Zaloguj się do konta

Przynęta na węgorza filet na haczyk węgorzowy

utworzono: 2012/06/09 21:02
Chinczykkkk

Jak zakładać żywca , trupka , filet na haczyk węgorzowy ?
[2012-06-09 21:02]

zakładasz tak samo jak na sandacza
[2012-06-09 20:33]

florentyna

jestem nie doswiadczonym wedkarzem co za tym idzie mam pytanie:
w jaki sposob zakladacie przynete na hak??
co robice aby ryba filet nie spadł podczas zarzucania ??
[2012-06-09 21:46]

JOPEK1971

jestem nie doswiadczonym wedkarzem co za tym idzie mam pytanie:
w jaki sposob zakladacie przynete na hak??
co robice aby ryba filet nie spadł podczas zarzucania ??

Trupka przebijasz haczykiem przez obie wargi,lub nawet łebek.Od dołu do góry by ostrze troszkę wystawało.Myślenie nie boli kolego.


[2012-06-09 21:57]

florentyna

kto pyta nie bładzi :)
dziekuje za odp
pozdrawiam
[2012-06-09 22:04]

najlepszy sposób to przeciagniecie całego przyponu wzdłuż ryby  specialna igła
[2012-06-09 22:06]

JOPEK1971

najlepszy sposób to przeciagniecie całego przyponu wzdłuż ryby  specialna igła

Nie jest to najlepszy sposób,bo trzeba troszkę popracowac,i trzeba miec igłę ;-)Węgorz,wali od przodu,czuli mój sposób jest najlepszy;-))) 


[2012-06-09 22:20]

najlepszy sposób to przeciagniecie całego przyponu wzdłuż ryby  specialna igła

Nie jest to najlepszy sposób,bo trzeba troszkę popracowac,i trzeba miec igłę ;-)Węgorz,wali od przodu,czuli mój sposób jest najlepszy;-))) 

trwa to chwile a taka igła kosztuje grosze ,a ze wali od przodu to nie przeszkadza


[2012-06-09 22:33]

JOPEK1971

najlepszy sposób to przeciagniecie całego przyponu wzdłuż ryby  specialna igła

Nie jest to najlepszy sposób,bo trzeba troszkę popracowac,i trzeba miec igłę ;-)Węgorz,wali od przodu,czuli mój sposób jest najlepszy;-))) 

trwa to chwile a taka igła kosztuje grosze ,a ze wali od przodu to nie przeszkadza

Ale szybciej jest zaczepic trupka za "brodę" niż kombinowac z igłą.Choc te dwa sposoby są równie skuteczne.Jak kto woli.




[2012-06-09 23:02]

tomaleg

Witam .Podobnie jak zestaw na sandacza przebijam ukleje lub płoć  (tzw. szydełkiem) od pyszczka do ogona zaczepiam wcześniej przygotowany zestaw kotwica +stalka (stalka bo może wziąć szczupły) wyciągam i zaczepiam do krętlika na zestawie głównym,nieraz  stosuje haczyk tylko za pyszczek ale rzadko . W dzień wypycham żywca styropianem żeby unosiła się w toni na przyponie około 50 cm. , w nocy bez styropianu no i gotowe .Połamania i pozdrawiam
[2012-06-09 23:24]