Zaloguj się do konta

Przynęta soft 4play-Wasze opinie.

utworzono: 2011/07/28 11:55
sanczez14

Witam kolegów po kiju czy któryś z was testował przynętę spinningową soft4play jeśli tak to z jakim skutkiem i jak ta miękka przynęta pracuje w wodzie .Z góry dziękuję za wasze opinie [2011-07-28 11:55]

czerwcowy0520

Najmnijesze najlepiej pracują z małymi główkami takimi do 3,4g. W haki offsetowe ich nie uzbrajałem. Co do pracy to jest całkiem przyjena. Typowo wężowy ruch a przy podciąganiu i zwalnianiu guma fajnie lusterkuje. Wg mnie fajna guma na płytkie zbiorniki i wszelkie płtkie i zarośnięte zatoczki. Miałem kilka pobić i wyjść szczupłego, ale z uwagi że nie dozbroiłem gumy nie udało się zaciąć. Znajomy wyjął 3kg bolka na tą gumę...
[2011-07-28 12:29]

Obkupiłem się w te przynęty i z perspektywy czasu muszę napisać iż nadają się one wyłącznie na płycizny choć wcześniej myślałem że do opadówki też będą OK. Zresztą na początku sezonu była to dla mnie najskuteczniejsza przynęta w szczególności do techniki jerkowania przy trzcinach ale teraz ze względu na przemieszczenie się szczupłych w moich zbiornikach na głębszą wodę na razie ich nie używam. Co do pracy: bardzo fajna, a przede wszystkim zupełnie inna. Jak Kolega czerwcowy napisał "wężowa" ale trzeba pamiętać że lepiej pracują większe modele czyli 13 cm i 19 cm. Małe jakoś wrażenie na mnie nie zrobiły, na rybach również:( No i aby dobrze pracowały trzeba używać haków bez talerzyków jak np. w Mustadzie.
[2011-07-28 13:27]

mati121

Z kolegą na początku sezonu obkupiliśmy się w te gumy jak głupi . Niestety mi nic nie udało się na nie złapać a kolega na kolor fire tiger o ile dobrze pamiętam złapał jednego szczupaczka 30 cm za to na dirty roach i fungus roach oraz zander'a ani jednego brania nie mieliśmy .Moim osobistym zdaniem szkoda kasy .
[2011-07-28 14:12]

brt3

Tak jak pisze Tomas81. gumy są super na wczesny spinning.Na Zalewie Sulejowskim to była rewelacja.Szczupaki z płytkich wód dostawały szału.Kolor przewodni to dla mnie FT 13 cm.Oryginalne zbrojenie lub główki lip skull.(rewelka) Na główki ołowiane nie łowiłem.

No i aby dobrze pracowały trzeba używać haków bez talerzyków jak np. w Mustadzie.

@Tomas81  rozjaśnij mi mój ciemny umysł ws.talerzyków

[2012-07-29 10:59]