieś... Se radzę, bo mam tzw. blokowanie treści, ale i tak mnie to wkurza. Nie szanują nas!

 
Absolutnie się z Tobą zgadzam. Te filmiki się odpalają i jak zapomnę wyłączyć w kompie głośniki, to budzą mi całą rodzinę. Wkurzające jest to, to mało powiedziane!!! Tyle jest naprawdę fajnych tematów wędkarskich...a tu nagle ukazuje się art o prezentach wędkarskich! Wyrzuciło mnie z kapci, jak to zobaczyłem!  Oczywiście dodawanie komentów już zablokowane...wiadomo dlaczego...Osobiście musiałbym upaść chyba na głowę, aby skorzystać z takich sugestii. Kiedyś dostałem taki prezencik i wylądował on na śmietniku, bo nawet na aledrogo się nie sprzedał. Życzyłem powyżej dobrych pomysłów na zarabianie...ale ten arcik o prezentach akurat według mnie nie był dobrym pomysłem....
  [2017-02-08 00:49]

Tomas81

Pany chyba Redakcja nas posłuchała, filmy zniknęły! :-)

Co do wyłączania komentarzy to ostatnio znów była taka sytuacja. Usunięto 3 komenty (mój, Kuby i Łukasza) z artykułu o pomysłach na prezenty dla wędkarza. Oczywiście nie ma się czemu dziwić, były niepochlebne. A chodziło o bzdury tam wypisane jak "kij do wędki" czy "Najpopularniejsze są wędki jednoczęściowe". Tylko to gdyż nie krytykowaliśmy arta że jest sponsorowany, nic z tych rzeczy. Ale cóż, takie życie ;-) [2017-02-08 19:01]