Zaloguj się do konta

Przynęta na szczupaka na rzekę Bzurę

utworzono: 2013/07/13 21:06
mechanik samochodowy wedkarz

którą byście użyli jako pierwszą lub pierwsze?jest pochmurno,no i rzeka bzura,jutro wypad na ujscie bzury do wisły?jakies rady?a którą w słoneczne dni?
[2013-07-13 21:06]

filus81

mam prawie wszystkie gumy.u mnie na łowisku sprawdził sie tylko seledyn.2od lewej.
[2013-07-13 21:19]

mechanik samochodowy wedkarz

każde łowisko niestety inne,jutro foty wstawie rzeki tam gdzie łowiłem bo nie spodziewam sie monstrum,mam pecha do pistoletów:-/
[2013-07-13 21:53]

z@mela

gumy jakie mas zna zdjeciu to same  klasyki    ta od prawej  to  byl 3 lata temu rzeźnik na warciańskie szczupaki  .
Łow , rzucaj i wstrzel się w gusta szczupaków jedynie  bym dokupil jeszcze perłowe twistery mansa  u mnie to taki uniwersał na wszystko :)
[2013-07-14 10:29]

pieprzuFF

Witaj!

Wybrałbym na pewno białą z czarnym grzbietem po środku i tą Relaxa przedostatnią z czerwonymi akcentami oraz ten woblerek po prawej stronie zielony. Na pewno coś na to weźmie. Napisz jak wyniki! pozdro
[2013-07-14 15:48]

mechanik samochodowy wedkarz

nie wiem czy będzie widać,ale to sie uczepiło na woblerka heheh,no i jedno ładne podbicie okonia nic po za tym,a 5h ze spininiem spacerowałem,wsciekly jestem.
[2013-07-14 20:20]

mechanik samochodowy wedkarz

[2013-07-14 20:26]

mechanik samochodowy wedkarz

[2013-07-14 20:26]

I my mamy Ci wywróżyć z wody jaka przynęta? Każde łowisko jest inne, tematów było milion na forum, więc może zamiast liczyć na kolejnego "jelenia", który za Ciebie się pofatyguje i odpowie, sam rusz się troszkę i użyj takiej fajnej wyszukiwarki Google (dostępna pod adresem www.google.pl - wprowadzasz w ten górny pasek programu, w którym czytasz ten post i klikasz klawisz podpisany "enter", następnie gdy pojawi się strona wpisujesz w taką ramkę to co potrzebujesz z dopiskiem site:forum.wedkuje.pl, aż takie trudne? ). Nie uczyli Cię w szkole, że po kropce "." znaku zapytania "?" oraz wykrzykniku "!", który kończy zdanie, nowe zaczyna się wielką literą? Totalny brak szacunku dla userów forum i lenistwo. Jest na sali moderator?



Lubi się być uszczypliwym , a może w domciu coś źle poszło ? Wymagasz szacunku...no dobrze ale sam też i go dawaj. Przepraszam ale forum jest od tego by pomagać czy żeby się wyżyć się na kimś ? Jeśli po to by wyżyć się to może podziękujmy wszyscy temu forum tak ?

Pozdrawiam i życzę połamania kija :)

PS. Proszę nie udawać że posiadasz taką elokwencje kolego jeśli nie potrafisz jej użyć w ogóle , a skoro myślisz że przez takie "dziecinne p*******nie" wywyższysz się nad kogoś to jesteś w sporym błędzie.


Ostatnio kolega @jamesbond jest faktycznie zbyt nadpobudliwy. [2013-07-16 12:34]

Bernard51

..Spinningu nie nauczysz się w godzinę więc próbuj! :D

Oczywiście w godzinę nie nauczysz się wszystkiego ,metodą prób i błedów sam dojdziesz na jaką przynętę i jak prowadzić w danej wodzie skutecznie.
[2013-07-16 12:44]

szyspinn29

I my mamy Ci wywróżyć z wody jaka przynęta? Każde łowisko jest inne, tematów było milion na forum, więc może zamiast liczyć na kolejnego "jelenia", który za Ciebie się pofatyguje i odpowie, sam rusz się troszkę i użyj takiej fajnej wyszukiwarki Google (dostępna pod adresem www.google.pl - wprowadzasz w ten górny pasek programu, w którym czytasz ten post i klikasz klawisz podpisany "enter", następnie gdy pojawi się strona wpisujesz w taką ramkę to co potrzebujesz z dopiskiem site:forum.wedkuje.pl, aż takie trudne? ). Nie uczyli Cię w szkole, że po kropce "." znaku zapytania "?" oraz wykrzykniku "!", który kończy zdanie, nowe zaczyna się wielką literą? Totalny brak szacunku dla userów forum i lenistwo. Jest na sali moderator?


Kolego masz w pełni racje, bo postów PRZYNĘTY/ SZCZUPAK/ 1MAJ SZCZUPAK/ PRZYNĘTY NA SZCZUPAKA. Jest mnóstwo, ale tutaj kolega dał zdj. swoich przynęt wysilił się troszkę nad zrobieniem zdj. i wrzuceniu na forum (co tu nie jest łatwe :D ) . I prosił o poradę dotyczącą tych przynęt. Więc temat nie jest taki sam jak inne o szczupaku. Daj na luz troszkę i nie jeździj po kolegach po kiju :) A ortografię zostaw moderatorom, bo od tego tu są. Może ktoś jest dyslektykiem, albo coś podobnego. [2013-07-16 13:58]