Przynęta na Karpia kukurydza czy ciasto

/ 2 odpowiedzi
Witam . Chciałem sie dowiedziec jaką przynęte najbardziej lubi karp . Często na forach ludzie piszą ze kukurydza . A jeśli ona to taka z puszki konserwowa czy lepiej może ugotowaną kolbe kukurydzy poskrobac na małe kawałki . Bardzo bym prosił o dobre i sprawdzone sposoby .
Spec

Jest na prawdę masa sposobów jeśli chodzi o kukurydzę i zwykła konserwowa i ugotowana z kolb kukurydzy słyszałem też że kukurydze się zalewa czy zasypuje zapachem dobra też jest ze sklepu wędkarskiego zapachowa. Ja kupuje albo z wędkarskiego i prosto na hak lub zwykłą konserwową a potem dodaje różne zapachy. (2010/08/27 15:03)

mar83

Trudno jednoznacznie udzielić odpowiedzi na to pytanie.Miałem takie zdarzenia założyłem kuku sam prażyłem wynik zero Innym razem tylko Bondiuelle z puszki (wynik 4 szt).Dwa tygodnie wstecz obok mnie próbowali chwytać na nią (zero wyników),miałem założonego czerwonego średniego.Wynik 5 szt ( 4 żyją).Tydzień wstecz tylko biały (kanapki się nie sprawdzały) Niezbadane są wyroki Boskie oraz apetyt ryby (2010/08/27 16:19)